Okazja! Koszula Męska Redmond SLIM 400 130/12__XXL (6730186831)

129,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Paczka48 darmowa
 • Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 10,00 zł
 • Niemcy 20,00 zł
 • lokalizacja: Suchy Las, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 0.3 [kg]
 • płeć: produkt męski
 • rozmiar: XXL
 • rozmiar kołnierzyka: XXL
 • kolor: odcienie niebieskiego
 • marka: Redmond
 • wzór dominujący: bez wzoru
 • rękaw: długi rękaw
 • fason: slim
 • dostawa z Polski: tak

opis

APJ AGNIESZKA JANCZAREK ul. Obornicka 117/7, 62-002 Suchy Las Telefon: 600 197 077 E-mail: redmond.sklep@gmail.com
 • Najwyższa jakość obsługi

  W trosce o jak najwyższą jakość usług na bieżąco śledzimy dynamicznie zmieniający się rynek odzieżowy

 • Oryginalne produkty

  Kupując od oficjalnego dystrybutora firmy Redmond, masz pewność, że kupujesz w 100% oryginalny produkt najwyższej jakości

 • Wysyłka w 24h

  Wszystkie zamówienia realzujemy w 24h. Czas dostawy do 4 dni roboczych

 • 30 dni na wymianę lub zwrot

  Masz prawo odesłać produkt lub go wymienić w ciągu 30 dni od otrzymania

Koszula Redmond

Fantastyczny produkt znanej marki Redmond wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Bardzo elegancki, ponadczasowy krój i detale sprawia, że będziesz czuć się modnie i rewelacyjnie. Jest to idealne rozwiązanie na każdą okazję

Cechy produktu

 • Koszula męska Redmond 4 limited
 • materiał: 100% bawełny (easy care quality)
 • klasyczny slim fit
 • rodzaj tkaniny popelina
 • model kołnierzyka Kent
 • must have w garderobie męskiej
 • wysoka jakość wykończenia
 • produkt posiada komplet metek producenta

Zdjęcia produktu

Tabela rozmiarów

S M L XL XXL
Rozmiar kołnierzyka (37/38) (39/40) (41/42) (43/44) (45/46)
Szerokość pod pachami (A) 51 cm 54 cm 57 cm 61 cm 65 cm
Długość całkowita (B) 75 cm 78 cm 78 cm 81 cm 81 cm
Długość rękawka (C) 67 cm 68 cm 68 cm 68 cm 68 cm
A - Szerokość pod pachami B - Długość całkowita C - Długość rękawka od barku
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Suchy Las, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Paczka48
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Niemcy
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

APJ Agnieszka Janczarek
Obornicka 117/7
62-002 Suchy lAs
Dodatkowe informacje

1. Sprzedający ponosi odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne (związanie z dostawą, mechanicznymi uszkodzeniami Produktów) i prawne Produktu w terminie do dwóch lat od daty odbioru Produktu przez Kupującego. 2. W chwili odbioru przesyłki z Produktem od przewoźnika, Kupujący ma obowiązek zweryfikować stan opakowania przesyłki. W przypadku stwierdzenia zniszczenia opakowania przesyłki, Kupujący ma obowiązek sprawdzić jej zawartość, stan Produktu oraz jego kompletność. 3. W przypadku stwierdzenia w obecności przewoźnika zniszczenia opakowania, jak również samego Produktu lub braku jego kompletności, sporządza się protokół reklamacyjny bądź oświadczenie o stwierdzonych wadach przesyłki i/lub Produktu, które to zostają opatrzone podpisami Kupującego oraz przewoźnika.4. Kupujący w przypadku stwierdzenia wad Produktów winien niezwłocznie, tj. w terminie 7 dni zgłosić Sprzedającemu stwierdzone wady w formie pisemnej, w taki sposób by zawiadomienie o wadzie dotarło do wiadomości Sprzedającego.5. Sprzedający w terminie 14 dni ustosunkuje się do zawiadomienia o wadzie Produktów zgłoszonego przez Kupującego.6. Koszt zwrotu wadliwego Produktu oraz ewentualny koszt przesłania nowego Produktu wolnego od wad Kupującemu, pokrywa Sprzedający. 7. Przesyłka z reklamowanym Produktem powinna zawierać dokładny opis reklamacji oraz adres zwrotny z numerem telefonu.8. Reklamacji nie będą podlegać jakiekolwiek przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, pęknięcia itp.) oraz uszkodzenia spowodowane nieprawidłowym użytkowaniem. Zakupione Produkty należy również prać i czyścić zgodnie z zasadami podanymi na wewnętrznej stronie metki przez producenta Produktów.9. Reklamowany Produkt odesłany do Sprzedającego winien być czysty. 10. Produkt, którego reklamacja została rozpatrzona pozytywnie zostanie wymieniony na nowy tożsamy z poprzednim lub inny uzgodniony uprzednio z Kupującym. 11. Produkty wysłane w formie gratisów przyznawanych w programie lojalnościowym nie podlegają reklamacji.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

30 dni

Adres do zwrotu

APJ Agnieszka Janczarek
Obornicka 117/7
62-002 Suchy Las

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1. Kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej ze Sprzedającym umowy sprzedaży w terminie 30 dni bez podawania przyczyny.2. Bieg terminu, o którym mowa w ust. 1 powyżej rozpoczyna się od dnia odebrania przez Kupującego przesyłki z Produktem. Potwierdzenie odbioru Produktu stanowi dokument przewozowy.3. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy. W przypadku zmniejszenia wartości rzeczy spowodowanej przez korzystanie z Produktu w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania danego Produktu, Kupującemu nie przysługuje prawo do skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży. 4. Sprzedający jest obowiązany zwrócić Kupującemu koszt Zamówienia w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia o odstąpieniu od umowy wraz z Produktem. 5. W sytuacji, w której Produkt stanowiący przedmiot umowy sprzedaży został zwrócony w terminie późniejszym niż dzień otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, Sprzedający zwróci Kupującemu koszt Zamówienia w terminie 14 dni od dnia otrzymania Produktu od Kupującego bądź dostarczenia mu dowodu nadania zwrotnego Produktu przez Klienta.6. Sprzedający nie jest obowiązany do zwrotu kosztu zwrotnej wysyłki Produktu objętego oświadczeniem o odstąpieniu od umowy sprzedaży.7. Zwracany towar musi być w oryginalnym opakowaniu oraz z kompletem metek.

O sprzedającym
Redmond
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

273

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 600 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Zajmujemy się handlem nową i oryginalną odzieżą renomowanej marki Redmond. Jesteśmy doskonałą alternatywą dla stacjonarnych sieciówek, gdyż oferujemy oryginalne ubrania po bardzo atrakcyjnej cenie z wysłką GRATIS.

Pozostałe informacje

§1

1. Niniejsze Ogólne Warunki Sprzedaży, stosuje się przy sprzedaży towarów (ubrań, akcesoriów, itp.), zwanych dalej „Produktami” oferowanych przez Sprzedającego na stronie internetowej allegro.pl

2. „Kupującym” w rozumieniu niniejszego OWS jest konsument - osoba fizyczna, o której mowa art. 221 Kodeksu cywilnego, składająca zamówienie na Produkty oferowane przez Sprzedającego („Zamówienie”).

3. Sprzedający w momencie przyjmowania zamówienia zobowiązany jest do zapoznania Kupującego z OWS, co zostaje potwierdzone w toku składania przez Kupującego Zamówienia na stronie internetowej Sprzedającego. Zamówienie oraz OWS sporządzane są w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach, po jednym dla każdej ze Stron.

4. W przypadku złożenia Zamówienia, tj. zawarcia umowy sprzedaży, Sprzedający ma również obowiązek dostarczenia na piśmie bądź na innym trwałym nośniku OWS za zgodą Kupującego oraz formularza odstąpienia od Zamówienia. Sprzedający obowiązuje się do niezwłocznego dostarczenia Kupującemu potwierdzenia zawarcia umowy sprzedaży (potwierdzenia złożenia Zamówienia) na piśmie bądź innym trwałym nośniku.

5. Niniejsze OWS oraz formularz oświadczenia o odstąpieniu od Zamówienia stanowią integralny załącznik do Zamówienia.

6. Formularz zwrotu lub wymiany możan otrzymać meilowo.

7. Sprzedający działa w imieniu własnym i na własny rachunek.

§2. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

1. Dane osobowe przekazywane przez Kupującego, stanowią niezbędne minimum do wdrożenia procesu sprzedaży Produktów i są wykorzystywane wyłącznie w celu:

a. realizacji sprzedaży Produktów;

b. zawarcia umowy sprzedaży z Kupującym.;

c. informowanie o nowych Produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez Sprzedającego – pod warunkiem wyrażenia wyraźnej zgody przez Kupującego.

2. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom do celów marketingowych.

3. Kupując na naszej aukcji wyrażasz zgodę na otrzymywanie newsletera z ofertami hadnlowymi. Po otrzymaniu pierwszego newsletera jest możliwośc usnienięcie emaila i rezygnacja z dalszych newsleterów.

§3. OPISY I ZDJĘCIA PRODUKTÓW

1. Publikowane na stronach internetowych Sprzedającego zdjęcia Produktów to wyłącznie ilustracje poglądowe i mogą minimalnie różnić się od rzeczywistego wyglądu Produktu. Okoliczność ta nie stanowi podstaw do roszczeń z tytułu rękojmi za wady i nie wpływa na właściwość i specyfikę Produktu.

2. Sprzedający publikuje na stronie internetowej opis techniczny Produktu, wskazując na jego właściwości, np. wymiary, pochodzenie, markę, rozmiar i inne cechy umożliwiające jego dokładne zidentyfikowanie.

3. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości Sprzedający wskazuje na możliwość kontaktu

z konsultantem, który udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania Kupującego.

4. Sprzedający zastrzega granicę błędu dla wymiarów podanych w opisie technicznym Produktu do 2 cm.

§4. ZAMÓWIENIA

1. Sprzedający przyjmuje Zamówienia składane przez Kupujących poprzez stronę internetową allegro.pl.

2. Zamówienia realizowane są w kolejności ich składania.

3. Informacja udzielona przez Sprzedającego o przyjęciu Zamówienia do realizacji, na podstawie oferty zaakceptowanej przez Kupującego i wysyłana za pośrednictwem poczty elektronicznej, jest jednoznaczna z zawarciem umowy sprzedaży wiążącej obie strony transakcji.

4. Dostarczenie i odbiór Produktu odbywa się przy pomocy operatora pocztowego bądź firmy kurierskiej.

5. Zamówienia są realizowane na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

6. Kupujący może anulować złożone Zamówienie telefonicznie lub poprzez email.

7. Zamówienie zrealizowane i wysłane do Kupującego nie podlega anulowaniu, o którym mowa

w pkt poprzedzającym. W takim przypadku, Kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia

od umowy.

8. W przypadku wystąpienia błędu technicznego na stronie internetowej Sprzedającego,

co do dostępności danego Produktu, Sprzedający może zaoferować Kupującemu inny Produkt o podobnych właściwościach i specyfice.

9. Sprzedający zapewnia możliwość zamówienia przez Kupującego Produktu niedostępnego

na stronie internetowej Sprzedającego w rozmiarze preferowanym przez Kupującego. W tym wypadku czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu.

10. W przypadku przekazania przez Kupującego niepełnych danych niezbędnych do realizacji Zamówienia, Sprzedający zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji Zamówienia.

11. W przypadku odmowy przyjęcia zamówienia z płatnością "przy odbiorze" kupujący jest zobowiązanyn do zwrotu kosztów wysyłki w wysokości 15 zł.

§5. ODSTĄPIENIE OD UMOWY SPRZEDAŻY

1. Kupującemu przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej ze Sprzedającym umowy sprzedaży w terminie 30 dni bez podawania przyczyny.

2. Odstąpić od umowy może osoba fizyczna nieprowadząca działalności gospodarczej.

3. Bieg terminu, o którym mowa w ust. 1 powyżej rozpoczyna się od dnia odebrania przez Kupującego przesyłki z Produktem. Potwierdzenie odbioru Produktu stanowi dokument przewozowy.

4. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy. W przypadku zmniejszenia wartości rzeczy spowodowanej przez korzystanie z Produktu w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania danego Produktu, Kupującemu nie przysługuje prawo do skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży.

5. Sprzedający jest obowiązany zwrócić Kupującemu koszt Zamówienia

w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia o odstąpieniu

od umowy wraz z Produktem.

6. W sytuacji, w której Produkt stanowiący przedmiot umowy sprzedaży został zwrócony

w terminie późniejszym niż dzień otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, Sprzedający zwróci Kupującemu koszt Zamówienia

w terminie 14 dni od dnia otrzymania Produktu od Kupującego bądź dostarczenia mu dowodu nadania zwrotnego Produktu przez Klienta.

7. Sprzedający nie jest obowiązany do zwrotu kosztu zwrotnej wysyłki Produktu objętego oświadczeniem o odstąpieniu od umowy sprzedaży.

8. Zwracany towar musi być w oryginalnym opakowaniu oraz z kompletem metek.

§6. WYMIANA PRODUKTU

1. Kupującemu przysługuje prawo do wymiany Produktu z przyczyn niezwiązanych z wadami fizycznymi lub prawnymi tego Produktu w terminie 30 dni.

2. W celu dokonania wymiany Produktu Kupujący wypełnia formularz wymiany Produktu, dostępny na stronie internetowej Sprzedającego i przesyła go wraz z Produktem podlegającym wymianie, na adres do doręczeń Sprzedającego wskazany w § 1. W przypadku zmniejszenia wartości Produktu podlegającego wymianie, np. z powodu jego niewłaściwego użytkowania Sprzedający ma prawo odmówić dokonania wymiany.

3. Kupujący jest obowiązany do poniesienia kosztów zwrotnego odesłania Produktu

do Sprzedającego, a podlegającego wymianie.

4. W przypadku, gdy nowy Produkt nadesłany do Kupującego w wyniku dokonanej wymiany, przedstawia wyższą cenę niż Produkt zwrócony, Kupujący jest obowiązany do niezwłocznego uiszczenia wynikłej różnicy przy użyciu dowolnej formy płatności określonej w §8 ust. 1.

§7.RĘKOJMIA

1. Sprzedający ponosi odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne (związanie z dostawą, mechanicznymi uszkodzeniami Produktów) i prawne Produktu w terminie do dwóch lat od daty odbioru Produktu przez Kupującego.

2. W chwili odbioru przesyłki z Produktem od przewoźnika, Kupujący ma obowiązek zweryfikować stan opakowania przesyłki. W przypadku stwierdzenia zniszczenia opakowania przesyłki, Kupujący ma obowiązek sprawdzić jej zawartość, stan Produktu oraz jego kompletność.

3. W przypadku stwierdzenia w obecności przewoźnika zniszczenia opakowania, jak również samego Produktu lub braku jego kompletności, sporządza się protokół reklamacyjny bądź oświadczenie o stwierdzonych wadach przesyłki i/lub Produktu, które to zostają opatrzone podpisami Kupującego oraz przewoźnika.

4. Kupujący w przypadku stwierdzenia wad Produktów winien niezwłocznie, tj. w terminie 7 dni zgłosić Sprzedającemu stwierdzone wady w formie pisemnej, w taki sposób by zawiadomienie

o wadzie dotarło do wiadomości Sprzedającego.

5. Sprzedający w terminie 14 dni ustosunkuje się do zawiadomienia o wadzie Produktów zgłoszonego przez Kupującego.

6. Koszt zwrotu wadliwego Produktu oraz ewentualny koszt przesłania nowego Produktu wolnego od wad Kupującemu, pokrywa Sprzedający.

7. Przesyłka z reklamowanym Produktem powinna zawierać dokładny opis reklamacji oraz adres zwrotny z numerem telefonu.

8. Reklamacji nie będą podlegać jakiekolwiek przypadkowe lub celowe uszkodzenia mechaniczne (rozdarcia, pęknięcia itp.) oraz uszkodzenia spowodowane nieprawidłowym użytkowaniem. Zakupione Produkty należy również prać i czyścić zgodnie z zasadami podanymi

na wewnętrznej stronie metki przez producenta Produktów.

9. Reklamowany Produkt odesłany do Sprzedającego winien być czysty.

§8. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Wszystkie Produkty oferowane przez Sprzedającego są oryginalne i posiadają komplet metek producenta, a nadto pochodzą z legalnego źródła sprzedaży i są dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

2. W zakresie nieuregulowanym niniejszymi OWS, zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

3. W przypadku sporu pomiędzy Sprzedającym i Kupującym, wynikłym na tle Zamówienia, OWS czy indywidualnej umowy, strony będą dążyły do rozwiązania konfliktu w sposób polubowny.

W sytuacji gdy strony nie dojdą do porozumienia, spór będzie rozstrzygał sąd powszechny

wg właściwości wskazanej w przepisach prawa.

4. Niniejsze OWS wchodzi w życie z dniem jego umieszczenia na stronie internetowej Sprzedającego i obowiązuje przez czas nieokreślony.

5. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego OWS. W przypadku wprowadzenia zmian, Kupujący zostaną o nich poinformowani poprzez wiadomość e-mail. Usuniecie konta indywidualnego Kupującego na stronie internetowej Sprzedającego w terminie 14 dni od otrzymania wiadomości e-mail, będzie równoznaczne z brakiem akceptacji zmian

w OWS.

O marce

Produkty męskie marki Redmond wyróżniają się doskonałą jakością. Oferujemy je w różnorodnych kolorach i rozmiarach, dlatego każdy mężczyzna z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie.  Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości bawełny, dzięki czemu są miękkie w dotyku i komfortowe podczas ich użytkowania. Produkty marki Redmond sprawdzą się na rozmaite okazje: nie tylko do pracy i codziennego noszenia, ale również w sytuacjach bardziej oficjalnych. Gwarantujemy także atrakcyjne warunki cenowe.

Numer oferty:6730186831
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry