Org Tylnia Klapka Sony Xperia Z3 compact montaż (6950712263)

zakończona

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury

opis

Tylnia klapka Sony Xperia Z3 Compact
 • 100% oryginalna
 • Po dokonaniu zakupu prosimy o informacje odnośnie wybranego koloru/wzoru.
 • Możliwy montaż w naszym serwisie .

 • (montaż przy odbiorze osobistym lub wysyłce telefonu do nas)
 • Wszystkie oferowane części posiadamy na stanie magazynowym.

Zajmujemy się sprzedażą części i serwisem pogwarancyjnym produktów Apple, telefonów komórkowych i tabletów.

Ponad 16-letnie doświadczenie, pełne zaplecze serwisowe z każdą możliwą częścią

pozwala nam na szybkie wysyłki i skuteczne naprawy.

Gwarancja na każdą usługę i część.

Godziny otwarcia :

PN-PT: 09:30-17:30

inne godziny i sobota
- do uzgodnienia 888-499-888

Adres :

ul. Wersalska 47/75 lokal 1
91-212 Łódź
(dawny biurowiec STOMIL)
parking dla klientow GRATIS do 1h
mapka dojazdu ->

Kontakt :


888-499-888

serwis@applegsm.pl

GALERIA PRZEDMIOTU

 • 888-499-888

 • serwis@applegsm.pl

 • 91-212 Łódź

  ul.Wersalska 47/75 lokal 1

  mapka dojazdu ->

 • Przelew Bankowy

  ING Bank Śląski S.A.
  42105014611000009228­978616

 • Płatność gotówką

 • Płatność przez PayU

 • Poczta polska

  List polecony priorytetowy - 10 zł

 • Przesyłka kurierska

  DPD - 20 zł
  DPD - 25 zł pobranie

 • Odbiór osobisty

  0 zł

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Applegsm Rafał Kubus
Wersalska 47/75 lokal 1
91-212 Łódź
Dodatkowe informacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem serwis@applegsm.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Reklamowany przedmiot należy odesłać na adres firmy wraz ze swoimi danymi i opisem usterki lub opisem niezgodności na własny koszt.Przesyłkę zwrotną należy zabezpieczyć w taki sposób, aby nie została uszkodzona podczas transportu. Nie odbieramy żadnych przesyłek pobraniowych !

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Serwis Applegsm Rafał Kubus
ul.Wersalska 47/75 lokal 1
91-212 Łódź

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Przesyłkę zwrotną należy odesłać na własny koszt i zabezpieczyć ją w taki sposób, aby nie została uszkodzona podczas transportu. Prosimy nie wysyłać przesyłek za pobraniem.Nie odbieramy takich przesyłek! Wraz z towarem należy wysłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość (jeżeli nie zostało wysłane w formie elektronicznej) oraz dowód zakupu. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
applegsm_pl

Dane firmy

Kontakt

 • 888499888
poniedziałek - piątek
10:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Godziny Otwarcia:

PN-PT  10:00 - 17:30


Pozostałe informacje

W przypadku otrzymania uszkodzonego przedmiotu proszę o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera - ułatwi nam to uzyskanie odszkodowania od przewoźnika. Zmiana adresu do wysyłki może się odbyć jedynie poprzez wypełniony Formularz Opcji Dostawy. Przed samodzielnym montażem dotyków i LCD,oraz innych części proszę sprawdzić czy dana część prawidłowo działa bez zrywania foli ochronnych i plomb zabezpieczających.Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających z nieprawidłowego montażu - uszkodzeń taśm czy gniazd - zalecamy zlecenie montażu odpowiedniemu serwisowi w swojej okolicy.Niektóre części wymagają użycia specjalistycznych narzędzi i odpowiednich umiejętności.Serwis nie ponosi odpowiedzialności za 'ewentualnie' utracone dane pozostawione w tablecie lub telefonie,oraz nie odpowiada za pozostawione karty sim i pamięci.Gwarancja na części używane obejmuje okres 1 miesiąca,Gwarancja na części nowe obejmuje okres 3 miesięcy od daty sprzedaży.Gwarancji udzielamy wyłącznie na sprzedawaną lub montowaną część.Uprawnienia Klienta z tytułu gwarancji wygasają w przypadku gdy: - produkt posiada jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne, - wada jest spowodowana nieprawidłowym montażem, - produkt miał kontakt z cieczą, - inne elementy urządzenia mają wpływ na nieprawidłowe działanie np.: zdeformowana / skrzywiona obudowa,korpus, panel, - naruszono pomby gwarancyjne. Telefony oraz części wysyłane do serwisu w celu montażu u nas nie mogą posiadać innych uszkodzeń - jeśli takie występują prosimy o informację przed wysłaniem. W przypadku możliwości wyboru koloru lub wzoru przedmiotu na aukcji proszę zamieścić odpowiednią informację w Formularzu Opcji Dostawy. Brak takiej informacji spowoduje opóźnienie w wysyłce lub wysyłkę losowego koloru/wzoru. Na każdy towar i usługę wystawiamy paragon. (Sprzedawca zwolniony podmiotowo z podatku od towarów i usług na podstawie art.113 ust.1 lub ust.9) Przy płatności przelewem na konto proszę podać swój login i numer aukcji. Wysyłka następuje najpóźniej w następny dzień roboczy po zaksięgowaniu wpłaty - to samo się tyczy wysyłki za pobraniem .