OGRODOWY FOTEL AŻUROWY W STYLU SHABBY CHIC (6922435696)

zakończona

parametry

  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • oryginalność: przedmiot stylizowany (replika)
  • typ mebla: stylizowany (na wzór oryginalnych)

opis

Kupując kilka przedmiotów oszczędzasz na kosztach przesyłki.
Masz pytania? Zadzwoń: 42 716 55 95
Opis
Fotel Ogrodowy z Ażurowym Oparciem w Stylu Shabby Chic
Piękny metalowy fotel ogrodowy. Oparcie i siedzisko z ażurowym wypełnieniem. Powierzchnia celowo postarzana. Należy pamiętać, że każdy metal ulega korozji, dlatego mebel należy zabezpieczyć po zakończeniu sezonu i unikać pozostawiania go na deszczu. Poduszka nie stanowi przedmiotu oferty.

Materiał: metal malowany, patynowany.

Wymiary­: wysokość całkowita ok. 98 cm, wysokość siedziska ok. 43 cm, szerokość ok. 62 cm, głębokość ok. 46 cm.

Przesyłka na palecie.

Symbol produktu: AJ044

Zachęcamy również do obejrzenia innych naszych aukcji! Kliknij
Galeria
Aby powiększyć zdjęcie i obejrzeć dodatkowe fotografie kliknij w zdjęcie powyżej.
Płatności
Dane do przelewu:

ARTDECOR INTERNATIONAL
ul. Wschodnia 29
95-100 ZGIERZ

mBank
19 1140 2017 0000 4602 0617 8430

Czas na dokonanie wpłaty to 7 dni. Po tym okresie wysyłamy do Państwa przypomnienie, a następnie po kolejnych siedmiu dniach ( w przypadku dalszego braku wpłaty ) występujemy do serwisu allegro.pl o zwrot prowizji od sprzedaży.

Jeśli biorą Państwo w kilku aukcjach i chcą poczekać z wpłatą do ich zakończenia prosimy o kontakt e-mailowy, ktory jest dla nas równiez bardzo ważny we wszystkich innych sprawach (pytania, informacje o przesunieciu terminu wysyłki z uwagi na wyjazdy służbowe, rodzinne itp.)

Szczegółowe informacje dotyczące tytułu wpłaty oraz płatności wysyłane są w automatycznym potwierdzeniu zakupu po zakończonej aukcji.
Wysyłka
Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa przesyłki były starannie i dokładnie zapakowane (typu: folia bąbelkowa, taśma stretch, taśma przezroczysta, styropian) i dotarły do Państwa w stanie nienaruszonym. Każdy przedmiot przed wysłaniem i spakowaniem jest dokładnie sprawdzany. Przedmioty wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich.

Koszt przesyłki podany na aukcji dotyczy przesyłki jednego przedmiotu. W przypadku zakupów łączonych (z różnych aukcji, lub więcej niż jednego przedmiotu z jednej aukcji) koszt przesyłki ustalany jest indywidalnie. Przedmioty do przesyłki łączonej prosimy nie gromadzić dłużej niż 7 dni od daty pierwszego zakupu.

Informacje
Wszystkie prawa do wizerunku strony a także materiałów (zdjęć i opisów)umieszczonych na stronie są zastrzeżone. Bez zgody właściciela praw autorskich,autora treści strony, żadna część tej publikacji nie może być powielana, kopiowana,reprodukow­ana,ani przechowywana w systemach wyszukiwania lub umieszczana na innej stronie www.Nie może tez być przekazywana w żadnej formie i żadnymi środkami elektronicznymi,mech­anicznymi, za pośrednictwem fotokopiarek, na płytach CD, czy w inny dostępny technologicznie sposób.Wykorzystywan­ie zdjęć i opisów w całości lub fragmentach bez zgody ich autorajest zawsze naruszeniem prawa autorskiego, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
przybliżony czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
130,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1
przybliżony czas realizacji:
22 dni robocze

Dodatkowe informacje

Przesyłka kurierska, na palecie, ubezpieczona.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT