Okazja! Koszula Męska Redmond SLIM 400 130/12__XXL (6730186831)

cena kup teraz
129,00 zł
z 2 sztuk

kolor/wzór:

Koszty dostawy
 • Paczka48 gratis
 • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 10,00 zł
 • Niemcy 20,00 zł
 • lokalizacja: Suchy Las
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: nowy
 • rozmiar: XXL
 • kolor: odcienie niebieskiego
 • marka: Redmond
 • rękaw: długi rękaw
 • fason: slim
 • wzór dominujący: bez wzoru
 • rozmiar kołnierzyka: XXL
 • waga (z opakowaniem): 0.3 [kg]
 • dostawa z Polski: tak
 • płeć: produkt męski
APJ AGNIESZKA JANCZAREK ul. Obornicka 117/7, 62-002 Suchy Las Telefon: 600 197 077 E-mail: redmond.sklep@gmail.com
 • Najwyższa jakość obsługi

  W trosce o jak najwyższą jakość usług na bieżąco śledzimy dynamicznie zmieniający się rynek odzieżowy

 • Oryginalne produkty

  Kupując od oficjalnego dystrybutora firmy Redmond, masz pewność, że kupujesz w 100% oryginalny produkt najwyższej jakości

 • Wysyłka w 24h

  Wszystkie zamówienia realzujemy w 24h. Czas dostawy do 4 dni roboczych

 • 30 dni na wymianę lub zwrot

  Masz prawo odesłać produkt lub go wymienić w ciągu 30 dni od otrzymania

Koszula Redmond

Fantastyczny produkt znanej marki Redmond wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Bardzo elegancki, ponadczasowy krój i detale sprawia, że będziesz czuć się modnie i rewelacyjnie. Jest to idealne rozwiązanie na każdą okazję

Cechy produktu

 • Koszula męska Redmond 4 limited
 • materiał: 100% bawełny (easy care quality)
 • klasyczny slim fit
 • rodzaj tkaniny popelina
 • model kołnierzyka Kent
 • must have w garderobie męskiej
 • wysoka jakość wykończenia
 • produkt posiada komplet metek producenta
 • KOLEKCJA WIOSNA/LATO 2017

Zdjęcia produktu

Tabela rozmiarów

S M L XL XXL
Rozmiar kołnierzyka (37/38) (39/40) (41/42) (43/44) (45/46)
Szerokość pod pachami (A) 51 cm 54 cm 57 cm 61 cm 65 cm
Długość całkowita (B) 75 cm 78 cm 78 cm 81 cm 81 cm
Długość rękawka (C) 67 cm 68 cm 68 cm 68 cm 68 cm
A - Szerokość pod pachami B - Długość całkowita C - Długość rękawka od barku
 • Ten sam model

  w innych rozmiarach

  Zobacz
 • Inne modele

  ten sam rozmiar

  Zobacz
 • Wszystkie produkty

   

  Zobacz
APJ AGNIESZKA JANCZAREK ul. Obornicka 117/7, 62-002 Suchy Las Telefon: 600 197 077 E-mail: redmond.sklep@gmail.com
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka48 gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 5 dni roboczych
Niemcy 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 6-8 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni roboczych
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
APJ AGNIESZKA JANCZAREK ul. Obornicka 117/7, 62-002 Suchy Las Telefon: 600 197 077 E-mail: redmond.sklep@gmail.com

dane sprzedawcy

APJ
Obornicka 117/7
62-052 Suchy Las
NIP: 9141436431
REGON: 302038463

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 30 dni

adres do zwrotu:
APJ
Obornicka 117/7
62-052 Suchy Las
 
1. Kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej ze Sprzedającym umowy sprzedaży w terminie 30 dni bez podawania przyczyny.2. Bieg terminu, o którym mowa w ust. 1 powyżej rozpoczyna się od dnia odebrania przez Kupującego przesyłki z Produktem. Potwierdzenie odbioru Produktu stanowi dokument przewozowy.3. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy. W przypadku zmniejszenia wartości rzeczy spowodowanej przez korzystanie z Produktu w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania danego Produktu, Kupującemu nie przysługuje prawo do skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży. 4. Sprzedający jest obowiązany zwrócić Kupującemu koszt Zamówienia w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia o odstąpieniu od umowy wraz z Produktem. 5. W sytuacji, w której Produkt stanowiący przedmiot umowy sprzedaży został zwrócony w terminie późniejszym niż dzień otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, Sprzedający zwróci Kupującemu koszt Zamówienia w terminie 14 dni od dnia otrzymania Produktu od Kupującego bądź dostarczenia mu dowodu nadania zwrotnego Produktu przez Klienta.6. Sprzedający nie jest obowiązany do zwrotu kosztu zwrotnej wysyłki Produktu objętego oświadczeniem o odstąpieniu od umowy sprzedaży.7. Zwracany towar musi być w oryginalnym opakowaniu oraz z kompletem metek.

reklamacje

1. Sprzedający ponosi odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne (związanie z dostawą, mechanicznymi uszkodzeniami Produktów) i prawne Produktu w terminie do dwóch lat od daty odbioru Produktu przez Kupującego. 2. W chwili odbioru przesyłki z Produktem od przewoźnika, Kupujący ma obowiązek zweryfikować stan opakowania przesyłki. W przypadku stwierdzenia zniszczenia opakowania przesyłki, Kupujący ma obowiązek sprawdzić jej zawartość, stan Produktu oraz jego kompletność. 3. W przypadku stwierdzenia w obecności przewoźnika zniszczenia opakowania, jak również samego Produktu lub braku jego kompletności, sporządza się protokół reklamacyjny bądź oświadczenie o stwierdzonych wadach przesyłki i/lub Produktu, które to zostają opatrzone podpisami Kupującego oraz przewoźnika.4. Kupujący w przypadku stwierdzenia wad Produktów winien niezwłocznie, tj. w terminie 7 dni zgłosić Sprzedającemu stwierdzone wady w formie pisemnej, w taki sposób by zawiadomienie o wadzie dotarło do wiadomości Sprzedającego.5. Sprzedający w terminie 14 dni ustosunkuje się do zawiadomienia o wadzie Produktów zgłoszonego przez Kupującego.6. Koszt zwrotu wadliwego Produktu oraz ewentualny koszt przesłania nowego Produktu wolnego od wad Kupującemu, pokrywa Sprzedający. 7. Przesyłka z reklamowanym Produktem powinna zawierać dokładny opis reklamacji oraz adres zwrotny z numerem telefonu.8. Reklamacji nie będą podlegać jakiekolwiek przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, pęknięcia itp.) oraz uszkodzenia spowodowane nieprawidłowym użytkowaniem. Zakupione Produkty należy również prać i czyścić zgodnie z zasadami podanymi na wewnętrznej stronie metki przez producenta Produktów.9. Reklamowany Produkt odesłany do Sprzedającego winien być czysty. 10. Produkt, którego reklamacja została rozpatrzona pozytywnie zostanie wymieniony na nowy tożsamy z poprzednim lub inny uzgodniony uprzednio z Kupującym. 11. Produkty wysłane w formie gratisów przyznawanych w programie lojalnościowym nie podlegają reklamacji.

pozostałe informacje

1. Wszystkie Produkty oferowane przez Sprzedającego są oryginalne i posiadają komplet metek producenta, a nadto pochodzą z legalnego źródła sprzedaży i są dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.2. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za przerwy techniczne w korzystaniu przez Kupujących na stronie internetowej www.vip-brands.pl, a związane z: konserwacją, przeglądem, etc.)3. W zakresie nieuregulowanym niniejszymi OWS, zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.4. W przypadku sporu pomiędzy Sprzedającym i Kupującym, wynikłym na tle Zamówienia, OWS czy indywidualnej umowy, strony będą dążyły do rozwiązania konfliktu w sposób polubowny. W sytuacji gdy strony nie dojdą do porozumienia, spór będzie rozstrzygał sąd powszechny wg właściwości wskazanej w przepisach prawa.5. Niniejsze OWS wchodzi w życie z dniem jego umieszczenia na stronie internetowej Sprzedającego i obowiązuje przez czas nieokreślony.6. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego OWS. W przypadku wprowadzenia zmian, Kupujący zostaną o nich poinformowani poprzez wiadomość e-mail. Usuniecie konta indywidualnego Kupującego na stronie internetowej Sprzedającego w terminie 14 dni od otrzymania wiadomości e-mail, będzie równoznaczne z brakiem akceptacji zmian w OWS.