ORYGINALNE LOFT37 _36 ibuyPL (6542448401)

zakończona
115,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 11,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 13,00 zł
 • lokalizacja: Będzin
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: nowy
 • rozmiar: 36
 • marka: loft37
 • materiał zewnętrzny: skóra naturalna
 • materiał wkładki: skóra naturalna
 • rodzaj obcasa: płaski obcas
 • wysokość obcasa (cm): 3.50
 • kolor: czerń, odcienie pomarańczowego, odcienie szarości i srebra
IBUYpl

obuwie damskie - botki

kraj pochodzenia - POLSKA LOFT37

materiał zewnętrzny - skóra naturalna

materiał wkładki - skóra naturalna

obcas - płaski

wciągane

aukcja dotyczy rozmiaru 36

buciki mogą nosić niewielkie ślady przymierzaniasklep@ibuy.pl

6094041


priorytetowa: 13 pln

ekonomiczna: 11 pln


mBank:

94 1140 2004 0000 3102 5660 0094

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 13,00 zł
kolejna sztuka: 1,50 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 11,00 zł
kolejna sztuka: 1,50 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 6 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo odstąpienia od umowy NIE przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do zakupów dokonanych w drodze aukcji publicznych (\"Art. 38. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: ... 11) zawartej w drodze aukcji publicznej;\" USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta) W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć w formie pisemnej lub na adres e-mail ibuypl@o2.pl oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość (najlepiej aby w/w oświadczenie zostało doręczone wraz z odsyłanym towarem). Kupujący może skorzystać poniższego wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres IBUY Grzegorz Dyaczyński ul. Podskarpie 9 42-500 Będzin Odsyłany towar w ramach odstąpienia od umowy musi być w stanie niezmienionym do stanu otrzymanego (towar używany nie podlega zwrotowi). Towary zakupione przez firmy nie podlegają zwrotom. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru - koszt wysyłki zwrotnej ponosi Kupujący. (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] ________________ ________________ ________________ Ja ____________________________________ niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ___________________________________________________________numer oferty _____________ Data zawarcia umowy to ________________ data odbioru ______________________. Imię i nazwisko: Login Allegro: Adres: Data: Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)

reklamacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem IBUY Grzegorz Dyaczyński ul.Podskrpie 9 42-500 Będzin, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci, lub w terminie dłuższym w przypadku, gdy towar musi zostać wysłany do producenta (za uprzednim poinformowaniem Klienta o wydłużonym terminie rozpatrzenia reklamacji) Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.