ORGANIZER - Storage Box - PRZYBORNIK SZAFKA BIURKO (6541939708)

zakończona
68,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,00 zł
 • Pocztex Kurier48 11,00 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 17,00 zł
Zakupy od 500 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Wieliczka, Plac Kościuszki 2
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy

PIĘKNEM JEST TO, CO SAMO PRZEZ SIĘ JEST GODNE WYBORU.

ARYSTOTELES

Witamy

PRZEDMIOTEM NASZEJ AUKCJI JEST

ORGANIZER, PRZYBORNIK NA BIURKO

" Storage Box "

KOD: PM02

Organizer prezentuje się wyjątkowo pięknie.

Idealna i praktyczna ozdoba na każde biurko.

OPIS:

Drewniany organizer na biurko z napisem

" Storage Box " - Schowek

Posiada 2 szuflady oraz

4 przegródek z możliwością podpisania każdej z osobna

na małej tablicy pod spodem.

CENA: 68

za organizer bez drzewka

KOLOR:

biały

WYMIARY:

wysokość całkowita : 18,5 cm

szerokość: 37,5 cm x 10 cm

wysokość przegródek: 10 cm

TOWAR WYSYŁAMY SOLIDNIE ZAPAKOWANY W DWÓCH KARTONACH

TAK ABY NIE ULEGŁ USZKODZENIU.

PRZY ZAKUPIE ZA MINIMUM 500,

WYSYŁKA GRATIS !!!

(TYLKO PO WCZEŚNIEJSZEJ WPŁACIE NA KONTO, WYSYŁKA PACZKĄ 48)

ODBIÓR OSOBISTY MOŻLIWY W NASZYM SKLEPIE

WIELICZKA, PLAC KOŚCIUSZKI 2.

ZAPRASZAMY

NA NASZE POZOSTAŁE AUKCJE

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u DidiCoco za co najmniej 500 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka24 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
Pocztex Kurier48 11,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 3 dni
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 3-4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier48 pobraniowy 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 888247318
  Czynne: od poniedziałku do piątku 9:00 do 17:00, Sobota od 9:00 do 13:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zwroty Zgodnie z art. 7 ust. 1 w zw. z art. 9 ust. 1 pkt. 6 ustawy z dnia 2.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. 2000, Nr 22, poz. 271 ze zm.), istnieje możliwość odstąpienia od umowy przez kupującego bez podania przyczyny w terminie 10 dni liczonym od dnia wydania zamówionego towaru. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia o odstąpieniu przed jego upływem. W takim przypadku, umowa uważana jest za niezawartą, a kupujący zwolniony jest z wszelkich zobowiązań. To co strony świadczyły ulega zwrotowi w stanie niezmienionym w terminie nie dłuższym niż 14 dni. Uwaga! Zwrotowi podlegają tylko przedmioty nie używane , nowe!!! W przypadku odstąpienia od umowy, prosimy o poinformowanie nas o tym przed wysyłką. Równowartość za zakupiony towar zostanie zwrócona na konto. Podstawą zwrotu jest okazanie oryginału dowodu zakupu (paragon lub faktura). Kwota zwrotu nie obejmuje kosztów przesyłki. Zwrotów prosimy dokonywać przesyłką rejestrowaną na adres : Didi&Coco Dawid Włodek Trąbki 235 32-020 Wieliczka Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem !!! Wymiana : Istnieje możliwość wymiany zakupionego towaru na inny model, kolor lub rozmiar w terminie 10 dni od dnia wydania zamówienia. Wymianie podlegają przedmioty nie noszące śladów użytkowania. W wyniku wymiany towaru może powstać nadpłata i niedopłata. Nadpłatę zwracamy przelewem na konto. Niedopłata jest różnicą cenową między zwracanym a nowo wybranym towarem. Należy wówczas dopłacić brakującą kwotę na wskazane przez sprzedającego konto. Jeżeli odsyłany towar zostanie zniszczony, zgnieciona na skutek niewłaściwego zapakowania, zastrzegamy sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o wartość wyrządzonej szkody. Koszty ponownej wysyłki leżą po stronie kupującego. Towar podlegającą wymianie należy odesłać na adres : Didi&Coco Dawid Włodek Trąbki 235 32-020 Wieliczka Towar proszę odsyłać przesyłką rejestrowaną. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu (paragon lub faktura) Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem !!! Przed zwrotem czy wymianą w razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się ze sprzedającym pod numerem tel.888 247 318

reklamacje

REKLAMACJE : Sprzedawca odpowiada za niezgodność zakupionego towaru z umową sprzedaży zgodnie z polską Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002r. (Dz.U. nr 141, poz. 1176, z 2002 roku). Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14dni od daty otrzymania przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli nie jest to możliwe - na przykład w wypadku wyczerpania się zapasów - sprzedający zwróci kupującemu równowartość ceny towaru. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu (paragon lub faktura) Towar podlegającą reklamacji należy odesłać na adres Didi&Coco Dawid Włodek Trąbki 235 32-020 Wieliczka Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem !!!

pozostałe informacje

UWAGA WAŻNE !!! GATUNEK II - oznacza towar z drobnymi wadami fabrycznymi lub transportowymi. Towar taki może na przykład posiadać: ryski, odbarwienia, różnice w kolorze lub żle spasowane elementy. Może posiadać uszczerbki, widoczny klej lub nie doklejone elementy. Podanie przez klienta danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich brak uniemożliwia dokonanie zakupów. Dokonując zakupu klient wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych Klienta w celu i zakresie potrzebnym do wykonania przez sprzedawcę zamówienia (tj. dla dostarczenia Klientowi przesyłki i dokonania rozliczeń). Wszystko zgodnie z wymogami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 833). Zawsze mają Państwo prawo sprawdzić w obecności pracownika Urzędu Pocztowego zawartość przesyłki i w razie jej uszkodzenia fizycznego – spisa protokół szkody i odmówić przyjęcia przesyłki. Taki protokół szkody, podpisany przez osobę pracującą w Urzędzie Pocztowym lub przez listonosza jest jedynym sposobem na dochodzenie ewentualnego odszkodowania od Poczty Polskiej z tytułu zniszczenia towaru w czasie transportu, dlatego bez takiego dokumentu nie będzie podstaw do uznania reklamacji dotyczącej, uszkodzenia fizycznego towaru.