OGRZEWACZ WODY BOJLER ELEKTRYCZNY GALMET FOX 80 L (6909334545)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
365,00 zł
z 2 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • typ pieca: dwufunkcyjne z zasobnikiem cwu

opis

BOJLER ELEKTRYCZNY GALMET FOX 80 LITRÓW 

GRZAŁKA 2 kW

Zalety ogrzewacza:

 • Podwójne zabezpieczenie przed korozją: emalią ceramiczną oraz anodą magnezową
 • Ocieplenie z pianki poliuretanowej,
 • Grzałka elektryczna o mocy 2kW
 • Sterowanie manualne
 • Pozycja pracy - pionowa
 • Gwarancja na zbiornik emaliowany - 24 miesiące.

Wymiary: Wysokość 790mm; Średnica 440mm

Dane techniczne: Moc grzałki 2kW; Zakres temperatury 30-75oC; Maksymalne ciśnienie pracy zbiornika 0-0,6MPa

Pozostałe dane: Waga netto 24kg; Klasa energetyczna C;

DANE TECHNICZNE:

Pojemność: 80 Litrów

Moc grzałki elektrycznej: 2 kW

Napięcie: 230 V

Zakres temperatury:   

Dostawa i płatność
od 34,00 zł

Lokalizacja: Twardogóra, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier24
pierwsza sztuka
34,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3 dni robocze
Paczka24
pierwsza sztuka
35,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

ŻELIMET
Rzemieślnicza 3
56-416 Twardogóra
Dodatkowe informacje

  

VI. REKLAMACJE

1. Sklep Internetowy jest obowiązany do dostarczenia zakupionego towaru bez wad i odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Reklamację można złożyć w formie elektronicznej, pod adresem reklamacje@zelimet.com.pl za pomocą formularza kontaktowego, lub w formie pisemnej na adres Żelimet J. Urbanek i S-ka Sp.j. podany w górnej części Regulaminu. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:

ñ imię, nazwisko, adres, adres e-mail Klienta,

ñ datę zawarcia zamówienia stanowiącej podstawę reklamacji,

ñ numer zamówienia,

ñ numer faktury,

ñ przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Klienta,

ñ wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację,

2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji, Sklep Internetowy zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sklep Internetowy rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.

3. Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sklepu Internetowego dostarczyć rzecz wadliwą na adres Żelimet J. Urbanek i S-ka Sp.j. podany w górnej części Regulaminu. Jeżeli ze względu na rodzaj rzeczy lub sposób jej zamontowania dostarczenie rzeczy przez kupującego byłoby nadmiernie utrudnione, kupujący obowiązany jest udostępnić rzecz Sklepowi Internetowemu w miejscu, w którym rzecz się znajduje.

4. Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, Klient ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że Sklep Internetowy niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez Sklep Internetowy albo Sklep Internetowy nie wymienił produktu na wolny od wad, ani tej wady nie usunął.

5. Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, Klient może żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo usunięcia wady. Sklep Internetowy jest obowiązany wymienić rzecz wadliwą na wolną od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta. Sklep Internetowy może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową rzeczy wadliwej w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów.
6. Sklep Internetowy odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia wydania rzeczy Kupującemu. Jeżeli Kupującym jest konsument a przedmiotem sprzedaży jest używana rzecz ruchoma, odpowiedzialność Sklepu Internetowego jest ograniczona do roku od dnia wydania rzeczy Kupującemu. 

7. Jeżeli Kupującym nie jest konsument, odpowiedzialność Sklepu Internetowego z tytułu rękojmi zostaje wyłączona na podstawie art. 558 § 1 Kodeksu cywilnego. 


 1. Nie stanowią podstawy reklamacji różnice w      wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie      Sklepu, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów)      monitora Klienta, oraz innych urządzeń peryferyjnych komputera Klienta      służących do zapoznania się z ofertą Sklepu, w szczególności różnicy w      barwach i odcieniach, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.
 2. Reklamacji nie podlegają:

· uszkodzenia wynikłe z niewłaściwego użytkowania i konserwacji towaru,

· uszkodzenia wynikłe z zużywania się towaru,

· towary używane niezgodnie z ich przeznaczeniem,

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

ŻELIMET
RZEMIEŚLNICZA 3
56-416 Twardogóra

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

V. PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY I ZASADY ZWROTU ZAKUPIONEGO TOWARU

 

1. Kupujący-Konsument, który zawarł umowę sprzedaży ze Sklepem Internetowym, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania jakiejkolwiek przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 oraz art. 35 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Kupujący-Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez kupującego-konsumenta, weszła w posiadanie rzeczy.

3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, kupujący-konsument musi poinformować Sklep Internetowy o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia w formie elektronicznej, pod adresem sklep@zelimet.com.pl, za pomocą formularza kontaktowego, lub w formie pisemnej na adres Żelimet J. Urbanek i S-ka Sp.j. podany w górnej części Regulaminu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na formularzu, którego wzór stanowi Załącznik do Regulaminu, jednak nie jest to obowiązkowe.

4. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby kupujący-konsument wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

5. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży, Sklep Internetowy zwraca kupującemu-konsumentowi wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez kupującego-konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sklep Internetowy), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sklep Internetowy został poinformowany o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.

6. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez kupującego-konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że kupujący-konsument wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie. W każdym przypadku kupujący-konsument nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

7. Sklep Internetowy może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia mu dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
8. Kupujący-konsument powinien odesłać lub przekazać zwracaną rzecz na adres Żelimet J. Urbanek i S-ka Sp.j. podany w górnej części Regulaminu, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż w ciągu 14 dni od dnia, w którym poinformował Sklep Internetowy o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli kupujący-konsument odeśle rzecz przed jego upływem.

9. W razie odstąpienia od umowy sprzedaży kupujący-konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy i odpowiada tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
10. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje kupującemu-konsumentowi w odniesieniu do umów wymienionych w art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

11. Kupującemu – Konsumentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy w następujących przypadkach: 

1) gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

2) gdy przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

3) gdy Kupujący - Konsument wyraźnie żądał, aby Sprzedający do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli Sprzedający świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania Kupujący - Konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje Kupującemu - Konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;

O sprzedającym
instal_ekspert
99,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

2010

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 510-299-628
 • 508-287-304
poniedziałek - piątek
08:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

 1Właścicielem sklepu internetowego „INSTAL_EKSPERT ” jest Żelimet J. Urbanek i S-ka Sp.j. z siedzibą w Twardogórze przy ul. Rzemieślniczej 3, 56-416, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia- Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000036060, posiadająca nr NIP: 9110004587 (zwaną dalej „Żelimet J. Urbanek i S-ka Sp.j.”) zwany dalej „Sprzedającym” lub „Sklepem Internetowym”.  2. Kontakt ze Sklepem Internetowym jest możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej: biuro@zelimet.com.pl, za pośrednictwem dostępnych na stronie zelimet.com.pl formularzy kontaktowych oraz telefonicznie pod numerem telefonu (71) 315 -90 – 05. 

Pozostałe informacje

Informujemy, iż w przypadku zakupu większej ilości sztuk jak i również przedmiotów z różnych systemów, koszt przesyłki może być niezgodny z wygenerowanym przez serwis allegro. W takim przypadku skontaktujemy się z Państwem. Serdecznie przepraszamy za utrudnienia.