OPEL ASTRA II G HATCHBACK ZBIORNIK PALIWA 90572094 (6912167793)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
45,00 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 40,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 60,00 zł
  • lokalizacja: Gubin, Polska
  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: nissan (oryginalne OEM)
  • typ silnika: benzyna

Auto Części Winnicki Sławomir

Tel.888598942

E-mail slawmon@poczta.onet.pl

Konto  Alior Bank    58 2490 0005 0000 4000 1729 6522

OPEL ASTRA II G HATCHBACK 1998r 

ZBIORNIK PALIWA

nr części: 90572094

Część z demontażu sprawna

Wiecej informacji udzielam telefonicznie

888598942

lub e-mail

slawmon@poczta.onet.pl

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 40,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 60,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 10 dni

 
REKLAMACJE, ZWROTY I PACZKI NIEODEBRANE. =========================================================================================- 1.Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Kupujący może odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko jeśli zakupiony produkt (produkty) nie był używany, nie został w żaden sposób zniszczony, nie ma śladów montowania i jest w oryginalnym opakowaniu. Zwracany towar razem z dowodem zakupu (oryginalny paragon lub kopia faktury) i krótkim pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy, z nickiem konta Allegro, z którego dokonywany był zakup, numerem zamówienia oraz numerem rachunku bankowego na który ma zostać zwrócona kwota należy odesłać na adres Sprzedawcy. 2.Jeżeli na towar wystawiana była faktura VAT, Kupujący odsyłając paczkę powinien do niej włożyć również kopię ksero faktury którą otrzymał oraz wypełnioną kopertę zwrotną wraz z naklejonymi znaczkami. Sprzedawca wystawi korektę faktury i wyśle ją do Kupującego. Ten powinien podpisać jej kopię wraz z datą i odesłać do Sprzedawcy. Dopiero po otrzymaniu podpisanej kopii korekty faktury Sprzedawca przeleje Kupującemu na wskazane konto kwotę, na jaką była wystawiona. 3. Sprzedawca zwraca kwotę równą cenie towaru. Koszty przesyłki związane w wysyłką zamówienia do Kupującego oraz związane ze zwrotem towaru nie podlegają zwrotowi. 4. Sprzedawca zwraca pieniądze tylko i wyłącznie w formie przelewu bankowego. Przelew za prawidłowo zrealizowany zwrot towaru (wraz ze wszystkimi niezbędnymi danymi i dokumentami) będzie zrealizowany na wskazane konto do 14 dni od ich otrzymania. Przed odesłaniem paczki do Sprzedawcy koniecznie należy się z nim skontaktować w celu ustalenia szczegółów zwrotu. PACZKI ODESŁANE ZA POBRANIEM LUB NA KOSZT ADRESATA NIE ZOSTANĄ ODEBRANE! ========================================================================================= *PACZKI NIEODEBRANE ========================================================================================= Jeżeli Kupujący nie odbierze paczki i paczka wróci do Sprzedawcy to Kupujący wpłaci na konto Sprzedawcy koszt powrotu paczki i ponownej wysyłki, wtedy zostanie ona wysłana ponownie, albo na wskazane konto Sprzedawca zwróci samą cenę towaru (bez kosztów wysyłki) pomniejszoną o koszt powrotu paczki. =========================================================================================

reklamacje

*REKLAMACJE ========================================================================================= 1.Kupującemu przysługuje prawo reklamowania wadliwego towaru stosownie do regulacji kodeksu cywilnego i ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej. 2.Wszelkie zwroty i przesyłki wysłane na koszt Sprzedawcy nie będą przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne pisemne ustalenia. 3. Reklamacja zostanie rozpatrzona w możliwie najkrótszym terminie, najpóźniej do 14 dni od momentu otrzymania wszystkich niezbędnych przedmiotów i dokumentów. 4.Wszystkie zakupione u Sprzedawcy części powinny być montowane w wyspecjalizowanych zakładach samochodowych (elektryczny, blacharski lub mechaniczny) Samodzielny montaż może skutkować utratą prawa do skutecznego reklamowania wadliwego produktu. 5.Przedmiot należy odesłać wraz z formularzem zwrotu .

pozostałe informacje

SPRAWDŹ STAN I ZAWARTOŚĆ PRZESYŁKI W OBECNOŚCI KURIERA PRZY ODBIORZE. W razie stwierdzenia uszkodzenia przedmiotu spisz od razu protokół szkody oraz niezwłocznie skontaktuj się ze Sprzedającym. Jeśli uszkodzenie zawartości paczki lub niezgodność z zamówieniem nie zostanie stwierdzona w momencie odbioru oraz nie zostanie spisany protokół szkody lub data i godzina zgłoszenia szkody nie będzie zgodna z datą i godziną doręczenia paczki a forma zgłoszenia będzie inna niż przy odbiorze, reklamacje nie zostaną uwzględnione. W tym wypadku przyjmuje się że zawartość została doręczona do Kupującego w stanie nienaruszonym i zgodnym z zamówieniem a uszkodzenie przesyłki nastąpiło po jej odbiorze. W takiej sytuacji Kupujący może ubiegać się od firmy kurierskiej o odszkodowanie na własną rękę. Jeżeli paczka zostanie odebrana nie przez właściwego Adresata tylko przez inną osobę w jego imieniu (np. sąsiad, brat, ciocia itp.), osoba ta bierze na siebie całkowitą odpowiedzialność za prawidłowe postępowanie w momencie odbioru - zgodne z wyżej opisanym. Jeżeli paczka zostanie odebrana nie przez właściwego Adresata tylko przez inną osobę w jego imieniu (np. brat, sąsiad itp.), osoba ta bierze na siebie całkowitą odpowiedzialność za prawidłowe postępowanie w momencie odbioru - zgodne z wyżej opisanym. !!!!!!!Podany koszt wysyłki na aukcji dotyczy tylko przesyłki krajowej!!!!!!