Omszone liście ze wzorkiem - Kalanchoe tomentosa (6542160168)

zakończona
5,99 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 13,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
Zakupy powyżej 200 zł
 • lokalizacja: Dobrodzień
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • rodzaj rośliny: rośliny ozdobne z liści
Kalanchoe tomentosa
Kraj pochodzenia tego niezwykłego gatunku to tropikalne obszary Madagaskaru. Kalanchoe tomentosa – żyworódka omszona to gatunek z bardzo dekoracyjnymi, lancetowatymi, mięsistymi liśćmi, które pokryte są w całości białym kutnerem. Brzegi liści lekko ząbkowane z charakterystycznym brązowym wzorkiem podkreślającym urodę tej niezwykłej rośliny doniczkowej.

Wymagania. Wymaga silnego oświetlenia, gdy będzie stała w miejscu zbyt słabo oświetlonym straci swoje ozdobne walory. Również w zimie roślina powinna przebywać w dobrze oświetlonych miejscach (np. na parapetach okiennych). W lecie można ją wynieść na balkon. Optymalna temperatura to 20-23 °C, również w zimie roślina powinna przebywać w ogrzewanym pokoju. Nie lubi nadmiaru wody, gdyż powoduje to gnicie korzeni. Rośnie dobrze w każdej żyznej ziemi, nie powinna ona tylko być ciężka, gliniasta. Nie wymaga specjalnego nawożenia, ale przez wiosnę i lato wskazane jest co 3–4 tygodnie zasilenie jej słabym roztworem rozpuszczonych w wodzie nawozów wieloskładnikowych lub organicznych. Przesadza się roślinę tylko wtedy, gdy doniczka staje się wyraźnie zbyt mała.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

(pn-pt od 8:00 do 16:00)

pod numerem:

34 3536 316
lub mailowo
Wszystkie zamówienia realizujemy w ciągu 2-3 dni wysyłkowych (pn-czw) od otrzymania wpłaty na konto lub wiadomości o wysyłce pobraniowej. Paczki nadajemy wyłącznie odpowiednio zabezpieczone kurierem

Więcej o terminach wysyłki i szczegółach dostawy znajdziesz na stronie O MNIE

Po zalicytowaniu czekamy 10 dni na wpłatę lub informację o wyborze przesyłki pobraniowej. Jeśli w tym czasie nie otrzymamy zapłaty lub informacji o innych okolicznościach zwracamy się do serwisu allegro o zwrot prowizji, co wiąże się z komentarzem negatywnym.


Zakup oznacza akceptację regulaminu
Zapłaty można dokonać przelewem, za pomocą płatności automatycznych oraz przy odbiorze:
PKO Bank Polski S.A.
64 1020 3668 0000 5302 0385 7331
Drozda Weronika, Rzędowice ul. Bzionkowska 6, 46-380 Dobrodzień

WYSYŁKA ROŚLIN ODBYWA SIĘ NA NASZĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ

w przypadku uszkodzenia sadzonek przysługuje prawo do reklamacji, która uwzględniana jest na podstawie zdjęcia uszkodzonych roślin przesłanych w ciągu max. 48 h od dostarczenia.

szczegóły na stronie

O MNIE

Nasze ostatnie, najświeższe komentarze do transakcji


Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny

Pozytywny
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u albamar-pl za co najmniej 200 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 64 1020 3668 0000 5302 0385 7331
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 60
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 60
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

 • albamar@albamar.pl
  Odpowiedź na maile następuje niezwłocznie do 24 h od otrzymania maila

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży Towarów zakupionych u Sprzedawcy bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w terminie czternastu dni, licząc od dnia wydania Towaru (tj. od dnia od objęcia rzeczy w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik). Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 2. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów w której:- przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;- przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;- przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;- przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami. 3. W razie odstąpienia od umowy Konsument zobowiązany jest do zwrotu Towaru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. 4. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. 5. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru do Konsumenta (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o wykonaniu przez Konsumenta prawa odstąpienia od umowy. 6. Zwrot płatności jest dokonywany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jaki został przez Konsumenta użyty w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie Konsument zgodził się na inne rozwiązanie. W przypadku zapłaty za pośrednictwem płatności elektronicznych Konsument wyraża zgodę za zwrot płatności na rachunek bankowy, którego numer zobowiązuje się podać na żądanie Sprzedawcy mające związek z odstąpieniem od umowy. 7. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towaru lub do czasu dostarczenia Sprzedawcy dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 8. Koszt odesłania przedmiotu pokrywa Kupujący, natomiast Dionea zwraca środki przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył kupujący, a jeśli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia, sklep Dionea nie jest zobowiązany do zwrotu kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

reklamacje

Chcemy aby wszyscy kontrahenci byli zadowoleni, dlatego każdy ma prawo do reklamacji zakupionego towaru, jeśli sadzonka została uszkodzona podczas transportu. Wszystkie reklamacje są rozpatrywane na podstawie zdjęcia uszkodzonej sadzonki wysłanych maksymalnie w ciągu 48 godzin od otrzymania paczki. Zdjęcie uszkodzonej sadzonki należy przesłać do nas mailowo.

pozostałe informacje

PACZKI W RUCHU nadawane są tylko w poniedziałki i wtorki,dotyczy roślin w doniczkach średnicy 5,5 cm maksymalnie do 8 sztuk. Koszty transportu umieszczone w aukcjach dotyczą wysyłki na terenie Polski. Wysyłka za granicę możliwa jest tylko i wyłącznie po wcześniejszym kontakcie z nami, koszt wysyłki jest ustalany indywidualnie.