OLYMPUS OM-D E-M5 +12-50 F3.5-6.3 EZ +LAMPA FL-LM2 (6482239820)

Od 26-09-2016 do 05-10-2016 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie robić u niego zakupy, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.
zakończona
2 799,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
 • lokalizacja: SZCZECIN
 • czas wysyłki: do 2 dni
 • stan: nowy
 • rozdzielczość matrycy (0 - 100 Mpx): 16.00
 • w zestawie: bODY+Obiektyw KIT
 • rodzaj pamięci: SD/SDHC/SDXC
 • zasilanie: akumulator dedykowany
 • informacje dodatkowe: zoom cyfrowy, wbudowana lampa błyskowa, możliwość podłączenia lampy błyskowej, nagrywanie filmów, balans bieli, zdjęcia sekwencyjne, tryb makro, wyjście video, akumulator/ładowarka w zestawie© AllegroPromoFIRMA "HI-TECH"PROPONUJE

OLYMPUS OM-D E-M5

z obiektywem 12-50mm EZ

.

APARAT POSIADA POLSKIE MENU

FABRYCZNIE NOWE ,ORYGINALNIE ZAPAKOWANE

WAŻNE !!!

WYSTAWIAMY POLSKIE RACHUNKI ZAKUPU(FAKTURA VAT ,PARAGON) CENA ZAWIERA 23% PODATEK VAT. RACHUNEK JEST NIEZBEDNY DO ZREALIZOWANIA GWARANCJI W SERWISIE FIRMOWYM PRODUCENTA

.

GWARANCJA - 24 MIESIĄCE W serwisie OLYMPUS POLSKA

.

SZCZEGÓŁY 0601-725-405 , mail - hi-tech1@wp.pl ,strona "O MNIE"

.

ZESTAW ZAWIERA

E-M5 korpus czarny

OBIEKTYW M.ZUIKO DIGITAL ED 12-50mm 1:3.5-6.3 EZ Czarny

LAMPA FL-LM2

BLN-1 Bateria litowo jonowa

BCN-1 Ładowarka baterii

Zakrywka mocowania obiektywu w korpusie Mikro Cztery Trzecie (BC-2)

EP‑10 Muszla oczna

Pasek na ramię CB-USB6

Kabel USB CB-AVC3

Kabel Audio/wideo

Oprogramowanie Olympus Viewer

Instrukcje obsługi

Karta gwarancyjna

Wraz z Elektronicznym Celownikiem (EVF), który pozwala na regulację ustawień i daje większą kontrolę i kreatywne możliwości nad obrazem jeszcze przed zwolnieniem migawki. Inteligentny Elektroniczny celownik (EVF) automatycznie włącza się, gdy aparat wykryje, że przykładasz do niego oko. Uzyskujesz wówczas bezpośredni podgląd na całe szeregi funkcji i ustawień – i możesz swobodnie rozwijać swoją kreatywność!


EM-5 z ultra szybkim autofocusem jest szybszy niż jakikolwiek inny aparat z wymiennymi obiektywami wliczając w to cyfrowe lustrzanki. A gdyby tego było mało, system wyróżnia się 35 punktowym pomiarem, śledzeniem 3D, doskonałą sprawnością działania w słabych warunkach oświetleniowych oraz tzw. dobiegaczką.


Konstrukcja odporna na wilgoć, kurz i zachlapania. Wykonany ze stopu magnezu korpus aparatu EM-5 sprawia, że możemy w pełni na nim polegać bez względu na to, w jak trudnych warunkach przyjdzie nam fotografować.


Znacznie lepszy podgląd obrazu zarówno przy komponowaniu, jak i odtwarzaniu fotograficznych bądź filmowych kadrów. Nachylany ekran, który pozwala tworzyć ujęcia pod mniej typowym kątem jest bardzo dużym udogodnieniem. Wykonany z organicznych diod emitujących światło (typu OLED) ekran, zapewnia bardziej precyzyjne odwzorowanie kolorów oraz wyższy kontrast co tworzy wrażenie większego realizmu przedstawianego obrazu. Niezależnie czy robisz zdjęcia, przeglądasz je, czy pokazujesz znajomym zastosowany wyświetlacz zapewnia dobry, pełnoekranowy podgląd ze znacznie ostrzejszego kąta niż dotychczas.


Interfejs w postaci ekranu dotykowego pozwala w intuicyjny sposób ustawiać ostrość na wybrane partie obrazu, a nawet umożliwia jednoczesne zwolnienie migawki – wystarczy dotknąć ekran palcem.


Zachowaj równowagę wraz z 5-osiową stabilizacją obrazu. Niezależnie od tego jak przez przypadek przesuniesz aparat – ten wyrafinowany mechanizm skompensuje każdą możliwą przyczynę poruszenia obrazu.


E-M5 nagrywa filmy w rozdzelczości Full HD 1080i, z rozszczerzeniem zapisu w MPEG4 z pełnym stereofonicznym dźwiękiem, a także z 5-osiowej stabilizacji obrazu i najnowszej technologii MSC.


Doskonała jakość obrazu dzięki matrycy 16M Live MOS, która zapewnia pierwszorzędne rezultaty o wysokiej rozdzielczości, oferuje rozległy zakres czułości, a przy wsparciu wydajnego procesora obrazu - TruePic VI – udostępnia także szeroki zakres dynamiczny.


Korzystaj z szybkich zdjęć seryjnych 9 kl/s dzięki EM-5. Chwytaj w kadrze szybko poruszające się obiekty i sceny akcji z zachowaniem pełnego efektu.

Nagrody i wyróżnienia:


Szybszy, ostrzejszy: odporny na kurz i zachlapania Olympus OM-D ze zmieniającą reguły gry stabilizacją obrazu, elektronicznym celownikiem i nowym ekscytującym obiektywem!

Szybkość i wyrafinowana konstrukcja w wysublimowanej formie – witamy nową generację. Olympus czerpiąc z 40- letniego dziedzictwa serii OM wprowadza całkiem nową generację w postaci aparatu OM-D, modelu charakteryzującego się pierwszym na świecie* systemem 5-osiowej stabilizacji obrazu (IS), która eliminuje efekty poruszenia obrazu przy fotografowaniu i filmowaniu. Użytkownik może w pełni docenić efekty tej redukcji patrząc przez celownik, korzystając przy tym z najszybszego** auto-focusa wśród wszelkich aparatów z wymiennymi obiektywami (włączając w to cyfrowe lustrzanki). Nowy auto-focus stanowi udoskonaloną wersję systemu FAST AF (Frequency Acceleration Sensor Technology) stosowanego także w popularnej serii PEN. Innowacyjny 16.1 megapikselowy wysokiej rozdzielczości sensor Live MOS współpracuje z wydajnym procesorem obrazu TruePic VI, by zapewnić wyjątkową szczegółowość odwzorowania oraz wysoką czułość. Wysokiej rozdzielczości – 1.44 miliona punktów – elektroniczny celownik poprzez inteligentne rozwiązania pozwala użytkownikom na sprawdzanie manualnych ustawień jasności i tonacji kolorystycznej a nowy interfejs ułatwia podgląd i ocenę rejestrowanych ujęć. Ten szybszy, ostrzejszy i bardziej inteligentny aparat wyróżnia się też atrakcyjną forma i trwałym, odpornym na kurz i zachlapania korpusem wykonanym ze stopu magnezu, który sprawia, że aparat OM-D można wszędzie zabierać ze sobą. Nowe akcesoria takie jak opcjonalny uchwyt zasilający HDL-6, adapter mocowania MMF-3 dla obiektywów Cztery Trzecie oraz elektroniczna lampa błyskowa FL-600R wzbogacają wszechstronność aparatu, zaś dwa nowe obiektywy – M.ZUIKO DIGITAL ED 75mm 1:1.8 oraz M.ZUIKO DIGITAL ED 60mm 1:2.8 makro – rozszerzą kreatywne zastosowania nowego sprzętu. Aparat OM-D (E-M5) jest dostępny w srebrnej oraz czarnej wersji. Korpus OM-D znajduje się w sprzedaży począwszy od kwietnia 2012 r.

Największa prędkość

Doświadczeni użytkownicy aparatów fotograficznych docenią osiągnięcia w zakresie szybkości działania aparatu, zwłaszcza, że OM-D dysponuje systemem FAST AF (Frequency Acceleration Sensor Technology), który bił rekordy szybkości już w modelu PEN E-P3, sczytując sensor Live MOS z prędkością 120 kadrów na sekundę. Poprawie uległa także prędkość komunikacji związanej ze sterowaniem obiektywu, zaś zastosowany system MSC (Movie & Still Compatible) wpływa zarówno na prędkość działania AF, jak i redukcję szumów towarzyszących ustawianiu ostrości. W przypadku zdjęć seryjnych aparat może rejestrować aż 9 kadrów na sekundę, i nawet przy ustawianiu ostrości dla każdego kadru można uzyskać maksymalną prędkość na poziomie 4.2 kadru na sekundę***. Użytkownicy z pewnością docenią także zauważalną redukcję czasu po jakim obraz Live View pojawia się na ekranie po zwolnieniu migawki. Uzyskano to stosując w architekturze procesora TruePic VI niezależne rdzenie przetwarzania obrazu dla zarejestrowanych obrazów oraz obrazu Live View, dzięki czemu przekazywanie obrazu na monitor aparatu lub do elektronicznego celownika nie zależy już od ukończenia zapisu wykonywanego zdjęcia.

Najdoskonalsza jakość obrazu i reprodukcja kolorów, plus wzbogacone Filtry Artystyczne

Nowy sensor High-Speed Live MOS Sensor aparatu OM-D dysponuje liczba 16.1 megapikseli i we współpracy z procesorem obrazu TruePic VI oferuje doskonałe możliwości w zakresie redukcji szumów, a zdjęcia mogą być wykonywane nawet przy czułości ISO25600. Dzięki zaś rozszerzonemu zakresowi dynamicznemu fotografujący zyskuje także bardziej wiarygodne odwzorowanie w szerszym zakresie jasnych tonacji. Technologia przetwarzania drobnych szczegółów (Fine Detail Processing), jaka po raz pierwszy pojawiła się w aparacie E-5, eliminuje morę i pseudo kolory, zaś technologia Real-Colour wykorzystywana jest do reprodukcji trudnych wcześniej do odwzorowania barw takich jak np. szmaragdowa zieleń.
OM-D oferuje nowy filtr artystyczny “Grafika Key Line”, który wzbogaca linie krawędzi i sprawia, że zdjęcia wyglądają bardziej jak ilustracje; dodajmy, że dostępne są dwie odmiany tego filtra zapewniające różną siłę efektu. Funkcja Bracketing dla filtrów artystycznych pozwala użytkownikowi na stworzenie serii obrazów z różnymi filtrami artystycznymi przy robieniu jednego zdjęcia – a wszystkie wprowadzone funkcje inspirują użytkownika do eksperymentowania i zachęcają do kreatywnego korzystania z aparatu.

Doskonała jakość celownika

Zintegrowany elektroniczny celownik o wysokiej rozdzielczości 1.44 miliona pikseli to pierwsze tego typu rozwiązanie w aparacie Olympus z wymiennymi obiektywami i z pewnością jest to mocny punkt tego modelu. Celownik zapewnia 100% pokrycie pola kadru przy maksymalnym powiększeniu 1.15x oraz punkcie ocznym wynoszącym 18mm. Zoptymalizowany czas opóźnienia w wyświetlaniu obrazu stanowi niezaprzeczalna zaletę tego celownika, co szczególnie pomaga przy szybkich sportowych zdjęciach akcji, a ponadto, unikalna konstrukcja optyczna, jaką zastosowano zapewnia wyrazisty podgląd obrazu od centrum aż do peryferyjnych części kadru w zasadzie bez winietowania. Zintegrowany w aparacie sensor oka może automatycznie przełączać pomiędzy tylnym monitorem a elektronicznym celownikiem, co stanowi małe, ale jakże wygodne wzbogacenie funkcjonalności. Informacje, łącznie z czasem migawki, są wyświetlane w dolnej części celownika – dzięki czemu użytkownik może skoncentrować się na kadrowaniu ujęć. Elektroniczny celownik, w przeciwieństwie do celownika optycznego, pomaga także w komponowaniu zdjęcia pozwalając sprawdzać użytkownikowi efekty różnych manualnych ustawień oraz filtrów artystycznych. Rozbudowaną obsługę poprzez celownik ułatwia także nowy interfejs, Kreatywnej Kontroli poprzez Celownik elektroniczny (EVF Creative Control), który pozwala na monitorowanie jasnych i ciemnych partii obrazu poprzez nakładanie w celowniku na ujęcie krzywej tonalnej. W podobny sposób, nie odrywając oka od celownika,można regulować balans bieli, powiększenie i proporcje kadru.

Najlepsza, pierwsza na świecie* 5-osiowa stabilizacja obrazu (IS)

Poprzedni mechanizm korygował drgania aparatu zajmując się dwoma rodzajami ruchu obrotowego, kołysaniem na boki oraz odchylaniem do przodu i do tyłu. Jednakże, aparat podlega drganiom wywoływanym przez pięć różnych rodzajów ruchu, a mechanizm nowego systemu stabilizacji efektywnie koryguje także przesuniecie w poziomie, przesuniecie w pionie oraz ruch obrotowy (obracanie). Szczególnie przy fotografowaniu z dużym powiększeniem (zdjęcia makro), użytkownik doceni obecne możliwości redukcji poruszenia zdjęcia. Aparat OM-D jest teraz także przystosowany do fotografowania w ruchu, gdyż system stabilizacji kompensuje szerokie pasmo częstotliwości drgań.

Doskonałe funkcje filmowania


Wbudowany system stabilizacji aparatu rozwinął się w system stabilizacji MSC (Kompatybilny z filmowaniem i fotografowaniem), oferując tym samym udoskonaloną stabilizację obrazu filmowego. Użytkownicy, którzy lubią edytować filmy na komputerze osobistym docenią z pewnością, ze filmy Full-HD są zapisywane w formacie MOV (MPEG-4 AVC/H.264). Dostępny jest także tradycyjny format AVI (Motion JPEG). W obydwu trybach nagrywania do zapisu dźwięku wykorzystywany jest linearny format PCM. Wśród kreatywnych opcji , z jakich użytkownicy będą mogli korzystać podczas filmowania warto wspomnieć dwa nowe efekty echa – pojedyncze oraz wielokrotne echo.

Wspaniała prostota użytkowania i niezawodność


Równolegle z udoskonaleniami w zakresie obsługi aparatu poprzez celownik w aparacie OM-D wprowadzono także 3.0-calowy monitor OLED, który można odchylać w górę o 80° oraz do dołu o 50°, co wydatnie pomaga przy ujęciach od dołu czy od góry. Monitor wykorzystuje specjalny układ 610,000 punktów i może wyświetlać dane obrazu odpowiadające rozdzielczości VGA. Dodatkowo jest to pojemnościowy ekran dotykowy charakteryzujący się szybkim czasem reakcji i umożliwiający intuicyjną obsługę opuszkami placów takich funkcji jak określanie ostrości czy zganianie migawki. Kolejnym elementem dodanym w trakcie opracowywania aparatu, a ułatwiającym jego obsługę jest funkcja podglądu obrazu podczas fotografowania z czasami B - Live Bulb. Aktualizuje ona mianowicie obraz Live View na monitorze aparatu w określonych odstępach czasowych, gdy wykonujemy zdjęcie z czasem B, czyli długą ekspozycją. Dzięki temu użytkownik może ocenić finalny obraz w czasie ekspozycji, aby stosownie zmienić czas otwarcia migawki.

OM-D, to sprzęt, na którym można w pełni polegać nawet w bardzo trudnych warunkach. Zastosowano w nim cały szereg uszczelnień a całą konstrukcja wyróżnia się odpornością na kurz i zachlapania. Aby ułatwić korzystanie z wymiennych obiektywów Olympus opracował filtr ultradźwiękowy (SSWF - Super-Sonic Wave Filter). Zainstalowany przed sensorem obrazu jest on aktywowany przy włączaniu aparatu, aby poprzez generowanie ultradźwiękowych drgań usuwać jakiekolwiek drobinki, które mogłyby osiąść na powierzchni sensora obrazu.

Doskonałe obiektywy do wyboru


Aparat OM-D jest kompatybilny ze wszystkimi obiektywami Olympus Mikro Cztery Trzecie, które zostaną wkrótce wzbogacone o dwie kolejne pozycje: obiektyw M.ZUIKO DIGITAL ED 75mm 1:1.8 oraz obiektyw makro M.ZUIKO DIGITAL ED 60mm 1:2.8. Obiektyw 75mm charakteryzuje się wysokiej jakości metolową konstrukcją i pozwala na korzystanie z jasnego otworu przysłony sprzedającego się przy zdjęciach portretowych oraz fotografii sportowej w pomieszczeniach. Natomiast odporny na kurz i zachlapania obiektyw 60mm wyróżnia się współczynnikiem powiększenia 1:1 dla ujęć makro przy czym najbliższa odległość ustawiania ostrości wynosi zaledwie 0.19m.

Korpus aparatu OM-D (E-M5) począwszy od kwietnia 2012 jest dostępny w czarnej lub srebrnej kolorystyce.

OM-D podstawowe cechy i funkcje:

 • Szybkość – najszybszy na świecie** system autofocusa FAST AF plus funkcja śledzenia 3D dla lepszego śledzenia ostrości poruszających się obiektów
 • 16.1-megapikselowy nowy sensor Live MOS, zapewniający wysoką rozdzielczość i doskonałe działanie w warunkach słabego oświetlenia
 • Wysokiej rozdzielczości (1.44 miliona punktów) elektroniczny celownik o unikalnej konstrukcji optycznej redukującej winietowanie, 100% pokrycie pola kadru i niezwykle krótki czas opóźnienia w wyświetlaniu obrazu
 • Wydajny procesor obrazu TruePic VI, dla szybszego wznawiania działania aparatu oraz doskonałej jakości obrazu (zdjęcia mogą być rejestrowane z czułością wynoszącą aż ISO25600)
 • Niezwykle efektywna stabilizacja obrazu zintegrowana w korpusie aparatu. Po raz pierwszy na świecie * zastosowano 5-osiową stabilizację obrazu, by zapewnić nieporuszone filmy i zdjęcia przy pracy z dowolnym obiektywem
 • Kompaktowy i lekki korpus o tradycyjnej formie sławnej serii OM. Korpus wykonano ze stopu magnezowego i zastosowano w nim uszczelnienia skutecznie zabezpieczające przed kurzem i zachlapaniem
 • Pełna zgodność ze standardami systemu Mikro Cztery Trzecie
 • Obecnie opracowywane są dodatkowe obiektywy (pojawią się w tym roku) - M.ZUIKO DIGITAL ED 75mm 1:1.8 oraz M.ZUIKO DIGITAL ED 60mm 1:2.8 makro

Dodatkowe cechy i właściwości:

 • Nachylany ekran (3.0-calowy nachylany panel OLED, pojemnościowy ekran dotykowy o niezwykle krótkim czasie reakcji)
 • Full HD (1920 x 1080), teraz w formacie MPEG4
 • Nowe efekty Echa dla filmów (opcja one-shot echo oraz multi-echo)
 • Funkcja Live Bulb, aktualizacja podglądu obrazu Live View na tylnym monitorze aparatu w zaprogramowanych interwałach czasowych przy fotografowaniu z czasem B
 • Nowy filtr artystyczny “Grafika Key Line”, sprawia, że zdjęcie bardziej przypomina ilustrację, wzmacniane są linie krawędzi; a także nowe odmiany filtrów “Przetwarzanie Crossowe II” oraz “Dramatyczna Tonacja II”

Akcesoria

 • Uchwyt zasilający HLD-6 ma tak samo jak korpus OM-D konstrukcję odporną na kurz i zachlapania. Ten innowacyjny, składający się z dwóch części uchwyt, może pełnić funkcje uchwytu poziomego dla łatwiejszej obsługi aparatu lub też (po dołączeniu do aparatu jego drugiej części) może być to uchwyt do ujęć w układzie portretowym z dodatkowym spustem migawki. Owa część uchwytu do ujęć w układzie portretowym może mieć dodatkową baterię litowo jonową uzupełniającą tę, która znajduje się w aparacie OM-D, dzięki czemu mamy zapewnioną dłuższą żywotność baterii. Gdy dwie baterie są używane razem aparat może zarejestrować około 650 zdjęć (warunki testowe C I P A).
 • Elektroniczna lampa błyskowa FL-600R (Liczba przewodnia 50 przy ISO200 lub 36 przy ISO100), o poprawionym czasie ładowania oraz zwiększonej wszechstronności z możliwością wykorzystania podczas filmowania oraz opcja bezprzewodowej kontroli błysku. Lampa błyskowa wyposażona jest także w źródło światła LED do oświetlenia bliskiego planu filmowego, jak również służące jako oświetlenie wspomagające AF.
 • MMF-3 – adapter mocowania Cztery Trzecie. Adapter ten został opracowany, aby można było mocować obiektywy Cztery Trzecie do korpusów aparatów Mikro Cztery Trzecie. Adapter MMF-3 charakteryzuje się taka samą odpornością na kurz i zachlapania, co korpus aparatu. Dzięki temu doskonale nadaje się do współpracy z również odpornymi na kurz i zachlapania obiektywami Olympus z Serii "Pro" oraz "Top Pro".
 • Opcjonalna obudowa podwodna (UWC), wodoszczelność do 45 m.

Pełna lista funkcji i właściwości aparatu OM-D prezentowana jest na stronach internetowych Olympus Polska.

* Stan na luty 2012. Wśród aparatów z wymiennymi obiektywami.
** Stan na listopad 2011. Wśród dostępnych na rynku aparatów z wymiennymi obiektywami w oparciu o własne metody testowe Olympus.
*** We współpracy z obiektywem M.ZUIKO DIGITAL ED 12-50mm 1:3.5-6.3 EZ.

SPECYFIKACJA

Przetwornik obrazu
Rozdzielczość przetwornika [mln. punktów] 17.2
Rozmiar matrycy [cal] 4/3
Procesor obrazu TruePic VI
Rozdzielczość efektywna [mln. punktów] 16.1
Rodzaj matrycy Live MOS
Pozostałe
Załączone wyposażenie Lampa błyskowa, Pokrywa na obiektyw, Pasek na ramię, Kabel USB, Kabel AV, Oprogramowanie, Ładowarka, Akumulator
Model na rok 2012
Linia OM-D
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Funkcje
Programy tematyczne Portret, Krajobraz, Portret na tle krajobrazu, Makro, Zachód słońca, Sceny nocne, Dzieci, Tryb jasnej tonacji, Tryb ciemnej tonacji, Podwodna makrofotografia, Podwodne ujęcia szerokokątne, Dokument, Panorama, Fajerwerki, Plaża/Śnieg, Sport, Cyfrowa stabilizacja obrazu, E-portret, 3D, Portret na tle sceny nocnej, Świeca, Konwerter szerokokątny, Konwerter Rybie oko, Konwerter makro
Balans bieli Automatyczny, Manualny, Jedno-dotykowy balans bieli, Korekta w Kelvinach w zakresie 2000K-14000K, Światło żarowe, Światło jarzeniowe, Słońce, Lampa błyskowa, Zachmurzenie, Cień, Tryb podwodny, Bracketing dla balansu bieli
Automatyka ostrości (AF) Blokada AF (AF Lock), Tryb automatyczny (AF-A), Manualny, Tryb pojedynczy (AF-S), Tryb ciągły (AF-C), Tryb pojedynczy (AF-S) + MF, Śledzenie ostrości, Detekcja oka, Detekcja kontrastu, Podświetlanie AF, 35 punktowy, Dobiegaczka, Stale działający AF, AF oparty na detekcji kontrastu
Zdjęcia seryjne Do 9 fps
Bracketing Ekspozycji: 2 / 3 / 5 kadrów (+/- 1/3, 2/3, 1 kroków EV), Czułość: 3 kadry (1/3, 1/2, 1 kroków EV)
Efekty kolorów POP Art, Zmiękczona ostrość, Ziarnisty film, Fotografia otworkowa, Diorama, Dramatyczna tonacja, Jasny i lekki kolor, Tonowanie światła, Przetwarzanie crossowe, Delikatna Sepia, Podkreślone krawędzie, Filtr artystyczny

Inne

Live Preview (Cyfrowy podgląd obrazu na żywo), Pomoc w kadrowaniu: Live Preview (Cyfrowy podgląd obrazu na żywo), Automatyczna kontrola wzmocnienia, Zdjęcia seryjne: prędkość (L) - 4.2 kadru na sekundę (Stabilizacja obrazu wyłączona); 3.5 kadrów na sekundę

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
WYSYŁKA KURIER DHL,CENY PRZSYŁKI BRUTTO (Z VAT-em 22%) Z UBEZPIECZENIEM,PACZKA IDZIE 1,2 DNI ROBOCZE.KOSZTY PRZESYŁKI SĄ WPISANE NA RACHUNKU ZAKUPU (PARAGON,F VAT)
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

BIURO MAGAZYN F.H. HI-TECH DARIUSZ RECZEK ul.DĄBROWSKIEGO 38-40 lok.509 70-100 SZCZECIN 5 piętro dawny biurowiec "ORNAMENT" Zapraszamy od poniedziału do piątku w godzinach 10-13 Na aukcjach NIE MA OPCJI ODBIÓR OSOBISTY Możliwy zakup na miejscu w firmie ,ceny takie same płatnośc gotówka. W dniach od 26.09.2016 do 05.10.2016 mamy urlop. Nie robimy wysyłek.Na maile odpowiadamy. Ostatnia wysyłka przed urlopem 23.09.2016 o godz 13 kurier DHL odbiera paczki.

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prosze o kontakt mailowy w sprawie zwrotów Zwrot towaru przez konsumenta 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827). Konsument może odstąpić od umowy składając stosowne oświadczenie na piśmie - formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do ww. ustawy. 2. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 3. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się: 1) dla umowy, w wykonaniu której przedsiębiorca wydaje rzecz, będąc zobowiązany do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy, która: a) obejmuje wiele rzeczy, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach - od objęcia w posiadanie ostatniej rzeczy, partii lub części, b) polega na regularnym dostarczaniu rzeczy przez czas oznaczony - od objęcia w posiadanie pierwszej z rzeczy; 2) dla pozostałych umów - od dnia zawarcia umowy. 3. Zwrot rzeczy do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy. 4. Jeżeli konsument wykonuje prawo odstąpienia od umowy po zgłoszeniu żądania zgodnie z art. 15 ust. 3 i art. 21 ust. 2 ww. ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827), ma obowiązek zapłaty za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od umowy. 5. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w sytuacjach opisanych w art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827), w tym w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 5) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.