OPONA MOTOCYKLOWA 190/50/17 (6910646455)

zakończona
39,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 18,00 zł
 • lokalizacja: TORUŃ, Polska
 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • liczba opon w ofercie: komplet 2 szt.
 • średnica: 17"
 • szerokość opony: 190 mm
 • profil opony: 50
 • marka: Pozostałe

OPONY

MOTOCYKLOWE

190/50/17

Przedmiotem sprzedaży są opony używane importowane z Zachodu (Niemcy, Holandia) różnych marek, np. Michelin, Goodyear, Bridgestone itp. Na tej aukcji w rozmiarze 190/50/17. Stan jak na zdjęciu. Opony sprawdzone ciśnieniowo. Gotowe do jazdy. Gwarancja 14 dni, możliwość zwrotu w tym terminie. Cena dotyczy 1 sztuki.

Kontakt 601630381 , 607851729

e-mail: tom_trans@op.pl

Toruń - ul. Mazowiecka 21,

Chełmża - trasa A1 skrzyżowanie z ulicą Owocową

Czynne

poniedziałek - piątek 8-17

sobota 8 -14

Posiadamy opony do samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, busów, samochodów osobowych oraz motocykli. Sprzedaż hurtowa i detaliczna.W ofercie na pozostałych aukcjach.

Potrzebujesz opony w nietypowym rozmiarze ? Zwróć się do nas, znajdziemy ją dla Ciebie.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 56 1090 1506 0000 0001 0991 5690
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 18,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa priorytetowa 18,00 zł
kolejna sztuka: 18,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Sprzedawca : TOM-TRANS Sp. z o.o. ul. Mazowiecka 21 87-100 Toruń KRS 0000311181

kontakt

 • 601630381
  infolinia czynna od poniedziałku do soboty 9.00 -17.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
TOM - TRANS Sp z o.o.
ul. Mazowiecka 21
87-100 Toruń
Polska
 
Sprzedajemy towar używany , noszący ślady użytkowania i normalnego zużycia. Przed dokonaniem zakupu prosimy o jego przemyślenie i zapoznanie się z informacjami dotyczącymi sprzedaży. Na zakupiony towar udzielamy 14 dniowej gwarancji rozruchowej. W razie wątpliwości co do kosztów transportu prosimy o kontakt drogą telefoniczną bądź mailową , gdyż jest on zależny od wagi towaru.

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem tom_trans@op.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności niezwłocznie po otrzymaniu towaru. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: tom_trans@op.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres Sprzedawcy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) DANE SPRZEDAJĄCEGO ......................................................... Ja ......................................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy .............................................................. numer oferty.................. Data zawarcia umowy to ...................................... , data odbioru .................................. Imię i nazwisko Login Allegro Adres Data Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Toruniu Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

pozostałe informacje

Sprzedajemy towar używany , noszący ślady użytkowania i normalnego zużycia. Przed dokonaniem zakupu prosimy o jego przemyślenie . Przed dokonaniem zakupu proszę o kontakt telefoniczny celem ustalenia szczegółów zakupu , oraz kosztów transportu , gdyż jest on zależny od wagi towaru