OKNO PCV DRUTEX 1465 X 1435 PODLASKIE RABAT OKNA (7112660331)

zakończona

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • materiał: plastikowe
  • uszkodzony: nie

opis

Stolarkę okienną sprzedajemy i montujemy od 15 lat !!!

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą na okna PCV. DRUTEX S.A. jest jednym z największych w Polsce producentów stolarki otworowej z PCV, DREWNA oraz ALUMINIUM. Swą renomę osiągnęli dzięki bardzo wysokiej jakości produktów, które oferują zarówno w kraju jak i na rynkach zagranicznych.

Pięć lat gwarancji !!!

Przedmiotem tej aukcji jest okno PCV firmy DRUTEX IGLO 5 lub IGLO 5 Classic /białe/ o wymiarze typowym 1465 x 1435. Okno nowe, cena jest z 23% VAT na które wystawimy fakturę. Istnieje możliwość zamówienia okna z montażem na 8% VAT na terenie Białegostoku i okolic, przy większej ilości /np. na cały dom/ montażem obejmujemy całe województwo Podlaskie. Posiadamy w sprzedaży wszystkie okna typowe i nietypowe na, które Państwo dostaną rabat do – 37 %.

Okna i drzwi tworzywowe wykonywane są z wysokiej jakości pięciokomorowych profili GL SYSTEM stanowiących odpowiedź na zapotrzebowanie Klientów względem nowoczesnej i funkcjonalnej stolarki. Ponadto należy podkreślić, iż do wyrobów DRUTEX S.A. stosowane są wysokiej jakości okucia obwiedniowe zachodnich firm: „MACO”, „ROTO” oraz wkłady własnej produkcji w szerokim asortymencie szyb. Dzięki szybom termofloat o współczynniku U=1,0 W/m2K, straty ciepła redukowane są nawet do 80% w stosunku do szyb zwykłych. Nowoczesna produkcja prowadzona jest na liniach technologicznych wyposażonych w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia cenionych zachodnich firm: austryjackiej LISEC, CINCINNATI oraz TECHNOPLAST jak również niemieckich RAPID, URBAN, HAFFNER i WEINIG.

Z początkiem maja b.r. firma Drutex wprowadziła do swoich okien nowoczesne okucie Maco Multi Matic KS. Innowacyjne rozwiązanie, zaprojektowane z myślą o bezpiecznych i funkcjonalnych oknach, stanowi nowość na polskim rynku i dostępne jest wyłącznie w ofercie Drutex-u. Okucia są montowane w wszystkich oknach standardowych i niestandardowych w cenie bez dodatkowej dopłaty klienta.


Podstawowa zaleta okien wyposażonych w okucia Maco Multi Matic KS tkwi w ich zaawansowanym systemie zabezpieczeń związanym z osadzeniem czopów utrudniających włamanie na całym obwodzie okna oraz idealną stabilnością wynikającą z zastosowania wysokiej jakości materiałów. Dzięki wdrożeniu innowacyjnego rozwiązania Drutex już w standardzie oferuje okna z dwoma czopami, współpracującymi zarówno z zaczepem utrudniającym włamanie jak również z zaczepem standardowym. Dwa czopy: na górze i na dole okna, to podwójne zabezpieczenie dla domu! Dzięki zastosowaniu nowych okuć ochrona przed włamaniem jest zagwarantowana w krytycznym punkcie okna, również w pozycji uchylnej.

TÜV Management Service GmbH z Monachium nadał firmie DRUTEX S.A. Międzynarodowy Certyfikat ISO 9001 oraz ISO 14001 będący potwierdzeniem, że produkowana stolarka okienno-drzwiowa spełnia najwyższe wymogi techniczne, a jej znakomita jakość i estetyka odpowiada europejskim standardom. Wysoką jakość okien potwierdza również fakt, iż okna DRUTEX S.A. przeszły pozytywnie badania na zgodność z normą EN 14351-1:2006 przeprowadzone w niemieckim Instytucie IFT w Rosenheim. DRUTEX S.A. posiada również Deklarację Zgodności CE na szyby zespolone EN 1279-5. Istotnym atutem obok ponadprzeciętnej jakości wyrobów są krótkie terminy realizacji zamówień przy wyjątkowo atrakcyjnej cenie zarówno w kraju jak i za granicą.

Nagrody i wyróżnienia

Prosimy o przesyłanie okien do wyceny i kontakt telefoniczny.

DYSTRYBUTOR:

BTH ELMES

ul.Nowowarszawska 59

tel/fax: 85-7482095 /poniedziałek-piątek 8:00 - 17:00 , sobota 9:00 - 13:00/

http://www.oknadrute­x-elmes.pl

Wyceny i Doradztwo techniczne okna Drutex

tel: 510351077 - /8:00 - 22:00 - wszystkie dni w tygodniu/

stolarka@elmes.bialy­stok.pl

Należymy do programu RZETELNA FIRMA

Naszym atutem jest możliwość zakupu na raty w siedzibie naszej firmy.

Dostawa i płatność

Lokalizacja: BIAŁYSTOK CAŁE PODLASKIE, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
O sprzedającym
ELMES_SKLEP
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Numer oferty:7112660331
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?