ORYGINALNA TOALETKA ART DECO Z LUSTREM (6912011882)

zakończona
299,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 100,00 zł
  • lokalizacja: Newport, Wielka Brytania
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • typ mebla: stylowy (oryginalny)

NASZE INTERESY PROWADZIMY W ANGLII

ALE WSZYSTKIE OFEROWANE PRZEZ NAS NA AUKCJACH MEBLE ZNAJDUJĄ SIĘ W POLSCE I STĄD BĘDĄ DO WAS WYSYŁANE KURIEREM (SZCZEGÓŁY PROPONOWANEJ PRZEZ NAS DOSTAWY W INFORMACJACH OD SPRZEDAJĄCEGO) LUB POCZTĄ.JEST TEŻ MOŻLIWOŚĆ ODBIORU OSOBISTEGO.

OFEROWANE PRZEZ NAS PRZEDMIOTY (GŁÓWNIE MEBLE) GENERALNIE SĄ PRZEDMIOTAMI UŻYWANYMI!!!!!!!

CHYBA ,ŻE Z OPISU WYNIKA CO INNEGO.

DOWODEM ZAKUPU WYSTAWIANYM PRZEZ NAS JEST ANGIELSKI RACHUNEK UPROSZCZONY (NIE JESTEŚMY W WLK. BRYTANII PŁATNIKIEM VAT)

KONTAKT TEL. W POLSCE 692882047

MEBEL MOZNA OBEJRZEĆ I ODEBRAĆ OSOBIŚCIE W OKOLICACH JELENIEJ GÓRY (DOLNOŚLĄSKIE) PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU TELEFONICZNYM.

DRODZY PAŃSTWO!!!!! JEŻELI UWAŻACIE ,ŻE NASZA CENA WYWOŁAWCZA JEST ZBYT WYSOKA, NAPISZCIE , ZADZWOŃCIE (tel.692882047),ZAPR­OPONUJCIE SWOJĄ CENĘ. JEŻELI DOJDZIEMY DO POROZUMIENIA WYSTAWIMY MEBEL ZA USTALONĄ KWOTĘ W OPCJI „KUP TERAZ”SPECJALNIE DLA WAS.

Przedmiotem sprzedaży jest oryginalna angielska toaletka art deco wykonana w latach 60-tych XX wieku.Jak widać na fotografiach jest w bardzo dobrym stanie-dotyczy to zarówno części drewnianych jak i lustra.Mebel niedawno odnawiany i nosi minimalne ślady używania.Zapraszam do zakupu.

Wymiary:

wys. z lustrem 150 cm - do blatu 70cm

szer.107cm

gł.50cm

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 100,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Drodzy Państwo. Jak widać na podstawie komentarzy nie jestem na Allegro nowicjuszem i zasłużyłem sobie na dobrą opinię , a to dlatego ,że kupuję i sprzedaję odpowiedzialnie .Mam nadzieję ,że moi kontrahenci podchodzą do sprawy w sposób identyczny.Pomaga to unikać nieporozumień i kłopotów.

kontakt

pozostałe informacje

TRANSPORT ze względu na wymiary sprzedawanych przez nas rzeczy preferujemy odbiór osobisty. - możemy także na koszt kupującego wysłać mebel pocztą (zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej wg. wagi i wymiarów(gabaryt A lub B) lub "naszym" przewoźnikiem - wydamy również mebel wybranemu przez Panstwo kurierowi lub osobie. Korzystamy z usług niewielkiej firmy przewozowej przewożącej tylko meble.Nasz przewoźnik dysponuje kilkoma samochodami , którymi meble dowozi w każde miejsce kraju.Meble są odpowiednio zabezpieczone, co chroni je przed uszkodzeniami w podróży.Nasz przewoźnik zbiera meble od kilku sprzedawców i np. kiedy nazbiera pełne auto mebli do Warszawy i okolic to jedzie je zawieść ( to samo dotyczy Pomorza, Śląska itd.)Przewiezienie za w miarę dobrą cenę mebla na drugi koniec Polski stanowi nie lada wyzwanie logistyczne dlatego czas oczekiwania na mebel może wynieść do 21 dni od daty zapłaty.Zdarza się oczywiście i tak ,że mebel trafia do adresata po 1 lub 2 dniach.My jako sprzedający przekazujemy dostawcy mebel dobrze zapakowany z adresem i ZAWSZE nr telefonu odbiorcy.Odbiorcy przekazujemy nr telefonu szefa firmy przewozowej .TERMIN I SZCZEGÓŁY DOSTAWY PROSZĘ USTALAĆ Z PRZEWOźNIKIEM!!!! Koszt dostawy proponowanej przez nas zależy od wielkości mebla i z reguły jest podany na stronie przedmiotu. Jeśli tak nie jest koszt ustalamy emailem lub telefonicznie.Kontakt tel. w Anglii 0044163360524 lub w Polsce 692882047. UWAGA !!!!!!CENA ZA TRANSPORT NIE UWZGLĘDNIA USŁUGI WNIESIENIA MEBLA PRZEZ DOSTAWCE DO LOKALU!!!!!!!!