OSUSZACZ KLIMATYZACJI NRF 146 1.9 JTD 147 1.6 16V (6541965586)

zakończona
54,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
  • lokalizacja: KRAKÓW
  • czas wysyłki: natychmiast
  • stan: nowy
  • producent części: NRF


tel: 500-737-888
e-mail: motonet77@interia.pl
gg: 7575313

W dni robocze kontakt tel.
w godzinach 8.00 - 22.00

W dni świąteczne kontakt
wyłącznie poprzez e-mail

Wpłata na konto
Płatność przy odbiorze
(za pobraniem)

Paczki wysyłamy kurierem
DPD lub Siódemka

Na terenie Krakowa
dostawa GRATIS
(PACZKI POWYŻEJ 500 ZŁ)

Na wszystkie produkty
gwarancja producenta.

> Szczegóły gwarancji <



WITAM WSZYSTKICH
PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST NOWY OSUSZACZ
KLIMATYZACJI
MARKI
NRF
.
NRF = JAKOŚĆ ORYGINAŁU
PASUJE DO NASTĘPUJĄCYCH MODELI SAMOCHODÓW:
Marka Model Pojemność silnika [ccm] Moc [KM] Moc [kW] Rok produkcji
ALFA ROMEO 145 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. 103 76 12.1996-01.2001
ALFA ROMEO 145 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. 120 88 12.1996-01.2001
ALFA ROMEO 145 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. 140 103 12.1996-12.1998
ALFA ROMEO 145 (930) 1.8 i.e. 16V 144 106 03.1998-01.2001
ALFA ROMEO 145 (930) 1.9 JTD 105 77 02.1999-01.2001
ALFA ROMEO 145 (930) 2.0 16V Quadrifoglio 155 114 03.1998-01.2001
ALFA ROMEO 146 (930) 1.4 i.e. 16V T.S. 103 76 11.1996-01.2001
ALFA ROMEO 146 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. 120 88 11.1996-01.2001
ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. 140 103 11.1996-01.2001
ALFA ROMEO 146 (930) 1.8 i.e. 16V T.S. 144 106 03.1998-01.2001
ALFA ROMEO 146 (930) 1.9 JTD 105 77 02.1999-01.2001
ALFA ROMEO 146 (930) 2.0 16V Quadrifoglio 155 114 03.1998-01.2001
ALFA ROMEO 147 (937) 1.6 16V T.SPARK (937AXB1A) 120 88 01.2001-03.2010
ALFA ROMEO 147 (937) 1.6 16V T.SPARK ECO (937AXA1A) 105 77 01.2001-03.2010
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTD (937AXD1A) 115 85 04.2001-03.2010
ALFA ROMEO 147 (937) 1.9 JTDM 115 85 10.2004-03.2010
ALFA ROMEO 147 (937) 2.0 16V T.SPARK (937AXC1_) 150 110 01.2001-03.2010
ALFA ROMEO 156 (932) 1.6 16V T.SPARK (932A4) 120 88 09.1997-09.2005
ALFA ROMEO 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 144 106 09.1997-10.2000
ALFA ROMEO 156 (932) 1.8 16V T.SPARK (932A31__) 140 103 10.2000-09.2005
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD (932A2B, 932A2C) 115 85 05.2001-09.2005
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD (932A2B__) 110 81 10.2000-05.2001
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD (932B2) 105 77 09.1997-10.2000
ALFA ROMEO 156 (932) 1.9 JTD 16V 140 103 11.2002-09.2005
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 155 114 09.1997-10.2000
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 16V T.SPARK (932A21__) 150 110 10.2000-03.2002
ALFA ROMEO 156 (932) 2.0 JTS (932AXA) 166 122 03.2002-09.2005
ALFA ROMEO 156 (932) 2.4 JTD (932A1B__) 140 103 10.2000-09.2005
ALFA ROMEO 156 (932) 2.4 JTD (932AXC) 150 110 03.2002-09.2005
ALFA ROMEO 156 (932) 2.4 JTD (932B1) 136 100 09.1997-10.2000
ALFA ROMEO 156 (932) 2.4 JTD 175 129 10.2003-09.2005
ALFA ROMEO 156 (932) 2.5 V6 24V (932A1) 190 140 09.1997-12.2001
ALFA ROMEO 156 (932) 2.5 V6 24V (932A11_) 192 141 10.2000-09.2005
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.6 16V T.SPARK. (932A4) 120 88 05.2000-05.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.8 16V T.SPARK (932A3) 144 106 05.2000-10.2000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.8 16V T.SPARK (932B31__) 140 103 10.2000-05.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD (932B2) 105 77 05.2000-10.2000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 1.9 JTD (932B2B__) 110 81 10.2000-05.2001
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 16V T.SPARK (932A2) 155 114 05.2000-10.2000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 16V T.SPARK (932B21__) 150 110 10.2000-03.2002
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.0 JTS (932BXA) 166 122 03.2002-05.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.4 JTD (932B1) 136 100 05.2000-10.2000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.4 JTD (932B1B__) 140 103 10.2000-05.2006
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.5 V6 24V (932A1) 190 140 05.2000-10.2000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932) 2.5 V6 24V (932B11_) 192 141 10.2000-05.2006
ALFA ROMEO 166 (936) 2.0 T.Spark (936A3A__) 155 114 09.1998-10.2000
ALFA ROMEO 166 (936) 2.0 T.Spark (936A3B__) 150 110 10.2000-06.2007
ALFA ROMEO 166 (936) 2.0 V6 (936A3___) 205 151 09.1998-10.2000
ALFA ROMEO 166 (936) 2.4 JTD (936A2A__) 136 100 09.1998-10.2000
ALFA ROMEO 166 (936) 2.4 JTD (936A2B__) 140 103 10.2000-06.2007
ALFA ROMEO 166 (936) 2.4 JTD 150 110 04.2002-06.2007
ALFA ROMEO 166 (936) 2.4 JTD 175 129 10.2003-06.2007
ALFA ROMEO 166 (936) 2.5 V6 24V (936A21__) 188 138 10.2000-06.2007
ALFA ROMEO 166 (936) 2.5 V6 24V (936A2___) 190 140 09.1998-10.2000
ALFA ROMEO 166 (936) 3.0 V6 24V (936A1___) 226 166 09.1998-10.2000
ALFA ROMEO GTV (916C_) 2.0 JTS 165 121 04.2003-10.2005
ALFA ROMEO GTV (916C_) 3.2 V6 24V 240 176 04.2003-10.2005
ALFA ROMEO SPIDER (916S_) 2.0 V6 Turbo (916S2A) 202 148 05.1998-04.2005
FIAT BRAVA (182) 1.2 16V 80 82 60 12.1998-10.2000
FIAT BRAVA (182) 1.2 16V 80 80 59 10.2000-10.2001
FIAT BRAVA (182) 1.4 12 V (182.BA) 80 59 10.1995-08.1998
FIAT BRAVA (182) 1.9 D 65 48 10.1995-10.2001
FIAT BRAVA (182) 1.9 JTD 105 105 77 12.1998-10.2001
FIAT BRAVA (182) 1.9 JTD 100 74 09.2000-10.2001
FIAT BRAVA (182) 1.9 TD 100 S (182.BF) 100 74 03.1996-10.2001
FIAT BRAVA (182) 1.9 TD 75 S (182.BF) 75 55 03.1996-10.2001
FIAT BRAVO I (182) 1.2 16V 80 82 60 12.1998-10.2000
FIAT BRAVO I (182) 1.2 16V 80 80 59 10.2000-10.2001
FIAT BRAVO I (182) 1.4 (182.AA) 80 59 10.1995-10.2001
FIAT BRAVO I (182) 1.9 D 65 48 10.1995-10.2001
FIAT BRAVO I (182) 1.9 JTD 105 105 77 12.1998-10.2001
FIAT BRAVO I (182) 1.9 JTD 100 74 09.2000-10.2001
FIAT BRAVO I (182) 1.9 TD 100 S (182.AF) 100 74 03.1996-10.2001
FIAT BRAVO I (182) 1.9 TD 75 S (182.AF) 75 55 03.1996-10.2001
FIAT BRAVO I (182) 2.0 HGT 20V (182AQ) 154 113 07.1998-10.2001
FIAT DUCATO Autobus (230) 1.9 TD 90 66 04.1998-04.2002
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.5 TDI 4x4 116 85 04.1997-04.2002
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.8 D 87 64 02.1998-04.2002
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.8 JTD 4x4 128 94 11.2000-04.2002
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.8 JTD 128 94 11.2000-04.2002
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.8 TDI 4x4 122 90 07.1999-04.2002
FIAT DUCATO Autobus (230) 2.8 TDI 122 90 10.1997-04.2002
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.0 Bipower 110 81 11.2002-
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.0 110 81 04.2002-
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.8 JTD 4x4 128 94 07.2002-
FIAT DUCATO Autobus (244, Z_) 2.8 JTD 128 94 04.2002-
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 1.9 D 69 51 03.1994-04.2002
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 1.9 TD CAT 80 59 08.1994-04.2002
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 1.9 TD 82 60 03.1994-04.2002
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 1.9 TD 90 66 04.1998-04.2002
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.0 109 80 03.1994-04.2002
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.5 D 84 62 03.1994-04.2002
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.5 TDI 116 85 03.1994-04.2002
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.5 TDI 109 80 03.1994-04.2002
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.8 D 4x4 87 64 08.1998-04.2002
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.8 D 87 64 05.1998-04.2002
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.8 JTD 4x4 128 94 11.2000-04.2002
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.8 JTD 128 94 11.2000-04.2002
FIAT DUCATO nadwozie pełne (230L) 2.8 TDI 122 90 10.1997-04.2002
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.0 Bipower 110 81 11.2002-
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.0 110 81 04.2002-
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) 2.8 JTD 4x4 128 94 07.2002-
FIAT DUCATO nadwozie pełne (244) (YZX)
2.8 JTD 128 94 04.2002-
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 1.9 D 69 51 03.1994-04.2002
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 1.9 TD CAT 80 59 08.1994-04.2002
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 1.9 TD 82 60 03.1994-04.2002
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 1.9 TD 90 66 04.1998-04.2002
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.0 109 80 06.1998-04.2002
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.5 D 4x4 84 62 03.1994-04.2002
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.5 D 84 62 03.1994-04.2002
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.5 TDI 4x4 116 85 06.1998-04.2002
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.5 TDI 109 80 03.1994-04.2002
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.5 TDI 116 85 03.1994-04.2002
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.8 D 87 64 02.1998-04.2002
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.8 JTD 128 94 11.2000-04.2002
FIAT DUCATO platforma / podwozie (230) 2.8 TDI 122 90 12.1998-04.2002
FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) 2.8 JTD 4x4 128 94 10.2002-07.2006
FIAT DUCATO platforma / podwozie (244) 2.8 JTD 128 94 04.2002-07.2006
FIAT MAREA (185) 1.2 16V 82 60 10.1998-05.2002
FIAT MAREA (185) 1.4 80 12V 80 59 09.1996-05.2002
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V Bipower 103 76 04.1999-05.2002
FIAT MAREA (185) 1.6 100 16V 103 76 09.1996-05.2002
FIAT MAREA (185) 1.8 115 16V 113 83 09.1996-05.2002
FIAT MAREA (185) 1.9 JTD 105 105 77 04.1999-01.2001
FIAT MAREA (185) 1.9 JTD 110 110 81 01.2001-05.2002
FIAT MAREA (185) 1.9 TD 100 100 74 09.1996-05.2002
FIAT MAREA (185) 1.9 TD 75 75 55 09.1996-05.2002
FIAT MAREA (185) 2.0 150 20V 147 108 09.1996-04.1999
FIAT MAREA (185) 2.0 150 20V 150 110 01.2001-05.2002
FIAT MAREA (185) 2.0 155 20V 154 113 04.1999-01.2001
FIAT MAREA (185) 2.4 JTD 130 130 96 04.1999-05.2002
FIAT MAREA (185) 2.4 TD 125 125 91 09.1996-04.1999
FIAT MAREA Weekend (185) 1.2 16V 82 60 10.1998-05.2002
FIAT MAREA Weekend (185) 1.4 80 12V 80 59 09.1996-05.2002
FIAT MAREA Weekend (185) 1.6 100 16V 103 76 09.1996-05.2002
FIAT MAREA Weekend (185) 1.8 115 16V 113 83 09.1996-05.2002
FIAT MAREA Weekend (185) 1.9 JTD 105 105 77 04.1999-05.2002
FIAT MAREA Weekend (185) 1.9 JTD 110 110 81 01.2001-05.2002
FIAT MAREA Weekend (185) 1.9 TD 100 100 74 09.1996-05.2002
FIAT MAREA Weekend (185) 1.9 TD 75 75 55 09.1996-05.2002
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 150 20V 147 108 09.1996-04.1999
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 150 20V 150 110 01.2001-05.2002
FIAT MAREA Weekend (185) 2.0 155 20V 154 113 04.1999-01.2001
FIAT MAREA Weekend (185) 2.4 JTD 130 130 96 04.1999-05.2002
FIAT MAREA Weekend (185) 2.4 TD 125 125 91 09.1996-04.1999
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 100 16V (186AXA1A) 103 76 04.1999-06.2010
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Bipower (186AMB1A) 103 76 04.1999-06.2010
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Bipower (186AXC1A) 103 76 10.2001-06.2010
FIAT MULTIPLA (186) 1.6 16V Blupower (186AMA1A) 95 70 04.1999-06.2010
FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD 105 (186AXB1A) 105 77 04.1999-06.2010
FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD 110 110 81 03.2001-07.2002
FIAT MULTIPLA (186) 1.9 JTD 115 115 85 07.2002-06.2010
FIAT PALIO (178BX) 1.2 73 54 06.1998-
FIAT PALIO (178BX) 1.6 16V 100 74 04.1996-
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.2 (178DX.G1A) 73 54 04.1996-02.2001
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V (178DX.D1A) 100 74 04.1996-02.2001
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.6 16V (178DYC1A06) 103 76 02.2001-
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.7 TD (178DX.H1A) 70 51 04.1996-03.2001
FIAT PALIO Weekend (178DX) 1.9 D (178DYD1A07) 63 46 03.2001-
FIAT PUNTO (176) 1.2 16V 86 63 04.1997-09.1999
FIAT PUNTO (176) 1.4 GT Turbo 131 96 09.1996-09.1999
FIAT PUNTO (176) 1.7 D 57 42 04.1994-09.1997
FIAT PUNTO (176) 1.7 TD 63 46 09.1996-09.1999
FIAT PUNTO (188) 1.3 JTD 16V 70 51 06.2003-
FIAT PUNTO (188) 1.8 130 HGT (188.738, .718) 130 96 09.1999-
FIAT PUNTO (188) 1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251) 60 44 09.1999-
FIAT PUNTO (188) 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357) 80 59 09.1999-
FIAT PUNTO (188) 1.9 JTD 86 63 10.2001-
FIAT PUNTO Van (176L) 1.1 54 40 04.1996-02.2000
FIAT PUNTO Van (176L) 1.7 D 57 42 04.1996-02.2000
FIAT PUNTO Van (176L) 1.7 TD 71 52 04.1996-02.2000
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.2 60 60 44 02.2000-10.2009
FIAT PUNTO Van (188AX) 1.9 D 60 60 44 02.2000-10.2009
FIAT PUNTO kabriolet (176C) 85 16V 1.2 86 63 04.1997-06.2000
FIAT SEICENTO (187) 0.9 (187AXA, 187AXA1A) 39 29 01.1998-01.2010
FIAT SEICENTO (187) 1.1 (187AXB, 187AXB1A) 54 40 01.1998-01.2010
FIAT SEICENTO Van (187) 1.1 (187CXB/C) 54 40 01.1998-01.2010
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 20V (838AG1AA, 838AG11A) 155 114 07.1996-10.2001
LANCIA KAPPA (838A) 2.0 20V Turbo (838AM1AA) 220 162 06.1998-10.2001
LANCIA KAPPA (838A) 2.4 JTD (838AL1AA) 136 100 06.1998-10.2001
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.0 16V Turbo (838BB1AA) 205 151 07.1996-10.2001
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.0 20V (838BG1AA) 155 114 07.1996-10.2001
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.0 20V Turbo (838BM1AA) 220 162 06.1998-10.2001
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.4 20V (838BC1AA, 838BC11A) 175 129 07.1996-10.2001
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.4 JTD (838BL1AA) 136 100 06.1998-10.2001
LANCIA KAPPA SW (838B) 2.4 T.DS (838BH1AA) 124 91 07.1996-10.2001
LANCIA KAPPA SW (838B) 3.0 24V (838BD11A) 204 150 07.1996-10.2001
LANCIA KAPPA coupe (838) 2.0 16V Turbo (838CB) 205 151 11.1996-03.2001
LANCIA KAPPA coupe (838) 2.0 20V Turbo (838CM) 220 162 06.1998-03.2001
LANCIA KAPPA coupe (838) 2.4 20V (838CC) 175 129 11.1996-03.2001
LANCIA KAPPA coupe (838) 3.0 24V (838CD, 838CD11A) 204 150 11.1996-03.2001
LANCIA LYBRA (839AX) 1.6 16V (839AXA1A) 103 76 07.1999-10.2005
LANCIA LYBRA (839AX) 1.8 16V (839AXB1A, 839AXG1A) 131 96 07.1999-10.2005
LANCIA LYBRA (839AX) 1.9 JTD (839AXD1A) 105 77 07.1999-09.2000
LANCIA LYBRA (839AX) 1.9 JTD (839AXI1A) 110 81 09.2000-05.2001
LANCIA LYBRA (839AX) 1.9 JTD 116 85 05.2001-10.2005
LANCIA LYBRA (839AX) 2.0 20V (839AXC11, 839AXC1A) 154 113 07.1999-09.2000
LANCIA LYBRA (839AX) 2.0 20V (839AXH1A) 150 110 09.2000-10.2005
LANCIA LYBRA (839AX) 2.4 JTD (839AXE1A) 135 99 07.1999-02.2001
LANCIA LYBRA (839AX) 2.4 JTD (839AXL1A) 140 103 09.2000-05.2002
LANCIA LYBRA (839AX) 2.4 JTD 150 110 05.2002-10.2005
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.6 16V (839BXA1A) 103 76 07.1999-10.2005
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.8 16V (839BXB1A, 839BXG1A) 131 96 07.1999-10.2005
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.9 JTD (839BXD1A) 105 77 07.1999-09.2000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.9 JTD (839BXI1A) 110 81 09.2000-05.2001
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1.9 JTD 116 85 05.2001-10.2005
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.0 20V (839BXC11, 839BXC1A) 154 113 07.1999-09.2000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.0 20V (839BXH1A) 150 110 09.2000-10.2005
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.4 JTD (839BXE1A) 135 99 10.1999-09.2000
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.4 JTD (839BXL1A) 140 103 09.2000-10.2005
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2.4 JTD 150 110 05.2002-10.2005
LANCIA Y (840A) 1.1 (840AE) 54 40 11.1995-09.2003
LANCIA Y (840A) 1.2 16V (840AD) 86 63 04.1997-09.2003
LANCIA Y (840A) 1.2 16V (840AG1A) 80 59 10.2000-09.2003
LANCIA Y (840A) 1.4 12V (840AB) 80 59 10.1996-09.2003
LAND ROVER DISCOVERY II (LJ, LT) 2.5 Td5 139 102 01.1999-06.2004
LAND ROVER DISCOVERY II (LJ, LT) 4.0 V8 185 136 11.1998-06.2004
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W) 122 90 10.1991-08.1999
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W) 116 85 06.1996-08.1999
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W) 122 90 10.1991-08.1999
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 (N33W) 133 98 10.1992-10.1998
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 4WD (N43W) 133 98 10.1992-10.1998
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 TD (N38W) 82 60 10.1992-10.1998
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.4 4WD 117 86 10.1991-10.1997
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.4 120 88 10.1991-10.1997
PORSCHE 911 (993) 3.6 Carrera 286 210 08.1995-09.1997
PORSCHE 911 (993) 3.6 Turbo GT2 4 450 331 06.1997-09.1997
PORSCHE 911 Targa (993) 3.6 Carrera 286 210 08.1995-09.1997
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 (AT190) 116 85 12.1993-09.1997
TOYOTA CARINA E (_T19_) 1.6 16V 106 78 10.1995-09.1997
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 D (CT190) 73 54 04.1992-01.1996
TOYOTA CARINA E (_T19_) 2.0 TD (CT190) 83 61 01.1996-09.1997
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 2.0 D (CT190_) 73 54 01.1993-01.1996
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 2.0 TD (CT190_) 83 61 01.1996-09.1997
TOYOTA CARINA E Sportswagon (_T19_) 2.0 i (ST191_) 126 93 05.1995-09.1997
TOYOTA CARINA E sedan (_T19_) 1.6 16V (AT190_) 116 85 12.1994-09.1997
TOYOTA CARINA E sedan (_T19_) 2.0 D (CT190) 73 54 08.1992-01.1996
TOYOTA CARINA E sedan (_T19_) 2.0 TD (CT190_) 83 61 01.1996-09.1997
TOYOTA CELICA (ST20_, AT20_) 2.0 i 16V 170 125 04.1996-11.1999
TOYOTA CELICA kabriolet (AT20_, ST20_) 2.0 i 16V 170 125 11.1993-08.1999
TOYOTA COROLLA (_E10_) 1.3 12V (EE100_) 72 53 07.1992-04.1997
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.3 12V (EE100_) 72 53 07.1992-05.1995
TOYOTA COROLLA Compact (_E10_) 1.8 GT (AE102_) 117 86 11.1992-05.1995
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.3 12V (EE100_) 72 53 07.1992-05.1995
TOYOTA COROLLA Liftback (_E10_) 1.8 GT (AE102_) 117 86 11.1992-05.1995
TOYOTA COROLLA Wagon (_E10_) 1.3 12V (EE100_) 72 53 07.1992-05.1995
TOYOTA HILUX II pick-up (RN6_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_) 1.8 (YN85_, YN90_) 83 61 08.1988-07.1994
TOYOTA HILUX II pick-up (RN6_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_) 2.4 D 4WD 83 61 08.1988-07.2005
TOYOTA HILUX II pick-up (RN6_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_) 2.4 D 4WD 79 58 01.1994-07.2005
TOYOTA HILUX II pick-up (RN6_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_) 2.4 D 83 61 08.1988-07.2005
TOYOTA HILUX II pick-up (RN6_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_) 2.4 D 79 58 03.1995-07.2005
TOYOTA HILUX II pick-up (RN6_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_) 2.4 i 4WD 114 84 06.1989-07.2005
TOYOTA HILUX II pick-up (RN6_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_) 2.4 i 4WD 140 103 08.1997-07.2005
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.0 TD (KZJ90_, KZJ95_) 125 92 04.1996-
TOYOTA LAND CRUISER 90 (_J9_) 3.4 i 24V (VZJ90_, VZJ95_) 178 131 04.1996-
TOYOTA PASEO kabriolet (EL54) 1.5 90 66 10.1996-03.1999
TOYOTA PICNIC (_XM10) 2.0 16V (SXM10_) 128 94 05.1996-12.2001
TOYOTA PICNIC (_XM10) 2.2 D (CMX10_) 90 66 08.1997-12.2001
TOYOTA PREVIA (TCR2_, TCR1_) 2.4 4WD 132 97 05.1990-08.2000
INFORMACJE DODATKOWE:
Materiał: aluminium
Dolot – śr. [mm]: 10,2
Wylot – śr. [mm]: 10,2
Średnica [mm]: 60
Wysokość [mm]: 188


NUMERY OE:
AKS DASIS 802370N
ALFA ROMEO 4478130370
ALFA ROMEO 5766670200
ALFA ROMEO 60617282
ALFA ROMEO 60626904
ALFA ROMEO 60652737
ALFA ROMEO 60656701
ALFA ROMEO 60662250
ALFA ROMEO 60664995
ALFA ROMEO 60815307
ALFA ROMEO 7742746
ALFA ROMEO 8847128070
AVA QUALITY COOLING ALD003
DELPHI TSP0175004
FIAT 46527180
FIAT 7742746
FRIGAIR 13711380
GERI 931139
HELLA 8FT351197151
HONDA 80351SP0013
LANCIA 46527180
LANCIA 7742746
LAND ROVER JRJ100550
LAND ROVER STC3148
LEXUS 8847120050
LEXUS 8847130370
LEXUS 8847134010
LEXUS 8847150020
MAZDA LB4061500
MAZDA LB8361501
MITSUBISHI AB918516
MITSUBISHI AW117107
MITSUBISHI AW337382
MITSUBISHI MB918516
MITSUBISHI MR117107
NISSENS 95170
PORSCHE 94457314301
RENAULT 6025310181
RENAULT 6025370893
ROVER JRD100050
ROVER JRJ100550
SUZUKI 9533071B00
SUZUKI 9533071B10
SUZUKI 9533071B20
TOYOTA 4478100030
TOYOTA 4478130370
TOYOTA 8847128070
TOYOTA 8847160010
VALEO 508805
VAN WEZEL 5300D005
DOSTARCZAMY PACZKI RÓWNIEŻ W SOBOTY

REALIZUJEMY WYSYŁKĘ MIĘDZYNARODOWĄ ZA POŚREDNICTWEM FIRMY DPD NA TERENIE UNII EUROPEJSKIEJ
PONIŻEJ KOSZT DOSTAW DLA POSZCZEGÓLNYCH PAŃSTW
CZAS DOSTAWY MIĘDZYNARODOWEJ 3-5DNI ROBOCZYCH W ZALEŻNOŚCI OD KRAJU DOSTARCZENIA
JEŚLI NIE JESTEŚ PEWIEN CZY PRZEDMIOT BĘDZIE PASOWAŁ DO TWOJEGO POJAZDU
ZADZWOŃ LUB NAPISZ NA PEWNO POMOGĘ.
NRF027

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 63 1240 4588 1111 0010 1962 5068
    • Deutsche Bank PBC S.A. 85 1910 1048 2116 1008 5165 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro Paczkomaty InPost 7,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1-2 dni
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
DOSTARCZAMY PACZKI W SOBOTY.
DO SOBOTNIEJ DOSTAWY OBOWIĄZUJE DOPŁATA 10 ZŁ.
JEŚLI ZDECYDUJESZ SIĘ NA TAKĄ DOSTAWĘ POINFORMUJ NAS O TYM.
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

  • 500737888
    infolinia czynna od poniedziałku do piątku 8:00 - 18:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 30 dni

adres do zwrotu:
darmowy zwrot
 
Towary zwracane muszą zawierać dokument zakupu, w oryginalnych opakowaniach bez śladów montażu/użytkowania. W przypadku utraty oryginału paragonu fiskalnego należy dołączyć do zwrotu odstąpienie od umowy zawartej na odległość. Zwrot pieniędzy za zwrócony towar wyłącznie na podany rachunek bankowy - w tym celu prosimy włożyć do przesyłki karteczkę z danymi do przelewu oraz kwotą do zwrotu. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem Zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy i dostarczenia towaru