Oracle PL/SQL w mgnieniu oka. Ben Forta (6737943168)

cena kup teraz
44,90 zł
z 998 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
 • lokalizacja: Gliwice, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • format: epub, mobi, pdf
okładka
Oracle PL/SQL w mgnieniu oka (Ebook)
Autor: Ben Forta
Wydawca: Helion
Rok wydania: 2016
Liczba stron (w wersji papierowej): 256
ISBN: 978-83-283-2511-1
kontakt

allegro@ebookpoint.pl

tel.32 230 98 63 w. 121, 188
fax.32 230 98 63 w. 110
(pon. – pt. 9.00–17.00)

Helion
ul. Kościuszki 1c
44-100 Gliwice

Początki pracy z bazą Oracle mogą być trudne. Oracle jest jednak warte poznania, ponieważ stało się niezwykle popularne dzięki swojej mocy obliczeniowej, elastyczności, zabezpieczeniom i innym cechom. Mimo tych zalet instalacja, konfiguracja, a nawet obsługa Oracle bywają złożone. Dodatkowo implementacja języka SQL zastosowana w Oracle (PL/SQL) różni się nieco od innych implementacji.

Niniejsza książka jest skierowana do osób, które chcą możliwie jak najszybciej rozpocząć pracę z systemami Oracle i językiem PL/SQL. Jest to przystępnie napisany, bardzo praktyczny podręcznik, który do maksimum ułatwia szybkie przyswojenie niezbędnej wiedzy. Książka zawiera 26 lekcji. Przyswojenie materiału z każdego rozdziału zajmie Ci około 10 minut, co pozwoli Ci szybko przystąpić do praktycznego wykorzystania bazy Oracle z użyciem języka PL/SQL.

W książce omówiono:
 • podstawy baz danych i specyfikę Oracle i PL/SQL,
 • tworzenie złożonych zapytań PL/SQL z kilkoma frazami i operatorami,
 • wyszukiwanie, sortowanie i formatowanie danych,
 • operacje wstawiania, modyfikacji i usuwania danych,
 • tworzenie i modyfikowanie tabel oraz tworzenie złączeń,
 • korzystanie z widoków, procedur zapamiętanych, kursorów, wyzwalaczy itp.

Oracle i PL/SQL — najlepsze, gdy wyniki są potrzebne tu i teraz!


Ben Forta — projektant i developer produktów informatycznych. Starszy dyrektor ds. inicjatyw edukacyjnych w firmie Adobe Systems. Napisał ponad 40 świetnych książek o SQL, wyrażeniach regularnych, programowaniu mobilnym i Adobe ColdFusion. Wiele z tych pozycji weszło do kanonu podręczników akademickich na uniwersytetach całego świata.
payu
zaufane opinie
sql, relacyjny model baz danych, wyzwalacze, instrukcje, manipulowanie danymi, kod, procedury, makrodefinicje, 12c, hadoop, nosql, indeksowanie, polecenia, moduły, projektowanie baz danych, bezpieczeństwo, programowanie, konfiguracja, użycie kwerend, xquery, tworzenie raportów, kurs, książka, podręcznik, tutorial,bazy danych, baza, optymalizacja, funkcje, tabele, dane, zapytania, danych, administracja, mysql, kwerenda, relacyjne bazy danych, pl/sql, podzapytania, zarządzanie, ajax, db2, indeksy, php, administrator, xml, kurs, książka, podręcznik, tutorial,tabele, danych, widoki, język sql, oracle, relacyjne bazy danych, serwer, indeksy, sql server, zarządzanie, zapytania sql, optymalizacja, funkcje, administrator, microsoft sql server, funkcje agregujące, bazy, klucze, tabela, polecenia, administracja, kurs, książka, podręcznik, tutorial,ebp-kat-bazy-danych,ebp-kat-oracle,ebp-kat-sql,ebp-kat-bazy-danych,ebp-kat-informatyka
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT