Odżywka HairMax na problemy z włosami i skórą (6910629834)

zakończona
115,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny gratis
 • Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie gratis
 • lokalizacja: Ostrowy nad Okszą, Polska
 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • marka: inna marka
 • pojemność: 250-499ml
 • dostawa z Polski: tak
 • płeć: produkt uniseks
 • typ włosów: cienkie i delikatne, przetłuszczające się, suche, zniszczone
 • działanie: przeciw starzeniu się włosów, przeciw wypadaniu włosów, przeciwłupieżowe, regeneracja i nawilżenie

HairMax® odżywka (250 ml)

Odżywka NAWILŻA I ODBUDOWUJE

Opis produktu

Wolna od sulfatów, zawierająca składniki roślinne odżywka, która głęboko nawilża pasma zatrzymując wilgoć w celu wzmocnienia i ochrony włosów. Ta odbudowująca, lekka formuła łatwo się spłukuje nie obciążając włosów. Przywraca ich witalność, a także nadaje im objętość i jedwabistość oraz ułatwia układanie.

HairMax odżywka do włosów

 • Olejek arganowy bogaty w witaminę E i niezbędne kwasy tłuszczowe
 • Ekstrakty roślinne i składniki odżywcze wzmacniają włosy
 • Lecznicze składniki roślinne przywracają równowagę i zwiększają witalność
 • Nasze kuracje do przerzedzających się włosów i skóry głowy to połączenie innowacyjnych formuł z najnowocześniejszą technologią, która powstała z myślą o poroście włosów.
 • bez siarczanów
 • bezpieczny dla włosów farbowanych

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.hairmax.net.pl
gdzie również można dokonać zakupu naszych produktów.

HairMax Polska

Hairmax Polska jest jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce urządzeń oraz produktów Hairmax przeznaczonych do leczenia utraty włosów. W swojej ofercie posiadamy cztery urządzenia laserowe (w formie opaski oraz grzebienia) oraz produkty uzupełniające do pielęgnacji skóry głowy i włosów ( szampon, odżywka, aktywator wzrostu włosów, preparat rewitalizujący), a także mikrowłókna i suplementy diety.

Urządzenia

Produkty do pielęgnacji skóry głowy i włosów

Nasze produkty oraz urządzenia posiadają certyfikat FDA, badania kliniczne oraz wiele recenzji medycznych, które zawiera angielsko - języczna baza pub med.

Więcej informacji na temat powyższych produktów znajdą Państwo na pozostały naszych aukcjach – w zakładce wszystkie przedmioty sprzedającego.

Płatność

PRZELEW udostępniamy możliwość wpłaty należności bezpośrednio na nasze konto: 80 1090 1795 0000 0001 1367 0349 (w tytule przelewu proszę podać login (nick) z allegro) POBRANIE - możliwość zapłacenia za zakupione przedmioty przy odbiorze PAYU - możliwość zapłącenia należnej kwoty od razu po złożeniu zamówienia za pośrednictwem przelewów automatycznych

Przesyłka

DARMOWA WYSYŁKA !!!
Paczki wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej w przeciągu 24 godzin od chwili zakupu - "Paczka 24"

Kontakt

VASARI

telefon: +48 502 041 476

email: info@hairmax.net.pl

www.hairmax.net.pl

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 80 1090 1795 0000 0001 1367 0349
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Vasari
ul.Kościuszki 46
42-122 Ostrowy nad Okszą
NIP: 574-190-95-74
REGON: 241504768

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Vasari
ul.Kościuszki 46
42-122 Ostrowy nad Okszą
 
Postępowanie reklamacyjne.1. Sprzedawca zobowiązany jest dostarczyć Kupującemu towar wolny od wad. Sprzedawca ponosi odpowiedzialność na zasadzie rękojmi za wady produktu. W razie stwierdzenia wad reklamacje należy składać Sprzedawcy na E-mail Sprzedawcy z zastrzeżeniem pkt 4.2 i 4.3 niniejszego Regulaminu. 2. Reklamacje dotyczące uszkodzenia lub utraty przesyłki w toku transportu kurierem lub Pocztą Polską mogą zostać złożone Sprzedawcy, bądź kierowane bezpośrednio do firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. 3. W przypadku wad towaru Klient powinien dostarczyć wadliwy towar przesyłką kurierską lub za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres Sprzedawcy wraz z opisem wady i zgłaszanego żądania. Do reklamacji należy załączyć potwierdzenie zawarcia Umowy na towar, np. paragon fiskalny, fakturę VAT bądź inne wydane przez Sprzedawcę potwierdzenie sprzedaży. Niedołączenie potwierdzenia zawarcia Umowy nie ma wpływu na skuteczność reklamacji złożonej przez Klienta, który jest konsumentem. 4. Kupujący może żądać wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady. Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę Kupujący może także złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że Sprzedawca niezwłocznie wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Kupujący nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna. 5. Wysyłany w ramach reklamacji towar powinien być kompletny, chyba że jego część uległa zniszczeniu wskutek wady tkwiącej w towarze. 6. Reklamacje będą rozpoznawane niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia ich otrzymania przez Sprzedawcę. Klient wyraża zgodę na otrzymywanie odpowiedzi Sprzedawcy na reklamacje, w tym ustosunkowania się przez Sprzedawcę do żądań i oświadczeń Klienta złożonych w ramach rękojmi za wady, drogą elektroniczną na adres e-mail podany przy rejestracji konta zakupowego na Stronie Internetowej lub adres e-mail wskazany przez Klienta przy składaniu zamówienia. 7. Sprzedawca nie udziela własnej gwarancji jakości ani nie świadczy usług posprzedażnych. Towar może być objęty gwarancją udzielaną przez producenta. Warunki gwarancji producenta, jeżeli została udzielona, określa dokumentacja załączona przez producenta do towaru, np. treść karty gwarancyjnej. W przypadku towarów objętych gwarancją producenta, Sprzedawca poinformuje Klienta o istnieniu i treści gwarancji przed złożeniem zamówienia. 8. W stosunku do Klienta nie będącego konsumentem w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego odpowiedzialność Sprzedawcy z tytułu rękojmi za wady fizyczne towaru ogranicza się do okresu roku od wydania towaru przewoźnikowi i do wysokości zapłaconej przez Klienta ceny za towar.

pozostałe informacje

Jesteśmy jedynym licencjonowanym dystrybutorem amerykańskiej firmy Lexington International LLC, produkującej grzebienie laserowe HairMax LaserComb. Zakupione produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją.