ORYGINALNY PREZENT - WIERSZE NA ZAMÓWIENIE! (7113404491)

zakończona
5,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

opis

Witam serdecznie na mojej aukcji, na której mogą Państwo zakupić wiersz na specjalną okazje!

Muszę zaznaczyć po pierwsze,

Że ja po prostu kocham pisać wiersze!

Lubię w rymy układać słowa,

Zawsze jestem do tego gotowa!

Z wiersza największa jest uciecha,

Gdy ten kto go czyta zaraz się uśmiecha,

Gdy dla niego dedykacja jest osobista

To, że to doceni- rzecz to oczywista!

Ja ze swej strony tak starań dołożę,

By ktoś kto przeczytał krzyknął „O Boże!

To jednak jest prezent nie byle jaki,

A ten kto to pisał coś jednak potrafi!”

Bo pewne jest jedno

I w tym tkwi całe sedno,

Że nigdy się nie zgubi

Ten co robi to co lubi!!! ;-)

W ciągu roku okazji do obdarowania kogoś bliskiego prezentem jest naprawdę wiele!

Niektóre okazje są naprawdę wyjątkowe i wymagają wyjątkowego prezentu. Wybór w sklepach, galeriach, a także w sieci jest ogromny i pomimo tego, że panuje przesyt możliwości wiele rzeczy wydaję się zbyt zwykłych, zbyt prostych.

Szukamy czegoś naprawdę wyjątkowego!

Pragnę Państwu dać możliwość zamówienia wiersza dla bliskiej osoby. Do każdego wiersza podchodzę indywidualnie i tworzę go z Państwa pomocą. Rolą Państwa jest dostarczenie mi droga mailowa jak największej liczby informacji o osobie czy osobach do których wiersz ma być dedykowany, a moja ubranie tego w słowa i rymy!

Wiersze piszę praktycznie od dziecka. Zawsze bawiło i cieszyło mnie ich pisanie. Wiele razy słyszałam, że mam talent i powinnam go wykorzystać ;-) Pragnę zrobić to tu i teraz. Największą radością zawsze było dla mnie i nadal jest to kiedy widzę, że wiersz mój powoduję na czyjejś twarzy uśmiech.

Ludzie lubią czuć się wyjątkowi ;-) Ile razy zdarzyło się Państwu dostać w prezencie wiersz na swój temat? Życzenia ze specjalną dedykacją?:) Jestem pewna, że nie często.

Tym bardziej zachęcam do skorzystania z mojej aukcji! Radość będzie dwustronna, a nawet trójwymiarowa ;-) Państwa, że obdarzą Państwo kogoś wyjątkowym prezentem, obdarowanego, że miejmy nadzieję poczuje się wyjątkowo i doceni oryginalność prezentu i moja, że to co stworzę będzie się najzwyczajniej podobało ;-)

Serdecznie zapraszam do zakupów i pozdrawiam!!!

Przed zakupem proszę o zapoznanie się z poniższymi zasadami panującymi na tej aukcji:)

REGULAMIN AUKCJI:

W celu zapewniania pomyślności transakcji proszę najpierw o kontakt mailowy poprzez allegro lub bezpośrednio na maila pisane.rymem@gmail.c­om .

W mailu należy zamieścić informację o tym dla kogo ma być wiersz, na jaką okazję, jak długi i od kogo. Po przyjęciu przeze mnie zamówienia i zaakceptowaniu tematyki uzgodnione zostaną dalsze szczegóły.

Pragnę podkreślić, że zastrzegam sobie prawo do odmowy napisania wiersza, zwłaszcza o charakterze obraźliwym, wulgarnym lub innym, który przeczy moim zasadom i ideą. Nie piszę też wierszy o charakterze erotycznym.

Wiersz jest dostarczany do Państwa drogą mailową. Po przesłaniu „próbki” wiersza i zaakceptowaniu przez Państwa, proszę o zakupienie odpowiedniej liczby zwrotek i wpłatę na konto. Po zaksięgowaniu kwoty całość wiersza zostanie przesłana na Państwa maila. Cena obejmuje jedną zwrotkę (4 wersy).

Dostawa i płatność

Lokalizacja: Łódź, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
Madlen393
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.