Oprawa meczowa/paintballowa, świece dymne, flary (6910848612)

zakończona

opisDane hurtowni INS Fireworks

ul. Centralna 81
31-586 Kraków
KOM. 796-883-022
biuro@ins-fireworks.­pl

ING Bank Śląski
Przelewy w PLN
IBAN PL11 1050 1445 1000 0090 3034 4536INS Fireworks to firma założona przez ludzi z pasją świadcząca usługi dla klientów detalicznych i hurtowych.

Nasza misja
Celem naszej firmy jest umożliwienie każdemu klientowi stworzenia swojego własnego, niepowtarzalnego widowiska, doświadczenia bez konieczności korzystania z drogich, wymagających zezwolenia fajerwerków lub usług profesjonalistów.


Petardy
Wyrzutnie
Moździerze
Flary/Race
Stroboskopy/Ognie
Świece dymne
Rakiety
Artykuły rozmaite
Paintball/ASG
Zestawy weselne
Akcesoria
Rzymskie ognie
Wulkany
Race pistoletowe


Termin dostarczenia to standardowo 5 dni. Towar zostaje wysłany najpóźniej na jeden dzień roboczy po przelewie pieniędzy na konto, w przypadku gdy przelew dotrze do godz. 12:00 przesyłka zostanie wysłana tego samego dnia.

Prawdziwa gratka dla miłośników wystrzałowych atrakcji. Specjalnie dla fanów piłkarskich oraz miłośników paintballa pełna oprawa zawierająca zestaw flar i świec dymnych. Mogą być wykorzystane zarówno w czasie rozgrywek na prowizorycznym polu bitwy, tworząc zasłony dymne, jak i na meczu piłkarskim, w ramach tworzenia wspaniałej oprawy dla kibiców.

Nieważne w jaki sposób wykorzystasz naszą oprawę. Ważne, że będzie on zachwycającą atrakcją dla wszystkich, którzy będą mogli go podziwiać.

Nie zastanawiaj się dłużej. Kup naszą oprawę i baw się świetnie z wykorzystaniem produktów pirotechnicznych naszej firmy. Flary i świece dymne będą doskonałym dopełnieniem piłkarskich rozgrywek lub zabaw na polu paintballa.

Oprócz opraw oferujemy także same materiały na oprawy. Poniżej kilka popularnych produktów wykorzystywanych na oprawy:

Zdjęcia prezentowane w aukcji mają jedynie charakter poglądowy. Wszystkie szczegóły oraz rodzaje efektów uzgadniamy po kontakcie z klientem.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury