Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

OPEL OMEGA B FL C SIŁOWNIKI PRZEDNIEJ MASKI (6541875546)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
20,00 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
 • lokalizacja: BRZEŹNICA, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

Parametry

 • Stan:
  Używany
 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury

Opis

OPEL OMEGA B FL  2.5 V6 00r

siłowniki maski

KONTAKT  601-699-693 lub 601-806-797

Dostawa i płatność
od 20,00 zł

Lokalizacja: BRZEŹNICA, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

DAMART
ŻAGAŃSKA 75
68-113 JABŁONÓW
woj. lubuskie
email: damart@onet.pl
tel.: 601699693

 • poniedziałek - sobota 10:30 - 17:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

DAMART S.C.
UL .ŻAGAŃSKA 75
68-113 JABŁONÓW
Dodatkowe informacje

Kupującemu przysługuje prawo reklamowania wadliwego towaru stosownie do regulacji kodeksu cywilnego i ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. Sprzedawca zwraca pieniądze tylko i wyłącznie w formie przelewu bankowego. 

Wszelkie zwroty i przesyłki wysłane na koszt Sprzedawcy nie będą przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne pisemne ustalenia. Paczki odesłane za pobraniem nie zostaną odebrane i wrócą do nadawcy na jego koszt.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w możliwie najkrótszym terminie, najpóźniej do 14 dni od momentu otrzymania wszystkich niezbędnych przedmiotów i dokumentów. Wszystkie zakupione u Sprzedawcy części powinny być montowane w wyspecjalizowanych zakładach samochodowych (elektryczny, blacharski lub mechaniczny). 

Uwaga!

Towar musi być sprawdzony w obecności kuriera! Firma kurierska nie uwzględnia rozszczeń z tytułu uszkodzeń w transporcie w przypadku kiedy protokół szkody nie był sporządzony przy dostawie towaru.

Jest to istotne szczgólnie w przypadku elementów blacharskich, szyb, lusterek, itp elementow, które mogą ulec uszkodzeniu w transporcie.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

DAMART S.C.
żAGAŃSKA 75
68-113 JABŁONÓW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zwrotów można dokonywać w ciągu 14 dni od dokonania zakupu. Jest to możliwe tylko jeśli zakupiony produkt (produkty) nie został w żaden sposób zniszczony i nie ma śladów montowania. Do paczki ze zwrotem należy dołączyć paragon, dane oraz numer konta, na który ma zostać zwrócona kwota oraz krótkie pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, z nickiem konta Allegro. Sprzedawca zwraca pieniądze tylko i wyłącznie w formie przelewu bankowego. Przelew za prawidłowo zrealizowany zwrot towaru (wraz ze wszystkimi niezbędnymi danymi i dokumentami) będzie zrealizowany na wskazane konto do 5 dni od ich otrzymania. Przed odesłaniem paczki do Sprzedawcy koniecznie należy się z nim skontaktować w celu ustalenia szczegółów zwrotu. PACZKI ODESŁANE ZA POBRANIEM LUB NA KOSZT ADRESATA NIE ZOSTANĄ ODEBRANE! Jeżeli na towar wystawiana była faktura VAT, Sprzedawca wystawi korektę faktury i wyśle ją do Kupującego. Ten powinien podpisać jej kopię wraz z datą i odesłać do Sprzedawcy. Dopiero po otrzymaniu podpisanej kopii korekty faktury Sprzedawca przeleje Kupującemu na wskazane konto kwotę, na jaką była wystawiona.

O sprzedającym
damart-2
99,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

941

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

"DAMART" D.Prokopowicz, A.Kuźmiczenko spółka cywwilna
Jabłonów, ul. Żaganska 75
68-113 BRZEŹNICA
REGON: 080394732
NIP: 9241878370

Kontakt

 • 601 *** *** (pokaż)
 • 601 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 17:00
sobota
10:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

DAMART S.C.

DAMIAN PROKOPOWICZ, ARTUR KUŹMICZENKO

ŻAGAŃSKA 75

68-113 JABŁONÓW

9241878370

Pozostałe informacje

Wszystkie oferowane przedmioty pochodzą z aut z "wersje europejskiej", nie posiadamy w sprzedaży części z "anglików".

Godziny pracy:

1. od poniedziałku do piątku : 10.00-17.00

2. sobota: 10.00- 13.00

3. niedziela, święta: NIE PRACUJEMY

Sprzedawca zdecydowanie preferuje kontakt poprzez e-mail. W godzinach pracy odpowiedzi namaile wysyłane są możliwie jak najszybciej. Zaleca się przy tym wysyłanie wiadomości poprzez Allegro klikając na "Zadaj pytanie Sprzedającemu" przy jednej z aukcji. Tak wysłany e-mail na pewno dotrze do Sprzedawcy. Kontynuując korespondencję (odpowiadając na e-mail Sprzedawcy) zawsze należy zachować ciągłość - czyli odpowiedzieć a nie pisać nową wiadomość.

Sprzedaż prowadzona jest drogą wysyłkową. Kupujący ponoszący koszty wysyłki udziela

pełnomocnictwa do wysłania towaru w jego imieniu na wskazany przez niego adres.Przy zakupie większej ilości przedmiotów (niekoniecznie z tej samej aukcji) w miarę

możliwości mogą być wysłane w jednej paczce. W takim przypadku koszt wysyłki

należy ustalić ze Sprzedawcą. Uzależniony on będzie od wagi, wielkości i kształtu

paczki.

Informacje na temat przetwarzania danych osobowych: 

Na podstawie art. 14 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”) informujemy, że w związku z dokonanym przez Państwa zakupem, firma DAMART D.Prokopowicz, A.Kuźmiczenko s.c.otrzymała Pani/Pana dane osobowe od spółki Allegro.pl sp. z o.o. Pozyskane zostały dane identyfikacyjne oraz dane kontaktowe w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej umowy sprzedaży.  W związku z tym informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Damart                   D. Prokopowicz, A. Kuźmiczenko s.c, REGON: 080394732, NIP: 9241878370; e-mail: damart@onet.pl (dalej jako „Damart”). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z realizacją zawartej umowy sprzedaży oraz w celu wypełniania przez Damart zadań odnoszących się do dokonywania rozliczeń świadczeń publicznoprawnych, w tym w szczególności podatków. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. B oraz lit. C RODO, w związku z właściwymi przepisami prawa podatkowego. Odbiorcami danych osobowych będą podmioty, którym Damart  ma obowiązek przekazywać dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa, w tym Urząd Skarbowy, a także podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Damart, tj. przedsiębiorcy świadczący na rzecz Damart usługi informatyczne, księgowo / rachunkowe, kurierskie i pocztowe, prawne.  Pani/Pana/Państwa dane osobowe nie są przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej, Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez czas realizacji umowy, a po jej zakończeniu dane osobowe będą przetwarzane przez czas potrzebny na wykazanie prawidłowości wykonania obowiązków Damart wynikających z umowy lub do czasu upływu terminu przedawnienia zobowiązań podatkowych; Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia, ograniczenia przetwarzania swoich danych jak również prawo do przenoszenia tychże danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy; Pani/Pana/Państwa dane nie będą przetwarzane w zautomatyzowanych procesach podejmowania decyzji.  

Koszty wysyłki za granicę

Podany koszt wysyłki na aukcji dotyczy tylko przesyłki krajowej

Istnieje możliwość wysyłki za granicę, jeśli w ofercie nie ma cennika zagranicznego - cena za wysyłkę będzie uzgodniona na życzenie klienta.

Nie wysyłamy towaru do miejscowości Busingen. Niektóre miejscowości w Niemczech są objęte opłatą strefową - wówczas opłata wzrasta o 10EUR lista kodów pocztowych na stronie dpd

https://www.dpd.com.pl/klienci-biznesowi/Produkty-i-uslugi/Uslugi-miedzynarodowe/Cennik

Wyświetlenia:49
Numer oferty:6541875546
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry