Ogrodzenia Boniowane,Słupki,Betonowe (7112814866)

zakończona

opis

Jesteśmy firmą rodzinną Oferowane przez nas ogrodzenia „BONIOWANE” cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem klientów,ze względu na swój oryginalny i unikalny wygląd, jako jedyni produkujemy ogrodzenia „BONIOWANE” w systemie gotowych elementów, w porównaniu do konkurencji która wylewa je na miejscu inwestycji , dzięki czemu nasze ogrodzenia są o ponad połowę tańsze niż ogrodzenia które wykonują inne firmy.

W branży ogrodzeń betonowych jesteśmy od kilku lat, na przestrzeni których zdobyliśmy cenne doświadczenie.W połączeniu z naszym profesjonalnym a zarazem indywidualnym podejściem daje satysfakcje naszym klientom.

Liczy się pierwsze wrażenie - to nie tylko utarte powiedzenie. Ogrodzenia i płoty informują bowiem innych o naszym stylu, w którym się dobrze czujemy i w jakim chcemy się na zewnątrz prezentować. Systemy ogrodzeniowe naszej firmy są tworzone z sześciu gotowych elementów które w bardzo łatwy sposób lączy się w jedną całość. Dzięki „zasadzie utraty szalunku" nasze produkty są niezwykle łatwe w montażu, w dużym stopniu zmniejszają czasochłonne murowanie i fugowanie. Dzięki prostocie łączenia nie tylko profesjonaliści, ale również domowi majsterkowicze doskonale radzą sobie z szybkim montażem naszych systemów ogrodzeniowych w możliwie krótkim czasie i po możliwie niskim koszcie. Do Państwa należy pełna swoboda w doborze odstępu i wielkości filarów, jak i długości murków. Zachwycające, lecz nie narzucające się piękno dworkowego charakteru jest podkreślane w tym systemie ogrodzeniowym poprzez naturalną kolorystykę poszczególnych elementów w naturalnym białym kolorze, lecz na życzenia klienta możemy łączyć kolory w dowolny sposób zgodnie z oczekiwaniami.

Nasz firma realizuje zlecenia wszelkiego typu, a elastyczne i indywidualne podejście pozwala nam realizować również nietypowe zlecenia. Pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z nasza ofertą oraz do obejrzenia zdjęć z naszych realizacji. Oferta naszych ogrodzeń jest bardzo duża- przez co znajduje szerokie zastosowanie w posesjach prywatnych, firmowych jak również publicznych.

Nasz firma realizuje zlecenia wszelkiego typu, a elastyczne i indywidualne podejście pozwala nam realizować również nietypowe zlecenia. Pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z nasza ofertą oraz do obejrzenia zdjęć z naszych realizacji. Oferta naszych ogrodzeń jest bardzo duża- przez co znajduje szerokie zastosowanie w posesjach prywatnych, firmowych jak również publicznych.

Charakterystyka naszych ogrodzeń

Oferowane przez nas ogrodzenia betonowe produkowane są z surowców najwyższej jakości:

•Cement Portlandzki 42,5 bez dodatków.

•Piach z prosto z WISŁY (mrozoodporny, płukany o podwyższonej grubości uszlachetniony). -Każdy nasz element jest odpowiednio wibrowany na specjalnym stole wibracyjnych co zapewnia duże zagęszczenie betonu.

•Beton używany do produkcji ogrodzeń jest klasy B-25 który wykonywany jest przy użyciu specjalnych mieszałek z dodatkiem plastyfikatorów chemicznych.

• Odporność betonu na warunki atmosferyczne czy też uszkodzenia mechaniczne jest na najwyższym poziomie.

Elementy ogrodzenia wykonane są w technologii odlewu betonowego wzmocnionego zbrojeniem, w postaci siatki stalowej o grubości 3mm, grubość ścianek poszczególnych elementów wynosi od 4 do 10cm.

DLACZEGO WYBRAĆ NASZĄ FIRMĘ

 • JAKO JEDYNI PO WYJĘCIU ELEMENTÓW Z FORM DOCIERAMY JE TAK ABY BYŁY IDEALNIE GŁADKIE ORAZ BEZ DZIUR I PORÓW (na żywo, różnice widać gołym okiem)
 • SĄ WYJĄTKOWO MOCNE, ZBROJENIE JEST WYKONANE Z SIATKI STALOWEJ, A NIE Z WŁÓKNA SZKLANEGO
 • MIESZANKA BETONOWA UŻYTA DO PRODUKCJI ELEMENTÓW ,ZAWIERA ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ KAMYKA O FRAKCJI 1-8 MM, CO ZAPEWNIA ŚCIANKOM BARDZO DUŻĄ WYTRZYMAŁOŚĆ NA USZKODZENIA
 • JAKO JEDYNI ROBIMY NASZE WYROBY Z GOTOWYCH ELEMENTÓW, KTÓRE W BARDZO PROSTY SPOSÓB MONTUJE SIĘ NA MIEJSCU BUDOWY

CO JESZCZE NAS WYRÓŻNIA:

 • Konkurencyjna cena
 • Szybko i bezpłatnie wycenimy Państwa towar
 • Montaż w najniższych cenach
 • Transportu jedynie w cenie paliwa na terenie kraju, przy większych zamówieniach GRATIS!!!!

Wszystkie prefabrykaty pokryte są czterokrotnie specjalną farbą do betonu, PALETA DOSTĘPNYCH KOLORÓW W ZDJĘCIU PONIŻEJ

Zawarty w farbie środek silikonowy chroni malowane powłoki przed nasiąkliwością, i dodatkowo zapewnia powierzchnię posiadającą właściwości samo oczyszczające się. Przęsła pozostają przez wiele lat świeże i czyste, odporne na ścieranie, czynniki chemiczne jak olej mineralny, benzyna, smary czy roztwór soli, odporna na warunki atmosferyczne: spaliny, słońce. Ogrodzenie zachowuje wieloletnią trwałość kolorów, jak podaje producent farby nawet do 10 lat

 

CENNIK

 • słupek 40x40x150 cm - 200 zł
 • poddasze 46x46x13 cm - 40 zł
 • daszek 50x50x12 cm - 40 zł
 • murek 25x30x250 cm - 200 zł
 • daszek na murek 31x7 cm - 40 zł/mb
 • mur oporowy (płyta śmietnikowa) 150x150 cm - 250zł

KONTAKT

 • TEL 729 980 007
 • E-MAIL stylbet@onet.pl
Dostawa i płatność

Lokalizacja: Warszawa/Mińsk Maz/Garwolin/Siedlce, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
AgusiaJestCOOL
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Numer oferty:7112814866
Zgłoś naruszenie zasad