Oprawa halogenowa szklana KW kryształ + GU10 5W WW (6542324902)

1 osoba kupiła 11 sztuk
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
13,90 zł
z 99454 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 11,90 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 13,90 zł
Zakupy od 299 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: SKAWINA, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rodzaj: halogenowe
 • barwa światła: biały ciepły
 • rodzaj gwintu: GU10
 • waga (z opakowaniem): 0.4 [kg]
 • moc: 5 [W]
 • kolor szkła: mleczne
 • kształt: reflektor
 • jasność (lm): 450
Zestaw: oprawa, oprawka halogenowa sufitowa szklana kwadrat nieruchoma kryształ + LED GU10 5W
- Model: oprawka sufitowa szklana nieruchoma kwadrat kryształ
- Żarówka LED GU10 5W
- Materiał: szkło 9 x 9 cm
- Klasa szczelności: IP 20
- Gniazdo w zestawie: GU10
- Napięcie zasilania żarówki: 230V AC
- Żywotność żarówki: do 30 000 godzin
- Moc: 5 W
- Materiał: plastik, wewnątrz aluminiowy radiator, mleczny klosz
- Moc świetlna: 450 lm
- Barwa światła żarówki: ciepła 2800-3300 K
- Współczynnik oddawania barw CRI: Ra80
- Kąt świecenia: 120°
- Wymiary żarówki: 5,8 x 5 cm
- Średnica otworu montażowego: 6 cm
- Gwarancja 24 miesiące
- Certyfikaty: CE, RoHS
Zestaw: oprawka sufitowa halogenowa STAŁA kwadrat szklana kryształ + LED GU10 5 W. Wysokiej jakości produkt wykonany ze szkła oraz aluminium, oprawka idealnie pasuje do podwieszanych sufitów, stropów, na zewnątrz do podbitki dachowej. Nowoczesny design to duży atut oprawy, można ją zakupić w barwach: czarna oraz kryształ (lustro). Oprawa wykonana jest bardzo starannie, wysoka jakość wykonania!
Montaż: Oprawa przygotowana jest do montażu zawiera sprężyny nałożone na obudowę, średnica otworu montażowego to ~6 cm. Oprawkę ( oprawę ) można użyć łazienkach, pokojach, salonach, kuchni, biurach, sklepach, i wielu innych. Żarówka LED montowana jest do oprawy za pomocą pierścienia, oprawa jest nie regulowana.
Kupując prezentowany produkt: oprawa halogenowa szklana + żarówka LED GU10 5 W, gwarantujemy 100% zadowolenia i satysfakcji.
Podajemy tylko realne parametry zgodne ze stanem faktycznym, zdjęcie przedstawia oferowany przedmiot.
Kupując na naszych aukcjach nie musisz niczego się obawiać.
Ponadto w ofercie posiadamy:
- lampki nocne, taśmy LED, naświetlacze, oświetlenie ogrodowe , plafony, oświetlenie schodowe, i wiele innych.
Zapraszam także na inne moje aukcje (sklepberge):
Inne aukcje | Komentarze © sellhelp
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u SklepBerge za co najmniej 299 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 40105014451000009131551971
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 11,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 13,90 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 1 dzień roboczy
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

BERGE Wojciech Mincberger

32-050 Skawina

Ul. Piłsudskiego 11

NIP: 944-212-47-03

kontakt

 • 734 694 506
  Obsługa klienta od poniedziałku do piątku 9:00 - 17:00

pozostałe informacje

I. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad Firma BERGE  Wojciech Mincberger zobowiązuje się dostarczyć produkt bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży 

II. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce 'Rozstrzyganie sporów konsumenckich'. 

III. Odstąpienie od umowy W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, np. pisząc na adres e-mail: allegro.berge@gmail.com  Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: Skawina ul. Piłsudskiego 11 Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)


Odbiorca: BERGE LED  32-050 Skawina ul. Piłsudskiego 11 

 Ja.................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy .............................................................................................................................................................................., numer oferty............................................................. . Data zawarcia umowy to ............................................................, data odbioru............................................................................... . Imię i nazwisko.......................................................................................... Login Allegro.............................................................................................. Adres ........................................................................................................... Data.............................................................................................................. .................................................................................................................. Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)

 IV. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru 

V. Termin zapłaty za zakupy. Termin zapłaty za zakupy nie później niż 14 dni od daty zakupu. Po wyznaczonym terminie sprzedawca zastrzega sobie prawa do uznania transakcji jako nieudaną. 

VI. Gwarancja Dla klientów indywidualnych: Udzielamy podstawowej gwarancji dla klientów indywidualnych na okres 24msc. Dla firm: Zastrzegamy prawo do nieudzielenia gwarancji firmom jeżeli produkt nie jest przeznaczony do użytku komercyjnego 

VII. Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
BERGE LED
Piłsudskiego 11
32-050 Skawina
PL
Dodatkowe informacje

Towar zostanie przyjęty tylko w przypadku gdy nie był używany oraz posida oryginalne opakowanie. 

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 2 lata

Adres do reklamacji:
BERGE LED
Piłsudskiego 11
32-050 Skawina
PL
Dodatkowe informacje

Kupujący składa Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem allegro.berge@gmail.com, jeśli towar nosi wadę lub jest uszkodozny wadomość powinna zawierać również dokumentację w postaci zdjęć,opisu usterki/wady, informacji o Kupującym ( nick lub dane z jakiś był dokonany zakup ). 

Sprzedający w terminie do 14 dni od daty otrzymania wiadomości/towaru poniformuje kupującego o propozycji rozwiązania zgłoszenia. 

W przypadku zwrotu towaru przez Kupującego ( odstąpienie od umowy do 14dni ) towar nie powinien nosić śladów użytkowania a przesyłka zapakowana w sposób aby nie uległa uszkodzeniu w czasie transportu. Po otrzymaniu towaru/oględzinach Sprzedający zwróci Kupującemu kwotę na wskazany przez Kupującego rachunek bankowy zakupu w terminie do 14dni od daty otrzymania przesyłki w siedzibie firmy BERGE LED.