OKAZJA WIKLINOWY KOSZ PIKNIKOWY KOSZYK WIKLINA (6541773546)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
69,99 zł
z 2 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
 • lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny, Polska
 • czas wysyłki: do 14 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • przeznaczenie: kosz piknikowy
 • informacje dodatkowe: wyściółka materiałowa
 • materiał wykonania: wiklina

Kurier - 16,00 zł
Pobranie kurier - 26,00 zł

Firma PHU „MOON PEARL” od lat zajmuje się dystrybucją wyrobów z najwyższej jakości polskiej wikliny. Naszym motem przewodnim jest hasło „Wiklina dla Ciebie i Twojego domu”. Aby zaspokoić gusta i potrzeby naszych Klientów dokładamy wszelkich starań aby nasze wyroby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Na naszych aukcja poza wyrobami, które oferuje również konkurencja znajdą Państwo wyroby unikalne i niepowtarzalne oferowane jedynie przez naszą firmę. W szczególności są to wyroby malowane jak i te w różny sposób ozdabiane czy posiadające obszycia.

Na tej aukcji polecamy:

OKAZJA!!!

Wiklinowy zamykany kosz piknikowy.

Kosz wykonany jest z najwyższej jakości polskiej wikliny w kolorze naturalnym.

Klapy kosza otwierane są w kierunku środka czyli w stronę rączki.

Wewnątrz kosza znajduje się praktyczny wkład z materiału - szary melanż - wykończony ozdobną lamówką.

Polecamy jako kosz piknikowy, zakupowy, lub robótki ręczne. Sprawdzi się również jako prezent.

Kosz widoczny na zdjęciu nie posiada wstawki z wikliny barwionej na kolor ciemny ( odcienie koloru brązowego), jest to jednak opcja losowa i zakupiony kosz może je posiadać.

Brak tych dodatków nie może być podstawą reklamacji.

Kolor przedmiotu może nieznacznie różnić się od koloru widocznego na zdjęciu

Wymiary

Wysokość kosza - 23 cm

Długość - 43 cm (na zewnątrz)

Szerokość - 29 cm ( na zewnątrz)

Wymiary ze względu na ręczne wykonanie mogą się różnić +/- 3 cm

Kontakt

e-mail: polskawiklina@gmail.­com

Licytując na aukcji akceptujesz warunki regulaminu, który znajduje się na stronie: "O mnie"

Prezentowane zdjęcia stanowią własność firmy PHU "MOON PEARL"
kopiowanie, powielanie bez zgody zabronione
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 1,75 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 15 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
kolejna sztuka: 1,75 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 15 dni roboczych
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Przy zakupie kilku przedmiotów proszę o kontakt
aby ustalić koszt wysyłki.

KOSZT WYSYŁKI JEST UZALEŻNIONY OD WAGI I GABARYTÓW PRZESYŁKI.
Wystawiam fakturę VAT

pozostałe informacje

Klient, który nie posiada minimum 50 pozytywnych komentarzy. Klient posiadają konto JUNIOR bądź też nie jest zarejestrowanym użytkownikiem serwisu Allegro nie może wybrać opcji dostawy za pobraniem. Klienci z negatywnymi komentarzami nie mają możliwości wybierania opcji płatnej przy odbiorze. W przypadku wybrania takiej opcji zostanie poproszony o dokonanie płatności. W przypadku braku wpłaty za dokonane zakupy transakcja nie zostanie zrealizowana. Proszę o dokładne zapoznanie się z informacjami jakie zostały zamieszczone w informacjach dla Klienta. Produkty dostarczane przesyłką kurierską są dostarczane od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17. Nie gwarantujemy dostarczenia towaru na godzinę określoną przez Konsumenta w zamówieniu. Przy odbiorze przesyłki z zamówionym Towarem, sugerujemy, aby Konsument sprawdził przesyłkę i wskazujemy, że w przypadku stwierdzenia: 1.uszkodzenia mechanicznego zawartości przesyłki,2.niekompletności przesyłki,3.niezgodności zawartości przesyłki z przedmiotem Zamówienia, Konsument jest uprawniony do odmowy przyjęcia przesyłki. W takim przypadku sugerujemy zapisanie uwag lub notatki ze zdarzenia w obecności dostawcy przesyłki oraz niezwłoczne powiadomienie Usługodawcy o zaistniałej sytuacji. W każdym wypadku, w razie uszkodzeń sugerujemy sporządzenie protokołu szkody w obecności dostarczyciela przesyłki. Podstawy prawne podajemy wyżej w zakładkach.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
PHU MOON PEARL
TOPOLOWA 1/2
44-230 CZERWIONKA
PL
Dodatkowe informacje

1.Konsument może odstąpić od Umowy sprzedaży Towarów zawartej na odległość bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 (czternastu) dni. Termin ten biegnie od objęcia rzeczy w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią (inną niż przewoźnik). Do zachowania terminu wystarczy wysłanie stosownego oświadczenia przed jego upływem na adres pocztowy lub mailowy Sprzedawcy. W przypadku wysłania oświadczenia na adres mailowy Sprzedawcy koniczne jest potwierdzenie przez Sprzedawcę otrzymania wiadomości!!! !!!(Oświadczenie o odstąpieniu od umowy koniecznie musi być wysłane przed zwrotem towaru nie z towarem)!!! 2.Oświadczenie, o którym mowa w ust. 1 znajduje się poniżej. 3.W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży Towarów zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. Obowiązki Konsumenta 4.Konsument ma obowiązek zwrócić towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy Sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru przed jego upływem. Towar powinien być zapakowany w sposób, który zagwarantuje jego bezpieczny transport. 5.Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru (koszt odesłania). 6.Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. 7.Sugerujemy dołączenie dowodu zakupu, w celu usprawnienia procesu zwrotu. 8.Paczki adresować proszę na adres firmy czyli: PHU MOON PEARL ul. Topolowa 1/2 44-230 Czerwionka - Leszczyny. 9.PACZKI KTÓRE ZOSTANĄ WYSŁANE TYLKO NA IMIĘ I NAZWISKO WŁAŚCICIELA FIRMY NIE ZOSTANĄ ODEBRANE!!! 10.Przesyłki kierowane do PHU MOON PEARL z płatnością przy odbiorze nie zostaną odebrane i zwrócone do adresata. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w sytuacjach określonych wart. 38 Ustawy o prawach konsumenta. WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY ze wskazaniem rachunku bankowego, na który ma nastąpić zwrot płatności (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) PHU MOON PEARL ul. Topolowa 1/2 44-230 Czerwionka-Leszczyny Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Data zawarcia umowy to data odbioru Nr zamówienia Imię i nazwisko Adres Proszę o zwrot płatności na konto : nr Data Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)


 OGRANICZENIE:

 

Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
PHU MOON PEARL
TOPOLOWA 1/2
44-230 CZERWIONKA
PL
Dodatkowe informacje

Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z obowiązującą Ustawą o prawach konsumenta.

Sprzedawca przypomina, że zgodnie z art. 548. § 1 Kodeksu cywilnego z chwilą wydania rzeczy sprzedanej przechodzą na kupującego (Klienta) korzyści i ciężary związane z rzeczą (Towarem) oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia rzeczy (Towaru).