Okap podszafkowy Elica ELITE26 IX/A/90 Wys24h (6999647779)

zakończona
1 089,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 10,00 zł
 • lokalizacja: Wrocław, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • marka: Elica
 • Maksymalna wydajność (m³/h): 1
 • szerokość produktu (cm): 90

opis

Nasze Aukcje
Infolinia

9:00 - 19:00

71 780 77 90

Biuro Obsługi Klienta


ul. Krokusowa 2
55-040 Bielany Wrocławskie

Odbiór osobisty na magazynie: Krokusowa 2, 55-040 Bielany Wrocławskie, w godzinach od 9:00 do 16:00

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00-17:00

Telefon: 71 780 77 90
E-mail: allegro@megamedia.pl

Dostawa

Płatność przez allegro i wypełnienie formularza dostawy znacznie przyspieszy wysyłkę. W razie jakichkolwiek dodatkowych informacji dotyczących wysyłki prosimy o kontakt.

Nie wysyłamy za granicę

Tel. 71 780 77 90


Okap podszafkowy Elica ELITE26 IX/A/90
NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU

Największe cechy i zalety:

90 cm, 600 m3/h, sterowanie touch control

Opis:

Elica elite 26 to okap podszafkowy, zaprojektowany pod szafkę. Urządzenie zawiera układ ssący, który zapewnia lepszą wydajność oraz pozwala zwiększyć szybkość przechwytywania oparów, redukując poziom hałasu. Okap posiada także oświetlenie halogenowe o łącznej mocy 40 W.

 • Oświetlenie: halo 2x20W
 • Sterowanie: touch control 3v+I
 • Liczba silników: 1
 • Wydajność IEC (m3/h): 230-500
 • Wydajność max (m3/h): 600
 • Poziom hałasu: 44-61
 • Poziom hałasu max (dB): 64
 • Pobór mocy: 190W
 • Średnica wylotu (mm): 150
 • Wymiary (mm): 900
 • Typ: okap podszafkowy

PARAMETRY TECHNICZNE

Dane techniczne:
Wydajność: 600 m3/h
Oświetlenie: halogenowe
Szerokość: 90 cm
Poziom hałasu max: 64 dB
Średnica wylotu: 150 mm
Gwarancja: 24 m-ce
Moc oświetlenia: 2x20 W

Tel.71 7807790

Wszystkie oferowane produkty są nowe, oryginalnie zapakowane, pochodzą z polskiej dystrybucji oraz objęte są gwarancją producenta.

Wszystkie sprzedawane produkty znajdują się w naszym magazynie na Bielanach Wrocławskich i są wysyłane niezwłocznie po otrzymaniu zamówienia.

Zapraszamy!


Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Wrocław, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze

Punkty odbioru

Magazyn Megamedia Sp. z o.o.
Krokusowa 2
55-040 Bielany Wrocławskie
woj. dolnośląskie
email: allegro@megamedia.pl
tel.: 71 780 77 90

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
11 miesięcy dla przedsiębiorców
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Megamedia Sp. z o.o.
Krokusowa 2
55-040 Bielany Wrocławskie
Dodatkowe informacje

 Reklamacje dotyczące wad fizycznych rzeczy sprzedanych oraz uszkodzenia przesyłki w czasie transportu NABYWCA  może zgłosić do Działu Reklamacji Megamedia Sp. z o.o. poprzez stronę  internetową  (po zalogowaniu do „Panelu Klienta" w zakładce  "Reklamacje") lub telefonicznie pod numerem (71) 780 7770, lub też  pocztą elektroniczną na adres: reklamacje@megamedia.pl. Szczegółowe  uprawnienia NABYWCY, będącego konsumentem, przewidują art. 556 – 576  ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (t.j. Dz.U. z 2014 r.  poz. 121 z późn. zm.). 


 Reklamacji podlegają wady tkwiące w towarze w chwili dostarczenia NABYWCY. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe w szczególności na skutek nieprawidłowej ingerencji NABYWCY, niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania towaru przez NABYWCĘ, napraw i wykonywanych samodzielnie zmian lub adaptacji. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Megamedia Sp. z o.o.
Krokusowa 2
55-040 Bielany Wrocławskie

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

 • Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014 r. poz. 827 z późn. zm.)  NABYWCA,  będący konsumentem, ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez  podania przyczyny w terminie 14 dni od objęcia rzeczy w posiadanie (od  daty dostarczenia towaru), składając do SKLEPU pisemne Oświadczenie o odstąpieniu od umowy >>, według załączonego wzoru, wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną.
   
 • W razie wysłania do SKLEPU oświadczenia o odstąpieniu od umowy  za pośrednictwem faksu lub poczty elektronicznej, oryginał oświadczenia  należy dołączyć do przesyłki ze zwracanym towarem. W takim wypadku SKLEP  prześle niezwłocznie NABYWCY za pośrednictwem poczty elektronicznej  potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy.
   
 • Zwracany towar, musi być kompletny i musi znajdować się w  stanie niezmienionym w ramach zwykłego zarządu, przez co rozumie się, że  konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy  będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny  do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
   
 • Zwracany towar powinien zostać odesłany na koszt własny NABYWCY do magazynu SKLEPU  znajdującego się w Bielanach Wrocławskich przy ul. Krokusowej 2, 55-040  Bielany Wrocławskie niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia  złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. SKLEP zastrzega sobie prawo odmowy odbioru przesyłek odesłanych przez NABYWCĘ za pobraniem.
   
 • Wszystkie dokonane przez NABYWCĘ, będącego konsumentem, płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, zostaną mu zwrócone przez SKLEP  niezwłocznie po sprawdzeniu towaru, co do jego zgodności z wymaganiami  określonymi w ust. 4 § 8 i nie później niż w terminie 14 dni od dnia  otrzymania przez SKLEP oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
   
 • NABYWCA zobowiązany jest do zabezpieczenia  odsyłanego towaru przed zniszczeniem. W przypadku zniszczenia lub  uszkodzenia towaru podczas transportu SKLEP sporządzi protokół uszkodzeń, który będzie stanowił podstawę reklamacji NABYWCY wobec przewoźnika.
   
 • Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta  (Dz.U. z 2014 r. poz. 827 z późn. zm.) prawo do odstąpienia od umowy  zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu  do umów: w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego zindywidualizowanych potrzeb; w której przedmiotem świadczenia jest  rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu  opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze  względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po  dostarczeniu; w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub  wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym  opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.
   
 • Reklamacji podlegają wady tkwiące w towarze w chwili dostarczenia NABYWCY. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe w szczególności na skutek nieprawidłowej ingerencji NABYWCY, niezgodnego z przeznaczeniem użytkowania towaru przez NABYWCĘ, napraw i wykonywanych samodzielnie zmian lub adaptacji.

O sprzedającym
M_Media
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

5255

 

17

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 71 780 77 90
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
08:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

UWAGA!

Przesyłka kurierska nie obejmuję wniesienia produktów wielkogabarytowych (powyżej 30 kg)