ORYGINALNA KLAWIATURA DELL Inspirion 1750 (6483053119)

Od 06-10-2016 do 10-10-2016 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
50,00 zł
z 2 sztuk
Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 10,00 zł
  • List polecony priorytetowy 12,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
  • lokalizacja: internet
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: używany
  • producent: Dell

SPRZEDAM:

ORYGINALNA KLAWIATURA do

DELL 1750


KOLOR:

CZARNY
UŻYWANA
100% SPRAWNA
STAN BARDZO DOBRY

GWARANCJA 3MSC!!!

Kupując od firmy otrzymasz paragon lub rachunek imienny!!!

WYSYŁKA ZA POBRANIEM TYLKO DLA ALLEGROWICZÓW Z POWYŻEJ 10 POZYTYWNYMI KOMENTARZAMI!

Brak możliwości odbioru osobistego.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 12,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 10,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 25,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 20,00 zł
kolejna sztuka: 2,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) Kupujący będący konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu cywilnego ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni kalendarzowych od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta. Odstąpienie od umowy dokonywane jest przez złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i dostarczenia go dowolnym kanałem porozumienia się na odległość, m.in.: a. wiadomością e-mail, na adres: enter_kom@wp.pl b. w formie pisemnej, na adres firmy. Należy zwracać produkt w stanie niezmienionym. Produkt powinien być zapakowany bezpiecznie, tak aby w transporcie nie uległ uszkodzeniom. Towar przed montażem należy sprawdzić, bez usuwania plomb, taśm oraz folii zabezpieczających. Przy stwierdzeniu wady, jakiekolwiek naruszenie zabezpieczeń jest równoznaczne z utratą prawa do zwrotu. Prawidłowo zapakowaną przesyłkę prosimy odesłać na poniższy adres. Anna Pawłowicz Konopnickiej 2/3 21-040 Świdnik Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas ''za pobraniem''. NIE REFUNDUJEMY KOSZTÓW ZA PRZESYŁKĘ!

reklamacje

Reklamacje rozpatrywane są do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Do prawidłowego złożenia reklamacji konieczne jest dostarczenie do nas NA WŁASNY KOSZT: - towaru, - karty gwarancyjnej (jeśli była dołączona), - kserokopii dowodu zakupu. Reklamacja może być realizowana również poprzez wymianę uszkodzonego towaru na inny, wolny od wad towar, o takich samych lub lepszych parametrach. Reklamację należy zgłaszać wyłącznie pocztą elektroniczną na adres: enter_kom@wp.plReklamacja nie obejmuje: 1.Towarów z uszkodzonymi plombami. 2.Towarów z nieczytelnymi lub zmienionymi numerami seryjnymi. 3.Towarów niewłaściwie użytkowanych, konserwowanych lub przechowywanych. 4.Towarów uszkodzonych mechanicznie, elektrycznie, termicznie lub chemicznie. 5. Niekompatybilności wynikających z wprowadzenia zmian technicznych ,innowacji i norm po dacie sprzedaży. 6. Naturalnego zużycia towaru, części zużywalnych. 7. W przypadku reklamacji nieuzasadnionej zgłaszający ponosi koszty transportu i testowania w wysokości 50 zł.

pozostałe informacje

W momencie zakupu na moich aukcjach kupujący udziela sprzedającemu jednorazowego pełnomocnictwa do zawarcia umowy oświadczenie usług pocztowych w imieniu kupującego