OGRODZENIA ŁUPANE ŁUPKI MODUŁY ŁUPANE MURKI ŁUPANE (6541524672)

zakończona
15,37 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowe
  • uszkodzony: nie
Łódź, ul. Traktorowa 198

Opis przedmiotu

Na tej aukcji polecamy Państwu nowoczesny i tani system ogrodzeń łupanych imitujący naturalny kamień. Ogrodzenia te wykonane są z pomieszania cementu oraz granitu, co daje im bardzo dużą wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Wszystkie elementy barwione są w masie. Dostępne są w różnych kolorach. System nie wymaga spoinowania.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą.
Produkty własnego wyrobu !!!

Gwarancja najniższej ceny !!!
CENA PROMOCYJNA OBOWIĄZUJE DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!!!
Cena kup teraz dotyczy elementu słupka 38x22x16cm
MODUŁY ŁUPANE DO BUDOWY SŁUPKóW :
Symbol : BA7
dl. 38 x szer. 22 x wys. 16(cm)

Cena : 15,37 zł / szt

Symbol : BA8
dl. 38 x szer. 22 x wys. 16(cm)

Cena : 15,37 zł / szt

Symbol : BA9
dl. 38 x szer. 22 x wys. 16(cm)
Cena : 15,37 zł / szt
Symbol : BA10
dl. 38 x szer. 22 x wys. 16(cm)
Cena : 15,37 zł / szt
Symbol : BA11
dl. 38 x szer. 22 x wys. 16(cm)
Cena : 15,37 zł / szt
Symbol : BA12
dl. 38 x szer. 22 x wys. 16(cm)
Cena : 15,37 zł / szt
Symbol : BA13
dl. 38 x szer. 22 x wys. 16(cm)
Cena : 15,37 zł / szt
Symbol : BA14
dl. 38 x szer. 22 x wys. 16(cm)
Cena : 15,37 zł / szt
Symbol : BA15
dl. 38 x szer. 22 x wys. 16(cm)
Cena : 15,37 zł / szt
DOSTĘPNE KOLORY:
Inne wzory dostępne na pozostałych aukcjach - kliknij tutaj


Nasza firma istnieje od 1982 r. Zajmujemy sie produkcją i sprzedażą materiałów budowlanych.
Proponujemy Państwu bloczki betonowe, pustaki keramzytowe, stropy teriva oraz nadproża.
Oferujemy również szeroki wachlarz betonowych systemów ogrodzeniowych oraz zróżnicowaną galanterią betonową.
Nasze realizacje :
WZORY MODUŁÓW OGRODZENIOWYCH :
WZORY DASZKÓW CZTEROSPADOWYCH :
WZORY DASZKÓW DWUSPADOWYCH :
WZORY PODMURÓWEK :
PRZĘSŁA METALOWE :
Zobacz nasze pozostałe aukcje:
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro@betto.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Dane zwracającego: Imię i nazwisko ................................................................................................................. Nick z allegro .................................................................................................................... Numer telefonu ................................................................................................................... Adres e-mail ...................................................................................................................... Data zakupu ........................................................................................................................ ZWRACANE POZYCJE / ILOŚĆ 1. ........................................................................................................................................ 2. ......................................................................................................................................... 3 ......................................................................................................................................... ZWROT NALEŻNOŚCI numer konta ........................................................................................................................ kwota do zwrotu ..................................................... słownie ............................................................................................................................... imię i nazwisko .................................................................................................................... ulica .............................................. nr. domu ........................ nr. mieszkania ................................... kod pocztowy ................. miasto .................................................. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Data i podpis Zwroty proszę kierować na poniższy adres: Zakład betoniarki "Betto" Henryk Sobieraj ul. Traktorowa 198 91-218 Łódź Konsument (Kupujący) ponosi koszt przesyłki w obie strony. Zwroty rozpatrywane są w ciągu 7 dni od momentu otrzymania zwróconego materiału. Zwrot środków na konto Kupującego następuję w ciągu 14 dni od pozytywnego rozpatrzenia zwrotu. Kupujący może zwrócić towar jedynie w stanie nienaruszonym.

reklamacje

Wszelkie reklamację rozpatrujemy max. w ciągu 14 dni roboczych. W przypadku pozytywnej decyzji koszty materiału zwracane są na podane przez Kupującego konto bankowe w ciągu 14 dni od pozytywnego rozpatrzenia reklamacji. Koszt odesłania materiału ponosi Kupujący. Dane zwracającego: Imię i nazwisko ................................................................................................................. Nick z allegro .................................................................................................................... Numer telefonu ................................................................................................................... Adres e-mail ...................................................................................................................... Data zakupu ........................................................................................................................ ZWRACANE POZYCJE / ILOŚĆ 1. ........................................................................................................................................ 2. ......................................................................................................................................... 3 ......................................................................................................................................... ZWROT NALEŻNOŚCI numer konta ........................................................................................................................ kwota do zwrotu ..................................................... słownie ............................................................................................................................... imię i nazwisko .................................................................................................................... ulica .............................................. nr. domu ........................ nr. mieszkania ................................... kod pocztowy ................. miasto .................................................. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Data i podpis Reklamacje proszę kierować na poniższy adres: Zakład betoniarki "Betto" Henryk Sobieraj ul. Traktorowa 198 91-218 Łódź