Ogrodzenia Ala Klinkier,Słupki,Murki,Betonowe (7113114163)

zakończona

opis

Witam wszystkich Allegrowiczów!

Nasza firma ma do zaoferowania Państwu przęsło ogrodzeniowe , wykonane z półfabrykatów betonowych, imitujących ogrodzenia z cegły klinkierowej. Zdjęcia ponizej przedstawiają nasze usługi oraz sposób montażu i zalety tej technologii.

ZAPRASZAMY DO PREZENTACJI:

Na zdjęciu powyżej widać ogrodzenie z prefabrykatów betonowych identycznie porównywalne z ogrodzeniem z cegly klinkierowej , wszystkie detale oraz wymiary cegły identyczne z oryginalna cegłą klinkierową.

Ogrodzenia z prefabrykatów imitujących klinkier SA o wiele tańsze od klinkieru a wyglądem nie różnią się wcale.2-3 razy tańsze od cegły klinkierowej.

Idealnym wypełnieniem ogrodzeń imitujących klinkier sa przęsła drewniane bądź metalowe, które także produkujemy (sprawdź inne nasze aukcje)

Idealnym rozwiązaniem zmniejszającym koszty budowy ogrodzenia jest wykorzystanie slupków metalowych, które są tańsze od betonowych. Świetna estetyka za niewielkie pieniądze.

Dodatkowym atrybutem ogrodzenia z prefabrykatów jest możliwość docinania elementów na odpowiedni wymiar oraz wycinania różnego rodzaju otworów. Jest to szczególnie przydatne przy montażu na działkach o nieregularnym kształcie i różnych kątach, a także przy montażu takich elementów jak skrzynka na listy, domofon.

Bezproblemowy montaż skrzynek na listy bądź domofonów oraz napędów do bram

Można także montować skrzynki elektryczne, słupki są zbrojone metalowa siatką, która pozwala na wycięcie dużych otworów

Przęsła ogrodzeniowe mocujemy za pomocą kołków rozporowych

Elementy ogrodzenia wykonane są w technologii odlewu betonowego wzmocnionego zbrojeniem, w postaci siatki stalowej o grubości 3mm, grubość ścianek poszczególnych elementów wynosi OD 3CM - 7CM

Prosty sposób montaży. Wystarczy jednyie zalac lawy pod słupki, nie jest konieczne wylewanie fundamentu pod calość ogrodzenia

Wszystkie prefabrykaty pokryte są czterokrotnie specjalną farbą do betonu. Powierzchnie betonowe pokryte tą farbą charakteryzują się:

  • skuteczną ochronę betonu przed erozją betonu
  • ograniczeniem wnikania do betonu jonów chlorkowych pochodzących z otaczającego środowiska (np. sól która posypuje się ulice)

Zawarty w farbie środek silikonowy chroni malowane powłoki przed nasiąkliwością, i dodatkowo zapewnia powierzchnię posiadającą właściwości samo oczyszczające się. Przęsła pozostają przez wiele lat świeże i czyste, odporne na ścieranie, czynniki chemiczne jak olej mineralny, benzyna, smary czy roztwór soli, odporna na warunki atmosferyczne: spaliny, słońce. Ogrodzenie zachowuje wieloletnią trwałość kolorów.

Jesteśmy producentem naszych ogrodzeń, zapewniamy fachową obsługę, terminowość oraz wysoka jakość naszych produktów. Zajmujemy się także montażem ogrodzeń, nie produkujemy ogrodzen na jeden sezon!

Paleta dostępnych kolorów

ZALETY NASZEGO OGRODZENIA:

  • OKOŁO 3X TAŃSZE OD KLINKIERU , EFEKT TEN SAM
  • wysoką mrozoodporność
  • wytrzymałością na uszkodzenia
  • prosty i szybki montaż( ogrodzenie okolo 50 -60 m/'b

    stawia się w 6 dni )

  • mozliwość odnowienia ogrodzenia po kliku latach poprzez ponowne jego pomalowanie. Niewielkim nakładem pracy oraz pieniędzy uzyskujemy z powrotem nowe ogrodzenie ( ogrodenie z klinkieru można jedynie wyczyścić, nie da sie go malować!)

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYM CENNIKIEM:

SŁUPEK

PRZĘSŁO MIĘDZY SŁUPKOWE

POKRYWA KOPERTOWA

160 CM - WYSOKOŚĆ SŁUPKA WRAZ Z DASZKIEM

(Możliwość PRZEDŁUŻENIA WYSOKOŚCI)

37X37CM- SZEROKOŚĆ SŁUPKA

CENA - 179 ZŁ

250CM - DŁUGOŚĆ ELEMENTU DOLNEGO

(możliwość docięcia na wymiar)

25cm - SZEROKOŚĆ ELEMENTU DOLNEGO

34cm- WYSOKOŚĆ ELEMENTU DOLNEGO

CENA - 220zł

CENA: 30 ZŁ

TRANSPORT NA TERENIE CAŁEGO KRAJU JEDYNIE W CENIE PALIWA. WARSZAWA , MIŃSK MAZOWIECKI , SIEDLCE , GARWOLIN , ŁUKÓW , WĘGRÓW I POBLISKIE OKOLICE TRANSPORT GRATIS

Kontakt telefoniczny: 510 212 456

Kontakt mailowy: styl-bet@onet.pl

ZOBACZ INNE NASZE AUKCJE

zapraszamy wszystkich

Dostawa i płatność

Lokalizacja: Warszawa/Mińsk Maz/Garwolin/Siedlce, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
AgusiaJestCOOL
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Numer oferty:7113114163
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?