Okulary 3D wirtualnej rzeczywistości firmy Vrizzmo (6542217441)

zakończona
249,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Niemcy 50,00 zł
 • Wielka Brytania 50,00 zł
 • lokalizacja: Kraków
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 0.25 [kg]

VRIZZMO Rebel to nowa jakość wirtualnej rzeczywistości!
Oferujemy najlepszą jakość obrazu spośród gogli VR dostępnych na rynku!

Nowe lżejsze VRIZZMO Rebel to lepsza optyka i jakość użytkowania.

Dlaczego VRIZZMO?

1. Pole widzenia (FOV)
VRIZZMO Rebel oferuje kąt widzenia (FOV) powyżej 120 stopni, co plasuje je wysoko powyżej rozwiązań konkurencji.

Co to jest FOV?
FOV (field of view), czyli pole widzenia jest kluczowym parametrem określającym jakość gogli VR. Im większa wartość FOV, tym wrażenie „immersji” (zanurzenia w wirtualną rzeczywistość) jest większe. Większość dostępnych na rynku urządzeń bazuje na rozwiązaniach z Google Cardboard, i w związku z tym oferuje FOV w okolicach 90 stopni. Najtańsze urządzenia często mają jeszcze mniejsze pole widzenia, w granicach 55-80 stopni. VRIZZMO Rebel oferuje FOV powyżej 120 stopni i jest to największy zakres pola widzenia spośród modeli gogli VR dostępnych na rynku.

Dlaczego to takie ważne?
Większe pokrycie pola widzenia sprawia, że wrażenie odbioru wirtualnej rzeczywistości jest pełniejsze. Większość urządzeń konkurencji oferuje stosunkowo wąskie pole widzenia dające efekt oglądania świata przez okno. VRIZZMO Rebel pokrywa także zakres widzenia peryferyjnego, a po obrazie możemy się rozglądać poruszając oczami.

Jak to osiągnęliśmy?
Vrizzmo Rebel posiada unikalny układ dwóch zespolonych ze sobą soczewek fresnela dla każdego oka. Dzięki dużej średnicy (50mm) oraz odpowiedniemu dobraniu ich parametrów udało nam się maksymalnie zbliżyć ekran do twarzy użytkownika, jednocześnie utrzymując całą powierzchnię ekranu w polu widzenia, co sprawia, że całe pole widzenia wypełnione jest obrazem, łącznie z polem widzenia peryferyjnego.

2. Waga
VRIZZMO Rebel waży około 170 g, co wyróżnia je spośród konkurencji (np. Samsung Gear VR ważą ponad 300g), a także ułatwia korzystanie z gogli, ponieważ są lżejsze, wygodniejsze i bardziej komfortowe w użytkowaniu.

Dlaczego to takie ważne?
Długotrwałe używanie gogli może zmęczyć mięśnie szyi. Tym szybciej im większa masa gogli. Należy pamiętać, że ich masy należy doliczyć ciężar telefonu, który w zależności od modelu może wynosić od 100 do 200g. Aby wrażenie immersji było pełnie, nie możemy odczuwać zmęczenia powodowanego noszeniem gogli.

Jak to osiągnęliśmy?
Użyliśmy różnych rodzajów lekkich tworzyw i przemyślanej konstrukcji, w której brak zbędnych i przypadkowych elementów. Nawet elementy ozdobne mają funkcję konstrukcyjną.

3. Wbudowany dodatkowy przycisk współpracujący z aplikacjami wspierającymi VRIZZMO, a także zastępujący magnes w Google Cardboard.

4. Mały rozmiar urządzenia

Dlaczego to takie ważne?
Smartfon to najcięższy element w goglach. Zgodnie z prawami fizyki siła oddziałująca na głowę użytkownika będzie tym większa, im dalej od twarzy odsunięty będzie środek ciężkości gogli. Dzięki niewielkim rozmiarom VRIZZMO Rebel smartfon umieszczony jest w urządzeniu maksymalnie blisko twarzy, na mniejszą odległość nie pozwala... nos. Dzięki temu długość ramienia, na końcu którego umieszczona jest masa (smartfon) jest najmniejsza z możliwych, a co za tym idzie także siła oddziałująca na twarz użytkownika została zmniejszona do minimum, dzięki czemu użytkownik praktycznie nie czuje, że ma założone gogle.

Jak to osiągnęliśmy?
Dzięki specjalnemu układowi dwóch soczewek dla każdego oka uzyskaliśmy parametry optyki nieosiągalne w jednosoczewkowych rozwiązaniach konkurencji. Oprócz bardzo szerokiego kąta widzenia, jest to także minimalna odległość ekranu od twarzy.

5. Wentylacja
Vrizzmo Rebel posiada specjalne kanały wentylacyjne pozwalające na cyrkulację powietrza wewnątrz gogli.

Dlaczego to takie ważne?
Aby wrażenie immersji było pełne, gogle muszą w pełni blokować wpadanie światła z zewnątrz. Jednak zazwyczaj jeśli gdzieś nie może dostać się światło, nie dostanie się także powietrze. Używanie przez dłuższy czas gogli nie przepuszczających powietrza może spowodować zaparowanie soczewek a często także dolegliwości skórne. Vrizzmo Rebel posiada specjalne kanały wentylacyjne przepuszczające powietrze ale blokujące światło.

Jak to osiągnęliśmy?
Zaprojektowaliśmy specjalną konstrukcję z podwójnymi ściankami i "pułapkami światła", dzięki którym powietrze może swobodnie przepływać, a światło jest zatrzymywane.


6.
VRIZZMO to produkt polski. Zaprojektowany przez polski zespół i w całości wyprodukowany w naszym kraju.

Wymagania techniczne

Aby móc skorzystać z funkcji VRIZZMO twój smartfon powinien posiadać:
- akcelerometr
- żyroskop
- rozdzielczość co najmniej 720x1280
- smartfon nie może być mniejszy niż 120mm x 65mm i większy niż 161mm x 82mm

Zalecane parametry to rozdzielczość co najmniej 1080x1920 i ekran 5’’. Sprawdź wymagania techniczne dla VRIZZMO na naszej stronie .

Opakowanie zawiera:

 • 1 egzemplarz gogli VRIZZMO Rebel (smartfon nie jest częścią zestawu)

 • Instrukcja obsługi gogli VRIZZMO

 • 1 x pasek do mocowania gogli


wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 45 1020 4900 0000 8602 3025 7180
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 5,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Niemcy 50,00 zł
kolejna sztuka: 10,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 4-6 dni
Wielka Brytania 50,00 zł
kolejna sztuka: 10,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 5-7 dni
Irlandia 50,00 zł
kolejna sztuka: 10,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 6-8 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 883923116
  od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
darmowy zwrot
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Klienta, jeżeli sprzedany Produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi Produkt bez wad. Szczegółowe informacje dotyczące odpowiedzialności Sprzedawcy z tytułu wady Produktu oraz uprawnień Klienta są określone na stronie Sklepu Internetowego www.vrizzmo.com. Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład: pisemnie na adres: ul. Belwederczyków 5/75, 31-242 Kraków; w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: shop@vrizzmo.com z dopiskiem sprzedaż allegro; Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji: (1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) żądania sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną. 6.6. Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć Produkt wadliwy na adres: ul. Belwederczyków 5/75, 31-242 Kraków. Jeżeli ze względu na rodzaj Produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie Produktu przez Klienta byłoby nadmiernie utrudnione, Klient obowiązany jest udostępnić Produkt Sprzedawcy w miejscu, w którym Produkt się znajduje.

pozostałe informacje

Dowiedz się wiecej o Vrizzmo www.vrizzmo.com