Okap teleskop VESTT TRM 60 WH BLACK CZARNE SZKŁO (6922426904)

zakończona
369,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
 • lokalizacja: Jasło, Polska
 • czas wysyłki: do 4 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • marka: Pozostałe
 • szerokość produktu (cm): 60.0
 • Maksymalna wydajność (m³/h): 650
 • waga (z opakowaniem): 8.0 [kg]
 • kolor dominujący: biały
 • sterowanie: mechaniczne
 • klasa efektywności energetycznej: C

opis


Okap kuchenny TRM 60 WH BLACK o szerokości 60 cm to połączenie wysokiej jakości, elegancji i efektywności. Zastosowana nowoczesna turbina o wysokiej sprawności plasuje go w rynkowej czołówce.Wykonany wyłącznie z polskich materiałów doskonale prezentuje się zarówno w nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach. Najwyższa jakość, wysoka wydajność , przystępna cena oraz pewne polskie pochodzenie powodują, że model ten jest chętnie wybierany przez wiele polskich gospodyń domowych ceniących wysoką jakość i sprawdzone polskie pochodzenie.
Okap przeznaczony jest do pracy w pomieszczeniach o powierzchni do 25 m2.

Okap kuchenny
marki VESTT

typ: teleskopowy do zabudowy

Dlaczego warto kupić właśnie ten okap ?


Sercem okapu jest nowoczesna i wydajna turbina o wysokiej sprawności co powoduje, że okap TRM 60 WH BLACK jest znacznie bardziej wydajny od innych okapów. Tam gdzie inni kończą, TRM dopiero zaczyna. Wydajność okapu pozwala na stosowanie go w kuchniach większych niż 15 m2 i aneksach kuchennych.

Standardowo okap wyposażony jest w zawór zwrotny na wylocie powietrza. W czasie pracy jest otwarty, natomiast gdy okap nie pracuje zamyka się. Ma to znaczenie w sytuacji gdy okap pracuje jako wyciąg podłączony rurą do przewodu wentylacyjnego i powoduje, że opary nie cofają się do kuchni przez okap.

W okapie TRM zastosowano wysokiej jakości wielowarstwowe zmywalne filtry tłuszczowe przystosowane do mycia w zmywarkach do naczyń.

Okap może pracować jako pochłaniacz bez podłączania do przewodu wentylacyjnego. Niezbędne wtedy jest zastosowanie filtrów węglowych neutralizujących zapachy kuchenne.

Filtry węglowe do okapu TRM znajdziecie Państwo na innej naszej aukcji.

ZAPRASZAMY


Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
15,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1
przybliżony czas realizacji:
5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
30,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1
przybliżony czas realizacji:
5 dni roboczych

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury

Reklamacja

2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

F.H.U. okapownia.pl Marcin Modras
Krasińskiego 70a/14
38-200 Jasło
Dodatkowe informacje

REKLAMACJA Niezależnie od powyższego, jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, a towar nabyłeś jako konsument, masz prawo złożyć reklamację. Co do zasady, wadliwy towar powinien zostać odesłany do sprzedawcy, aby umożliwić mu zbadanie zasadności reklamacji. W razie wątpliwości skontaktuj się z nami celem ustalenia kolejnych kroków. Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem okapownia@op.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

F.H.U. okapownia.pl Marcin Modras
Krasińskiego 70A/14
38-200 Jasło

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje


Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Formularz oświadczenia o odstąpieniu od umowy: http://jaslo.biz/ftpjaslo/okapownia/Formularz_odstapienia_od_umowy_wzor.pdf