Oprawa meczowa, race, flary, świece dymne (6910848817)

zakończona

opisDane hurtowni INS Fireworks

ul. Centralna 81
31-586 Kraków
KOM. 796-883-022
biuro@ins-fireworks.­pl

ING Bank Śląski
Przelewy w PLN
IBAN PL11 1050 1445 1000 0090 3034 4536INS Fireworks to firma założona przez ludzi z pasją świadcząca usługi dla klientów detalicznych i hurtowych.

Nasza misja
Celem naszej firmy jest umożliwienie każdemu klientowi stworzenia swojego własnego, niepowtarzalnego widowiska, doświadczenia bez konieczności korzystania z drogich, wymagających zezwolenia fajerwerków lub usług profesjonalistów.


Petardy
Wyrzutnie
Moździerze
Flary/Race
Stroboskopy/Ognie
Świece dymne
Rakiety
Artykuły rozmaite
Paintball/ASG
Zestawy weselne
Akcesoria
Rzymskie ognie
Wulkany
Race pistoletowe


Termin dostarczenia to standardowo 5 dni. Towar zostaje wysłany najpóźniej na jeden dzień roboczy po przelewie pieniędzy na konto, w przypadku gdy przelew dotrze do godz. 12:00 przesyłka zostanie wysłana tego samego dnia.

Ta aukcja to gratka dla prawdziwego kibica. Wiernie dopingujesz swoją drużynę? Jesteś na każdym jej meczu? A więc brak Ci jednego. Rac i flar dymnych, które pomogą w organizacji wspaniałej oprawy meczu.

Organizujemy pełną oprawę meczową! W ramach oprawy można wykorzystać zestaw składający się z produktów pirotechnicznych takich jak: świece dymne i flary, które doskonale oddają gorący klimat stadionu. Nie ma niczego piękniejszego niż oddanie kibiców wyrażone huczną oprawą.

Posiadamy odpowiednie zezwolenia i ubezpieczenie. Produkty użyte podczas opraw pochodzą z naszej hurtowni i świetnie nadają się zarówno dla prawdziwych kibiców jak i ultrasów, którzy nakręcają stadionową gorączkę. Nie zastanawiaj się, tylko pokaż swojej drużynie na co stać jej kibiców.

Poniżej kilka najpopularniejszych produktów wykorzystywanych podczas opraw meczowych.

Zdjęcia prezentowane w aukcji mają jedynie charakter poglądowy. Wszystkie szczegóły oraz rodzaje efektów uzgadniamy po kontakcie z klientem.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury