Opatrunek Excilon AMD IV Sponge 5x5 70szt PROMOCJA (6541752446)

zakończona
59,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
Zakupy powyżej 300 zł
 • lokalizacja: Zielona Góra
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowe
 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 8.00 do 16.00
telefon
68 478 57 75
email
sklep@mediplus.com.p­l
godziny otwarcia
Pon - Pt 8 - 16
adres

Mediplus
Ul. Zacisze 16
65-001 Zielona Góra

Przedmioty wysyłamy do 36 h od momentu otrzymania wpłaty
Paczki wysyłamy
 • Paczka - 14 zł
 • Paczka pobraniowa - 16 zł
Kupując na naszych aukcjach za przesyłkę zawsze zapłacisz tylko raz !!

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

Nr. konta

76 1940 1076 3144 0156 0000 0000

Regulamin dostępny na naszej stronie o mnie.

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

Możliwość zwrotu lub wymiany zakupionego towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny (nie dotyczy licytacji).

Przy zamówieniu powyżej 300 zł przesyłka kurierska GRATIS !!

Opatrunek przeciwbakteryjny Excilon AMD IV SPONGE Kompresy, z gazikiem do wkłuć dożylnych.

Opatrunek Excilon AMD to antyseptyczny, przeciwdrobnoustrojo­wy opatrunek impregnowany PHMB - który uniemożliwia bakteriom penetrację opatrunku oraz odpowiada za odporność przeciw ich kolonizacji.

Stosowane do sterylizacji miejsc drenażu. Posiadają wycięcie na dren w kształcie litery T, dzięki któremu można szczelnie zabezpieczyć miejsce operacji.

Używa się go również jako opatrunek do ran po nacięciach operacyjnych, ran szarpanych, otarć, oparzeń, miejsc pobrania przeszczepu, ran dostępowych cewników, portów dożylnych i wkłuć centralnych. Opatrunki AMD Excilon można używać w profilaktyce bez konieczności nanoszenia zmian na protokół pielęgniarki.

Nr katalogowy 7089

Opakowanie: 70 szt. (35 blistrów a'2)

Rozmiar: 5×5 cm

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u mediplus1 za co najmniej 300 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Credit Agricole Bank Polska S.A. 76 1940 1076 3144 0156 0000 0000
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 25
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 25
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Mediplus ul. Zacisze 16 65-775 Zielona Góra NIP: 929-157-55-36 REGON: 970700568 Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów medycznych najwyższej jakości. Zapewnimay szybką dostawę i profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich materiałów.

kontakt

 • sklep@mediplus.com.pl
  Na wiadomości otrzymane po godzinie 15.30 odpowiadamy w następnym dniu robocznym.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Mediplus
Zacisze 16
65-775 Zielona Góra
Polska
darmowy zwrot
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

1. Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności w Kodeksie Cywilnym.2. Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad.3. Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład:pisemnie na adres: MEDIPLUS ul. Zacisze 16, 65-775 Zielona Góra, w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sklep@mediplus.com.pl 4. Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji: (1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.5. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.6. W przypadku, gdy do ustosunkowania się przez Sprzedawcę do reklamacji Klienta lub do wykonania uprawnień Klienta wynikających z rękojmi niezbędne będzie dostarczenie Produktu do Sprzedawcy, Klient zostanie poproszony przez Sprzedawcę o dostarczenie Produktu na koszt Sprzedawcy na adres Sklepu. Jeżeli jednak ze względu na rodzaj wady, rodzaj Produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie Produktu przez Klienta byłoby niemożliwe albo nadmiernie utrudnione, Klient poproszony zostanie o udostępnienie, po uprzednim uzgodnieniu terminu, Produktu Sprzedawcy w miejscu, w którym Produkt się znajduje.7. Prośba o dostarczenie Produktu, o której mowa w pkt. 6 Regulaminu nie ma wpływu na bieg terminu na ustosunkowanie się Sprzedawcy do reklamacji Klienta, o którym mowa w pkt. 5 Regulaminu oraz nie narusza prawa Klienta żądania od Sprzedawcy demontażu wadliwego Produktu i ponownego zamontowania Produktu po dokonaniu wymiany na wolny od wad lub usunięciu wady, o którym mowa w art. 561[1] Kodeksu cywilnego.

pozostałe informacje

Wysyłka 1. Zamówienia realizujemy od poniedziałku - piątku w godzinach 8.00 - 15.30. 2. Paczki wysyłamy od 1-7 dni roboczych, jednak najczęściej są to 2-3 dni. Okres realizacji zamówienia może się nieco wydłużyć do 7 dni, w przypadku nieoczekiwanego braku towaru w magazynie. 3. W razie zmiany adresu prosimy korzystać z opcji formularza dostawy. Wiadomości zmiany adresu wysyłane na maila sklepu nie zawsze odczytywane są na czas, co może być powodem wysyłki na zły adres. 4. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe i wolne od wad. 5. Do zakupów dołączamy fakturę VAT. 6. Wyrażamy zgodę na realizację zamówień poza granicami kraju, jednak w tych wypadkach prosimy o indywidualny kontakt.