osłona pokrywa MACBOOK 13,3 Air Metalic Blue (6482784394)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
49,00 zł
z 12 sztuk

kolor/wzór:

wielkość matrycy (cale):

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 19,00 zł
  • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 24,00 zł
Zakupy powyżej 599 zł
  • lokalizacja: Leszno
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 0.20 [kg]
  • wielkość matrycy (cale): 13.30
Informacje o nas

Kontakt
Tel.: 65 529 30 77
Tel. kom.: 603 130 725

Email: ilona@signus.pl

Gadu-Gadu: 897271

Nasze aukcje

Przedmiotem naszej aukcji jest:
VEGA pokrywa ochronna na MACBOOK 13,3 Air Metalliczna niebieska

VEGA pokrywa ochronna na MACBOOK 13,3 Air Metalliczna

kolor: niebieski

Kod 479187


P/N AA-3010


EAN 8588005769709


Gwarancja 24 Mies. 179


Zdjęcia


Zobacz inne nasze aukcje:wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u signus za co najmniej 599 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 24,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Firma SIGNUS powstała w 2004 roku w Lesznie i od początku swojej działalności specjalizujemy się w realizacja, wdrażaniu i administracji dedykowanych rozwiązań informatycznych projektowanych z myślą o Państwa potrzebach.Na rynku lokalnym zajmujemy się również kompleksową obsługą informatyczną firm i instytucji, oferując pomoc we wszystkich aspektach związanych z informatyzacją przedsiębiorstw, konserwacją oraz wdrażaniem nowoczesnych systemów zarządzania. www.signus.pl

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
darmowy zwrot
 
WZÓR POUCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY Prawo odstąpienia od umowy Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia otrzymania przedmotu (doręczenia) Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Sprzedawcę) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Skutki odstąpienia od umowy W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem ilona@signus.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: PHU SIGNUS Bartosz Wawrzyniak, ul. Święciechowska 116, 64-100 Leszno Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. W sytuacji, gdy otrzymany przez kupującego towar jest niezgodny z umową, a jego wada ujawni się w ciągu 2 lat od dostarczenia, ma on prawo żądać jego nieodpłatnej naprawy lub wymiany na nowy. Kupujący powinien zgłosić Sprzedawcy ten fakt w ciągu 2 miesięcy od ujawnienia się wady.

pozostałe informacje

Możliwość skorzystania z pozsąsowych sposobów rozstrzygania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwosć skorzystania z pozasadowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do tych w/w trybu i procedur rozstrzygania sporów znajdują się pod następującym adresem www.uokik.gov.pl w zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich". W przypadku pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt: ilona@signus.pl Więcej o dostępności i asortymencie na stronie: www.signus.pl