Okno PCV OVLO 500x600 RU obustronny Złoty Dąb KL (6483001087)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
286,20 zł
z 100 sztuk

szerokość okna (mm):

wysokość okna (mm):

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 22,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 27,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: do 10 dni
 • stan: nowy
 • szerokość okna (mm): 500
 • wysokość okna (mm): 600
 • uszkodzony: nie

Tel: +48 22 732 13 10
E-mail: allegro@oknadlaciebi­e.pl
E-mail: wyceny@oknadlaciebie­.pl

Okna Dla Ciebie
ul. Mińska 69
03-828 Warszawa
NIP: 118-001-23-17


Numer konta bankowego:
BZ WBK:
48 1090 1841 0000 0001 1253 0554

W celu poprawnego zaksięgowania wpłaty, w tytule przelewu należy wpisać numer transakcji lub login z Allegro.

Prosimy nie wpisywać numerów aukcji!


Termin realizacji od 7 do dni 10 dni. Możliwość odbioru osobistego w Warszawie. Istnieje możliwość transportu po wcześniejszym uzgodnieniu. Istnieje możliwość montażu po wcześniejszym ustaleniu kosztu, miejsca oraz terminu. Wysyłamy pojedyńcze okna firmą kurierską, większe ilości okien wysyłane są do Państwa firmą spedycyjną.

Koszty transportu uzależnione od gabarytów i wagi okien. W celu ustalenia dokładnego kosztu przesyłki proszę o kontakt telefoniczny przed zakupem okien.

Wysyłki realizujemy codziennie (pon.-pt)
za pośrednictwem sprawdzonych firm:

Wszystkie przesyłki nadawane są w bezpiecznym opakowaniu kartonowym -100% ochrony podczas transportu.Szybkość i wygoda
Ograniczamy formalności do minimum - kredyt możesz otrzymać nawet tylko na podstawie dowodu osobistego. Nie wymagamy dodatkowych zabezpieczeń (poręczycieli, weksli). Kredyt ratalny otrzymasz w sklepie w błyskawicznym tempie - nawet w ciągu 15 minut, a we wszystkim pomoże Ci Sprzedawca w sklepie. Spłacać raty możesz za pomocą: przekazu pocztowego, przelewu, w punktach sieci VIA Moje Rachunki znajdujących się w placówkach handlowo-usługowych na terenie całego kraju.

Możliwości
Możesz rozłożyć kredyt na dogodne raty - nawet do 36 miesięcy (3 lata) Akceptujemy wszystkie typy dochodów już od 380 PLN netto. Możesz dopasować dzień spłaty rat do terminu otrzymywania wynagrodzenia. W celu podwyższenia wysokości kredytu możesz swoje dochody połączyć z dochodami małżonka.Okno PCV 500x600mm OVLO Profil 6-komorowy szerokości 80mm


Szerokość: 500mm
Wysokość: 600mm
Funkcja: Rozwierno-uchylne
Kolor: Złoty Dąb obustronny
Szyba: 4/16/4 z Argonem
Uszczelka: EPDM - czarna

Okno w systemie OVLO 6 komorowym, i ramą o głębokości 80mm. W standardzie szara uszczelka oraz okucie Winkhaus activPilot w standardzie z dwoma zaczepami antywłamaniowymi.

­Wybrane przez Państwa okno jest kompletne, zawiera klamkę osłonki na zawiasy oraz kotwy montażowe.


Konstrukcja systemu okien OVLO CLASSIC bazuje na konstrukcji systemu okien OVLO i przekonuje atrakcyjnymi parametrami. Okno OVLO CLASSIC posiada proste skrzydło o delikatnej linii, które nadaje mu atrakcyjny wygląd.

Nowoczesny profil 6-komorowy o głębokości zabudowy 80 mm zapewnia optymalną izolację termiczną i akustyczną.

Okno PCV białe wykonane z bardzo bogatym wyposażeniem standardowym:

profil 6 komorowy

rama 80mm grubości, 6 komorowa

Okucie Winkhaus activPilot

2 zaczepy antywłamaniowe na skrzydło

stopniowany uchył lub blokada klamki w skrzydłach RU

mikrowentylacja

Szyba u=1.0w/m2*K z ciepłochronną ramką

szara estetyczna uszczelka z EPDM

listwa transportowa

wypełnienie rowka okuciowego

śnieżna biel

ekologiczne - stabilizatory wapienno cynkowe zamiast ołowiowych

i wiele innych zalet

*Zdjęcia poglądowe!

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Zachodni WBK S.A. 97 1090 1030 0000 0001 2334 2783
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 22,00 zł
kolejna sztuka: 22,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 11 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 27,00 zł
kolejna sztuka: 27,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 11 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 10 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • +48 22 732 13 10
  Nasze Biuro pracuje w godzinach 8:00 – 16:00 od poniedziałku do piątku.

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Prawo odstąpienia od umowy W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyćGTC Hanna Kulesza stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro@oknadlaciebie.pl FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) GTC Hanna Kulsza ul. Mińska 69 03-828 Warszawa Ja ......................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ...................................., numer oferty ............................., login Allegro .................... Data zawarcia umowy to ............................. , data odbioru ............................. Imię i nazwisko ..................................... Adres .............................. Data ................................... Przesyłkę należy nadać na adres: GTC Hanna Kulsza ul. Mińska 69 03-828 Warszawa 2. Brak możliwości odstąpienia od umowy Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli GTC Hanna Kulesza wykonało w pełni usługę za wyraźną zgodą klienta, 2) w której cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi GTC Hanna Kulesza o nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji klienta lub służąca zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb klienta, 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia, 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu, 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami, 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi nie GTC Hanna Kulesza o nie ma kontroli.

reklamacje

1. GTC Hanna Kulesza jako sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego, z tytułu rękojmi za wady w zakresie określonym w Kodeksie Cywilnym, w szczególności w art. 556 oraz art. 556[1]-556[3] Kodeksu Cywilnego. 2. Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres: GTC Hanna Kulesza, ul. Mińska 69, 03-828, Warszawa, sklep@oknadlaciebie.pl. Okna Dla Ciebie zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona. GTC Hanna Kulesza nie jest producentem Towarów, jednak wszystkie Towary dostępne w Sklepie objęte są gwarancją GTC Hanna Kulesza jako sprzedawcy. GTC Hanna Kulesza ponosi odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Producent może ponosić niezależną odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej wydanej przez producenta. Jeśli dokument gwarancyjny producenta przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej. Reklamacje w zakresie świadczenia usług drogą elektroniczną 1. GTC Hanna Kulesza podejmuje działania w celu zapewnienia w pełni poprawnego działania Sklepu, w takim zakresie, jaki wynika z aktualnej wiedzy technicznej i zobowiązuje się usunąć w rozsądnym terminie wszelkie nieprawidłowości zgłoszone przez Klientów. 2. Klient zobowiązany jest niezwłocznie powiadomić GTC Hanna Kulesza o wszelkich nieprawidłowościach lub przerwach w funkcjonowaniu serwisu Sklepu Internetowego. 3. W reklamacji Klient powinien podać swoje imię i nazwisko, adres do korespondencji. 4. GTC Hanna Kulesza zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

pozostałe informacje

1. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad Wszystkie produkty dostępne w GTC Hanna Kulesza są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. 2. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur