Ogromna Modliszka Polyspilota griffinii PARKI L5 (6482316736)

zakończona
15,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • List priorytetowy 9,00 zł
  • List polecony priorytetowy 12,00 zł
  • Przesyłka kurierska 30,00 zł
Zakupy powyżej 120 zł
  • lokalizacja: Łódź
Exo Factory
Sprzedający

Strona "o mnie"
Inne moje aukcje
Moje Komentarze
Dodaj do ulubionychKontakt

Zadaj pytanie sprzedającemuRegulamin aukcji

Koszty przesyłki podajemy na każdej aukcji.
W przypadku dokonania zakupu kilku przedmiotów za wysyłkę płaci się tylko raz.
Przesyłki pocztowe wysyłam do 2 dni roboczych po otrzymaniu wpłaty. Wyjątkiem są sytuacje, gdzie pogoda nie sprzyja wysyłce żywych zwierząt.
Wybierając list priorytetowy (nie polecony) robią to Państwo na własną odpowiedzialność. Jest to przesyłka nierejestrowana i nie odpowiadamy za jej zaginięcie.
Przesyłki kurierskie wysyłam zazwyczaj w ciagu 24 godzin od otrzymania wpłaty. Prosimy o sprawdzenie przesyłki przy przewoźniku. W razie jej uszkodzenia należy w obecności kuriera sporządzić raport .
Owady można odebrać w okolicach Łodzi bądź w samej Łodzi po wcześniejszym umówieniu
W przypadku zamówień dotyczących żywych owadów należy przekazać informację na 24h przed planowanym odbiorem.


Koszty przesyłki

9 zł - list priorytetowy

12 zł - list polecony priorytetowy
30 zł - przesyłka kurierska
0 zł - odbiór osobisty


Modliszka Polyspilota griffinii


Jedna z największych modliszek ! Zdjęcia obrazujące wielkość dorosłego owada znajdą Państwo na
Mantis Shop

Klikając Kup Teraz otrzymujesz PARKĘ owadów w stadium L5
Polują zarówno na świerszcze, karaczany, wszelaki pokarm latający jak i plankton łąkowy

Pierwsze modliszki w domu ?
Nie zawiedziesz się.


Osiągają bardzo duże rozmiary, polują właściwie na wszystko.

Rosną w naprawdę zastraszającym tempie.
Od stadium L1 do imago to zaledwie 4 miesiące obfitego karmienia. Zaś po osiągnięciu ostatniej wylinki potrafią żyć kolejne 5 miesięcy.

Do stadium L3 owady można trzymać w większych grupach. Potem staje się to niemożliwe. Ten gatunek, podobnie jak Sphodromantis i Rhombodera, to wiecznie nienasycone "potwory"

Sama hodowla nie sprawi problemu chyba nikomu kto planuje poświęcić chociaż kilka minut swojemu zwierzakowi.

Pokarm początkowy dla tych modliszek - karaczany, świerszcze, pinki. Nie trzeba, ale można wciąż, używać muszek d. hydei.

Z uwagi na to, że wszystkie modliszki które są oferowane, pochodzą z mojej prywatnej hodowli ich ilość jest ograniczona. Nie jestem w stanie zagwarantować, że owady pojawią się na aukcji ponownie, także lepiej się długo nie zastanawiać.

Kupujecie Państwo parki w stadiach L5 ( samiec i samiczka )

Nie trzeba się martwić o pokarm dla tak dużych owadów. Spokojnie są w stanie zapolować na to, co przyniesiecie im z dworu, bądź też po prostu na ogólnodostępne świerszcze czy karaczany.

Owady dostępne w różnych kolorach !

Gwarancja otrzymania żywego owada !


Informacje na temat hodowli oraz dostępności znajdą Państwo odwiedzając stronę na Facebook'u bądź zaglądając do poradnika

s


wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Exo-factory za co najmniej 120 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 30,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
List polecony priorytetowy 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
List priorytetowy 9,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

reklamacje

Zapewniam, że w ciągu 24 godzin od momentu nadania - owady zostaną dostarczone całe i zdrowe. Daję na to 100 % gwarancji Nie ponoszę odpowiedzialności za dostawę przekraczającą 24 h lub w przypadkach gdy kupującemu ciężko się pofatygować aby odebrać awizowaną przesyłkę. Nie ponoszę odpowiedzialności po 24 godzinach ponieważ po prostu nie wiem w jakich warunkach i ile godzin spędziły przesyłki z owadami. W miesiącach zimowych, proszę tym bardziej mieć to na uwadze. Zwłaszcza przy wyborze najtańszej formy dostawy !!. Sugeruję rozważyć wszystkie możliwe opcje dostawy. W przypadku otrzymania przesyłki, z martwym owadem, proszę o przesłanie zdjęć na których będzie dobrze widoczny martwy osobnik. Jeżeli wydarzenie miało miejsce w ciągu 24 godzin od momentu nadania przesyłki - kupujący może spać spokojnie, gwarancja jest zawsze rozpatrywana na korzyść kupującego. Po pokryciu kosztów przesyłki, nadam kolejnego owada bądź zaproponuję "zamiennik" ( tylko w przypadku braku podmiotowego osobnika, który miałby być owadem zastępczym ) Nie zwracam pieniędzy za otrzymane martwe owady. W przypadku wyboru listu priorytetowego bez możliwości śledzenia ( tj. listu nie poleconego ) - nie biorę żadnej odpowiedzialności za jego zaginięcie. Insynuacje że chciałbym kogoś oszukać na 10 zł proszę odłożyć na półkę z bajkami :) W 100 % rozumiem zdarzenia losowe jak i to, że poczta może czasem zawieść nasze oczekiwania, dlatego zapewniam że zawsze dokładam starań aby nawet po okresie 24 godzin od daty nadania, kupujący był zadowolony. Liczba komentarzy pozytywnych świadczy sama za siebie. Owady dochodzą całe i zdrowe do nowych właścicieli także na prawdę, proszę się nie bać Exo Factory

pozostałe informacje

Przesyłki nadaję jedynie w poniedziałek - wtorek. Ma to na celu zachowanie jak najlepszego i najkrótszego czasu dostawy. Jest możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym ustaleniu - 12 km od centrum Łodzi. Na wiadomości @ odpisuję zawsze ale często z małym opóźnieniem, także proszę się nie denerwować i nie pisać wiadomości w stylu " ma Pan 5 min na odpisanie " Jestem dostępny niemal zawsze na Facebook'u - Mantis Shop Można też kontaktować się ze mną przez formularz ze strony www.exo-factory.pl Wszystkie oferowane przeze mnie modliszki pochodzą z mojej prywatnej hobbystycznej hodowli. Sprzedaję owady które uznaję wyłącznie za nadwyżkę hodowlaną. Moje oferty nie stanowią oferty handlowej Hodowlą owadów zajmuję się od kilku lat. Zaglądając na moją stronę, sami mogą się Państwo przekonać że macie Państwo do czynienia z prawdziwym pasjonatem i osobą, która hodowlą zajmuje się w sposób profesjonalny i ma za sobą kilka lat doświadczeń. www.exo-factory.pl Na aukcjach, gdzie są oferowane zestawy modliszek, dodawane są najczęściej na drogę , "mini-pakiety" muszek. Jako, że co poniektórzy kupujący spodziewali się nie wiadomo jak wielkich hodowli informuję że mini pakiet oznacza dosłownie 10-15 muszek wrzucanych na okres transportu. Jeżeli jakieś muszki zostaną po dostarczeniu przesyłki - można z nich założyć własną hodowlę. Przepis wysyłany jest drogą @