OLFA L-6, nóż segmentowy, ostrze 18mm, NOWOŚĆ! (6922294047)

20 dni do końca
cena kup teraz
34,30 zł
z 25 sztuk
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury

L-6 NÓŻ SEGMENTOWY !

Model L-6 stanowi rozwinięcie modelu L-5 z antypoślizgową rękojeścią serii X-Design. Modyfikacja ta polega na wykonaniu w stalowej płetwie znajdującej się na końcu rękojeści, otworu o średnicy 12 mm.

Pozwala on na przypięcie przy pomocy różnego rodzaju karabinków, zaczepów itp. linki zabezpieczającej przed upadkiem narzędzia, co może być istotne przy pracach wykonywanych na wysokości. Ułatwia też zawieszanie na stojakach czy też tablicach z narzędziami.

Po przypięciu linki, nie przeszkadza ona w pracy ani też przy wymianie ostrza. I nie ulega wątpliwości, iż ma ona wpływ na bezpieczeństwo korzystania z tego typu noża.

Płetwa w której znajduje się otwór na smycz, nie może być używana / w odróżnieniu od modelu L-5/, do podważania czy też otwierania puszek.

Odporna na kwasy i rozpuszczalniki antypoślizgowa rękojeść z kompozytu wypełnionego włóknem szklanym sprzyja maksymalnej trwałości i użyteczności.

Nóż fabrycznie wyposażony w czarne ostrze ExcelBlack. W opakowaniu nie ma natomiast linki bezpieczeństwa - obraz z widoczną na opakowaniu linką pokazano tylko dla celów informacyjnych.


SKLEP OLFA - narzędzia oferuje pełny asortyment i w dowolnej ilości ręczne narzędzia tnące, ostrza zapasowe oraz akcesoria produkowane przez japońską firmę OLFA Corporation.
Wszelkie pytania prosimy kierować:
e-mail: olfa.narzedzia@op.pl
tel: 660 733 233

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 78 7999 9995 0650 6760 3404 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka24 12,50 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
Paczka48 11,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

KAZIMIERZ LEJA FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA 'LEJEX'
ul. Aleksandry 5/3
30-837 Kraków
NIP: 676-100-96-15
REGON: 350145919

Pierwsze narzędzia firmy OLFA pojawiły się w roku 1956, założycielem OLFA Corporation jest YOSHIRO  OKADA, wynalazca noża segmentowego, który zrewolucjonizował ręczne narzędzia tnące. Rosnąca popularność noży segmentowych oraz coraz większe zapotrzebowanie ze strony zadowolonych klientów zapoczątkowały intensywny rozwój firmy. W efekcie zaproponowane rozwiązania przez formę OLFA zostały powszechnie zaakceptowane, a opracowane kształty i wymiary ostrzy uznano za ogólnoświatowy standart. By sprostać wysokim wymaganiom jakościowym wszystkie produkty firmy OLFA są wytwarzane wyłącznie w Japonii I EKSPORTOWANE m.in.  DO POLSKI.

Produkty firmy OLFA, stosowane są z powodzeniem na różnych etapach produkcji przemysłowej, m/n w przetwórstwie tworzyw sztucznych, w przemyśle- gumowym, obuwniczym, tekstylnym, a także przez modelarzy, rzeżbiarzy, artystów, majsterkowiczów i w gospodarstwie domowym.


                                  SKLEP NARZĘDZIA OLFA

MA PRZYJEMNOŚĆ ZAPROPONOWAĆ PAŃSTWU PEŁNY

 ASORTYMENT I W DOWOLNEJ ILOŚCI, ZNAKOMITE RĘCZNE

 NARZĘDZIA I AKCESORIA  FIRMY OLFA CORPORATION.


                               SERDECZNIE ZAPRASZAMY !


ŻYCZYMY ZADOWOLENIA Z UŻYTKOWANIA PRODUKTÓW 

FIRMY OLFA ORAZ SATYSFAKCJI Z UDANYCH ZAKUPÓW.

                                                                                                                                                       


Wszelkie pytania dotyczące asortymentu narzędzi i akcesoriów

 firmy OLFA  oraz ich danych technicznych prosimy kierować;

                    tel;                         660 733 233

                    maill;            olfa.narzedzia@op.pl

                                                                                                                               


pozostałe informacje

WARUNKI REKLAMACJI;

W przypadku uszkodzenia, zniszczenia przesyłki lub braku części zawartości, przy odbiorze przesyłki, należy obowiązkowo sporządzić protokół, opisujący szczegółowo stwierdzone przez adresata zastrzeżenia. Sporządzenie protokołu jest podstwowym warunkiem żądania odszkodowania od przewożnika. O powyższym należy powiadomić sprzedającego, celem uzgodnienia dalszego postępowania reklamacyjnego.

W przypadku zaginięcia przesyłki, po informacji od kupującego, protokół reklamacyjny sporządza sprzedający.

We wszystkich innych przypadkach ew.reklamacji kupujących, są one uzgadniane indywidualnie.


WARUNKI ZWROTU;

Kupujący, może bez żadnych warunków, zakupiony towar zwrócić w ciągu 14-tu dni od daty dostarczenia. Warunkiem uwzględnienia zwrotu jest dostarczenia produktu w nienaruszonym firmowym oryginalnym hermetycznym  opakowaniu.  

Artykuły nie posiadające hermetycznego opakowania, należy zwrócić  oprócz swojego, także w opakowaniu sprzedawcy. Koszty zwrotu ponosi kupujący.


KOSZTY TRANSPORTU;

Towar wysyłany jest wg. taryfy  Poczty Polskiej. Nie wysyłamy listem zwykłym, który nie jest rejestrowany i kupujący nie ma możliwości sprawdzenia terminu i statusu  wysyłki.  W przypadku zaginięcia nie ma możliwości dochodzenia przyczyny i żądania odszkodowania od przewożnika.

 Stawki przesyłek są rzeczywiste oparte o obowiązującą taryfę Poczty Polskiej i są podane w cenniku uwzględniającym 23%  podatek VAT-u , indywidualnie dla każdego produktu.

Korzystanie z usług kurierskich jest możliwe, po uzgodnieniu z kupującym.

Na życzenie kupującego, inne warunki zapłaty i odbioru, są uzgadniane indywidualnie.