@@ ORGANIZER OREGON SCIENTIFIC AM-399C @@ (7062868445)

zakończona
9,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

opis

ORGANIZER OREGON SCIENTIFIC AM-399C:

Prosty w obsłudze, używany organizer o pojemności 34 kB i wyposażony w port podczerwieni do komunikacji z komputerem PC. Funkcje:

  • książka telefoniczna
  • kalendarz
  • terminarz
  • notatnik
  • przelicznik walut
  • organizer

Wymiary (dług. x szer. x grub.): 14 x 9,5 x 1,5 cm. Organizer nosi zewnętrznie ślady użytkowania, na wyświetlaczu jedynie małe, praktycznie niewidoczne ryski.

Zapraszam do udziału także w innych moich aukcjach!!!

Przed uczestnictwem w mojej aukcji koniecznie przeczytaj stronę "o mnie"!!

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 12,00 zł

Lokalizacja: Dzierżoniów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
silver_g
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

9

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Informacje o sprzedającym

Witam! Zasady na moich aukcjach: 1. Wymagam potwierdzenia uczestnictwa w aukcji od osób mających poniżej 5 komentarzy albo przewagę komentarzy negatywnych. 2. Po zakończeniu aukcji obowiązuje przedpłata wartości towaru wraz z kosztami przesyłki do 7 dni. Nie wysyłam za pobraniem. 3. Komentarze wystawiam zawsze jako drugi, chyba, że dotyczą aukcji, w których uczestniczyłem jako kupujący. Wszystkie przedmioty, które wystawiam na aukcjach nie posiadają ceny minimalnej, a więc cena wywoławcza przedmiotu może być także ceną ostateczną. 4. Przesyłki wysyłam po przedpłacie na konto bankowe, a koszty przesyłki ponosi kupujący, chyba, że opis świadczy inaczej. 5. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sprzedawanego przeze mnie towaru, to oprócz wysłania zapytania na e-mail ( silver_g@o2.pl ), możesz także zadzwonić, lub wysłać sms: 698-208-000. Życzę miłego licytowania i samych pozytywów!

Pozostałe informacje

email: silver_g@o2.pl
telefon: 698208000