OSŁONA KIEROWNICY ASTRA II (6930988169)

zakończona
49,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 23,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 29,00 zł
  • lokalizacja: Bielsko-Biała, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST OSŁONA KIEROWNICY ASTRA II

STAN JAK NA ZDJĘCIACH

PRZED WYLICYTOWANIEM PROSZĘ SIĘ UPEWNIĆ CZY DANA CZĘŚĆ PASUJE DO TWOJEGO AUTA JEŻELI SĄ WĄTPLIWOŚCI TO PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY.

NA CZĘŚCI ELEKTRONICZNE I MECHANICZNE UDZIELAMY 14-DNIOWEJ GWARANCJI ROZRUCHOWEJ. W PRZYPADKU ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAKUPU LUB NIE JASNYCH ROSZCZEŃ GWARANCYJNYCH KOSZTA TRANSPORTOWE POKRYWA KUPUJĄCY. PROSIMY O DOKŁADNE ZAPOZNAWANIE SIĘ Z OPISAMI SPRZEDAWANYCH PRZEDMIOTÓW I PRZEGLĄDANIE ZDJĘĆ OPISOWYCH.

TEL.KONTAKTOWY

883-080-855

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

PIOTR SYMULA
ZAPŁOCIE DUŻE 6
43-300 BIELSKO-BIAŁA
Dodatkowe informacje

KAŻDA PACZKA JEST UBEZPIECZONA -W RAZIE JEJ USZKODZENIA PROSZĘ O SPISANIE PROTOKOŁU SZKODY Z KURIEREM,BEZ PROTOKOŁU ROSZCZENIA NIE UWZGLĘDNIAMY.WYSTĘPUJEMY Z ROSZCZENIEM DO FIRMY KURIERSKIEJ W IMIENIU KLIENTA.

UWAGA  : 1-ROCZNA REKLAMACJA Z TYTUŁU RĘKOJMI DOTYCZY NOWYCH CZĘŚCI MECHANICZNYCH I ELEKTRONICZNYCH WPROWADZONYCH DO WTÓRNEJ SPRZEDAŻY ,NA CZĘŚCI UŻYWANE WYSTAWIAMY GWARANCJĘ 14-DNIOWĄ.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PIOTR SYMULA
ZAPŁOCIE DUŻE 6
43-300 BIELSKO-BIAŁA

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

ZWROT ZOSTANIE ROZPATRZONY W TERMINIE 10 DNI OD DATY ZWROTU CZĘŚCI A NALEŻNOŚĆ PRZESYŁAMY NA WSKAZANE KONTO.NIE PRZESYŁAMY NALEŻNOŚCI NA ADRES KUPUJĄCEGO.NIE PRZYJMUJEMY PACZEK ZA POBRANIEM.PO UZNANIU REKLAMACJI WYPŁACAMY NALEŻNOŚĆ ZA ZAKUPIONĄ CZĘŚĆ.NIE ZWRACAMY KOSZTÓW MONTAŻU ,DEMONTAŻU, TRANSPORTU ITP.

O sprzedającym
sowa19682

Kontakt

  • 883080855
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota
09:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

AUTOCZĘŚCI-JAWORZE

Pozostałe informacje

SPRZEDAJĘ NA MOICH AUKCJACH CZĘŚCI UŻYWANE-POCHODZĄCE Z ROZBIÓRKI.CZĘŚCI NIE POCHODZĄ Z ANGLIKÓW.WSZYSTKIE CZĘŚCI PODLEGAJĄ 14 DNIOWEMU OKRESOWI GW.ROZRUCHOWEJ.KUPUJĄCY MA PRAWO ZWROTU I ODSTĄPIENIA OD UMOWY W OKRESIE 14 DNI OD DATY ZAKUPU-POKRYWA ON KOSZTA TRANSPORTU CZĘŚCI.NIE PRZYJMUJEMY PRZESYŁEK REKLAMACYJNYCH ZA POBRANIEM.W MIESIĄCACH LIPIEC-SIERPIEŃ Z UWAGI NA PORĘ URLOPOWĄ MOŻE WYDŁUŻYĆ SIĘ CZAS DOSTAWY-ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAM..MOŻLIWOŚĆ ODBIORU CZĘŚCI OSOBIŚCIE I WYSŁANIA WŁASNEGO TRANSPORTU PO WCZEŚNIEJSZYCH USTALENIACH.GDY W AUKCJI ZDJĘCIE OBEJMUJE KILKA SZTUK CZĘŚCI PODANA CENA DOTYCZY 1 SZT,CHYBA ŻE OPIS WSKAZUJE INACZEJ.PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ GDY DANA CZĘŚĆ NIE SPROSTUJE PAŃSTWA WYMAGANIOM-JESTEŚMY W KONTAKCIE TELEFONICZNYM I EMAILOWYM ZAWSZE WARTO PRZEDZWONIĆ LUB NAPISAĆ , ZNAJDZIEMY SATYSFAKCJONUJĄCE WYJŚCIE.ŻYCZĘ UDANYCH ZAKUPÓW.