ODTWARZACZ CD YAMAHA CD-S3000 LEPSZY OD CD-S2000 (6999442577)

zakończona
11 777,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 100,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 100,00 zł
 • lokalizacja: Koszalin, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis


Nasza firma cieszy się kilkuletnim stażem i zaufaniem klientów. Nasza firma cieszy się kilkuletnim stażem i zaufaniem klientów. Do każdego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie i staramy się zaproponować komponenty odpowiadające jego potrzebom, oczekiwaniom i możliwościom finansowym. Jako jedna z niewielu firm na rynku zajmujemy się tylko i wyłącznie nagłaśnianiem samochodów.

Jesteśmy specjalistami w sprawach profesjonalnego nagłaśniania pojazdów. Jesteśmy autoryzowanym dealerem wielu wiodących firm w dziedzinie car-audio. Mamy kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie car-audio, począwszy od zwykłego montażu głośników w fabryczne miejsca, poprzez wytłumianie drzwi i kabin, profesjonalne zabudowy bagażników, po skomplikowane systemy multimedialne oparte na technice cyfrowej. Zaufało nam już wielu klientów.Jeżeli mieszkasz w Koszalinie
lub okolicach, zapraszamy do naszego
sklepu firmowego przy:ul. Zwycięstwa 40


(Centrum Handlowe JOWISZ)Odbiór osobisty towaru zakupionego
na naszych aukcjach jest
jak najbardziej możliwy.Montaż od ręki !!!ODTWARZACZ CD
YAMAHA CD-S3000

ODTWARZACZ POCHODZI Z EKSPOZYCJI SKLEPOWEJ. STAN BARDZO DOBRY. REALNE ZDJĘCIA U DOŁU AUKCJI.

W ZESTAWIE:

-PILOT
-INSTRUKCJA
-­KABEL ZASILAJĄCY
-KABEL CINCH
-ORYGINALNY KARTON

GWARANCJA 2 LATA!OPIS PRODUKTU:

Niezwykle solidny mechanizm napędu oraz innowacyjny projekt obwodu zapewniający zmniejszenie strat dźwięku. Dzięki temu dotarliśmy do tego, co najlepsze w reprodukcji audio – i do sedna muzyki. Prezentujemy najwyższej klasy odtwarzacz CD Yamahy – CD-S3000.

 • Zoptymalizowany niezwykle precyzyjny solidny mechanizm CD z żeliwnym wsparciem dla ponadprzeciętnej kontroli wibracji i ultraprecyzyjnego odczytu sygnału
 • Bardzo sztywna aluminiowa tacka na płytę CD
 • Bardzo sztywna główna rama poprawia właściwości antywibracyjne i symetryczną konstrukcję lewa-prawa
 • Niezależna konfiguracja obwodów cyfrowego i analogowego
 • Cyfrowe/analogowe płytki ze zintegrowanymi obwodami zasilania
 • Wykorzystuje konfigurację z pojedynczym stopniem obwodu przetwornika prądowo-napięciowego­, umożliwiającego bezpośrednie wyjście analogowe
 • Wysokowydajny 32-bitowy przetwornik C/A
 • Funkcje wbudowanego przetwornika C/A USB
 • Zawiera sterownik ASIO 2.0 Yamaha Steinberg
 • Tryb Pure Direct jeszcze bardziej podnosi jakość analogowego dźwięku

Zoptymalizowany niezwykle precyzyjny solidny mechanizm CD z żeliwnym wsparciem dla ponadprzeciętnej kontroli wibracji i ultraprecyzyjnego odczytu sygnału

CD-S3000 został stworzony z drobiazgową dbałością, która gwarantuje solidność wykonania z ponadprzeciętnymi właściwościami kontrolowania wibracji i ultraprecyzyjnym odczytem - wszystko w celu zaprezentowania całej muzyki nagranej na płycie. Wykorzystaliśmy na nowo zaprojektowany mechanizm napędu z dodatkowym wsparciem żeliwnym dla oryginalnego mechanizmu szuflady Yamahy. Montując go na ramie za pośrednictwem żeliwnych wsporników, umieszczonych z przodu i z tyłu mechanizmu ładującego, osiągnęliśmy najwyższą sztywność i zneutralizowaliśmy zewnętrzne wibracje. Jednocześnie to rozwiązanie chroni przed drganiami powodowanymi przez obracającą się płytę i wpływających na płytkę drukowaną. Przednia część wspornika składa się z dwóch warstw i opiera się na śrubowym mechanizmie regulacji. To umożliwia niezwykle precyzyjne wypoziomowanie przedniej części i stron lewa-prawa całego mechanizmu szuflady.

Montaż każdego CD-S3000 zaczyna się od przymocowania mechanizmu napędu do ramy, następnie starannego wyregulowanie poziomu. Chociaż ten proces jest czasochłonny i wymaga dużego nakładu pracy, to pokazuje prawdziwe dążenie Yamahy do realizowania doskonałości w precyzji odczytu sygnału. Ten wysiłek pozwala wyeliminować najdrobniejsze przekrzywienie mechanizmu, gwarantując stabilny obrót i ultraprecyzyjny odczyt sygnału. Zmniejszenie ciężaru serwo napędzającego głowicę adaptera służy zminimalizowaniu wpływu zmian prądu serwo na sygnał i zapewnia wyjście czystego sygnału, który praktycznie pozbawiony jest szumu. Ponadto mechanizm ładowania wyróżnia się konstrukcją, w której bardzo sztywna rama, zaprojektowana do scalenia z mechanizmem szuflady, wspiera cały napęd CD. Ponadto w głowicy lasera wykorzystaliśmy rygorystycznie wyselekcjonowane elementy, wspomagające wiązkę światła w skutecznym odczycie sygnału podczas bardzo szybkiego obrotu płyty, a także pomagające mechanizmowi napędowemu stabilnie obracać płytę. W ten sposób uzyskaliśmy niezwykle precyzyjny odczyt danych audio i zapewniliśmy najwyższą czystość reprodukcji.

Bardzo sztywna aluminiowa tacka na płytę CD

Tacka na płytę CD została wykonana z niezwykle sztywnego aluminium, redukującego drugorzędne drgania pochodzące od rezonansu płyty i wysokiej prędkości silnika obracającego płytę. To pozwoliło uzyskać precyzyjniejszy odczyt sygnału audio i cichsze działanie mechanizmu. Dopełniając elegancki projekt i luksusową fakturę, zadbaliśmy także o sam proces otwierania/zamykania tacki. W tym celu dodaliśmy specjalnie zaprojektowany zazębiający się podajnik, gwarantujący gładsze i delikatniejsze działanie. Jednocześnie staraliśmy się zapewnić jednostce wrażenie luksusowej pracy, które perfekcyjnie dopełnia wybitną jakość dźwięku.

Bardzo sztywna główna rama poprawia właściwości antywibracyjne i symetryczną konstrukcję lewa-prawa

Wspierająca mechanizm szuflady główna rama również jest tak mocna, jak to możliwe, i wzmacnia każdą część, zwiększając w ten sposób szytwność samej ramy. Co więcej, przedni panel wykonany jest z aluminium o grubości 7 mm, co dodatkowo usztywnia ramę. Całość stworzono poprzez umieszczenie w centralnej części mechanizmu szuflady, który zawiera wirujące elementy a następnie rozlokowanie zasilania rozlokowanie i płytki drukowanej po jego lewej stronie oraz zasilania układów analogowych i płytki drukowanej po prawej. To zapewnia całkowicie symetryczną strukturę z oddzielonymi sekcjami cyfrowymi i analogowymi oraz gwarantuje idealny rozkład masy. W końcu w celu zminimalizowania impedancji, tak znacznego, jak to możliwe, dolną ramę będącą standardowym uziemieniem pokryliśmy miedzią.

Niezależna konfiguracja obwodów cyfrowego i analogowego

CD-S3000 wykorzystuje dwa transformatory, które całkowicie rozdzielają zasilanie obwodu cyfrowego i analogowego, i każdemu z nich przydziela jego własne oddzielne zasilanie. Dzięki temu wyeliminowano możliwość pogorszenia jakości dźwięku powodowanego przez interferencję i szum pomiędzy cyfrowymi i analogowymi blokami obwodów - problem, który pojawia się wtedy, kiedy cyfrowy i analogowy obwód wykorzystują to samo zasilanie. To prowadzi do wyjątkowo czystej i niskoszumnej reprodukcji analogowego dźwięku. Źródłem zasilania jest transformator toroidalny charakteryzujący się małą upływnością magnetyczną, co w przypadku jednostki cyfrowej i analogowej obniża niekorzystny wpływ na odczyt sygnału z płyty. Kontynuując szczegółowe badania oparte na próbach odsłuchowych, w celu zredukowania wpływu upływu magnetycznego i wibracji transformator mocy osłoniliśmy miedzianą obudową. To zapewnia łagodny, spokojny i wyrównany przestrzenny dźwięk, nawiązujący do ulepszonej reprodukcji szczegółów sygnału. To jedno z głównych zadań stawianych serii 3000 - upewnić się, że nawet łagodny miękki dźwięk, taki jak z instrumentów strunowych, odtwarzany jest bardzo dokładnie i z dużą ekspresją oraz mocą.

Cyfrowe/analogowe płytki ze zintegrowanymi obwodami zasilania

Wewnętrzny projekt CD-S3000 odseparowuje płytki obwodów zasilania, także te z transformatorem mocy; kondensatory blokowe znajdują się bezpośrednio na odpowiednich płytkach obwodów cyfrowych/analogowyc­h. Dlatego wykorzystano oryginalną konfigurację płytki, która integruje obwód zasilania. Wyeliminowanie okablowania z obwodów zasilania i zastosowanie bezpośredniego mocowania przynosi korzyści w postaci redukcji strat połączenia, a także zapewnia niską impedancję.

Co więcej, przewody z transformatora mocy wykorzystują takie same zakręcane połączenia, jakie zastosowano we wzmacniaczu zintegrowanym A-S3000. Bezpośrednie połączenie bez lutowania gwarantuje dokładny punkt kontaktu i niską impedancję.Wykorzystuje konfigurację z pojedynczym stopniem obwodu przetwornika prądowo-napięciowego­, umożliwiającego bezpośrednie wyjście analogowe

Aby całkowicie wyeliminować stratę sygnału audio, CDS3000 wykorzystuje innowacyjną konfigurację obwodu dla sekcji analogowej. Konwencjonalnie sygnał z przetwornika C/A, poprzez obwód przetwornika prądowo-napięciowego skonfigurowanego w wielu stopniach, wysyłany jest w postaci sygnału analogowego. Jednak w CD-S3000 sygnał wychodzi poprzez jednostopniową konfigurację przetwornika prądowo-napięciowego­, opartą na elementach dyskretnych. Ta jednostopniowa konfiguracja z wysokim współczynnikiem narastania sygnału mocno obniża stratę sygnału audio w porównaniu z wielostopniową konfiguracją obwodu i obniża ujemne sprzężenie zwrotne, eliminując jakiekolwiek tłumienie dźwięku, co prowadzi do naturalnego przestrzennego brzmienia. Obwody poza tymi przetwornikami C/A zapewniają zrównoważoną transmisję dzięki konfiguracji obwodu oznaczonej przez symetryczne strony plus i minus. Wykorzystanie zbalansowanego połączenia z „pływającym” i zbalansowanym wzmacniaczem mocy A-S3000 pozwala cieszyć się wyjątkowo czystą reprodukcją bez wpływu utraty transmisji.

Wysokowydajny 32-bitowy przetwornik C/A

CD-S3000 wykorzystuje przetwornik Sabre32 (ES9018) firmy ESS Technology, Inc. Wybraliśmy go po starannym przeanalizowaniu wszystkich kwestii - nie tylko jego bardzo precyzyjnej 32-bitowej obróbki dźwięku, lecz także ze względu na zdolność do radzenia sobie z dużą ilością danych audio, wytrzymałością w dolnym rejestrze i niesamowitą rozdzielczością w górnym. Od chwili, gdy został skonstruowany w oparciu o mistrzowski zegar znajdujący się wewnątrz przetwornika C/A, wykorzystuje oryginalną funkcję Jitter Eliminator, umożliwiającą konwersję C/A z niezwykle małym wpływem jitteru zegara. Co więcej, 8-kanałowy przetwornik C/A, który został umieszczony wewnątrz czipu, stosuje podwójne różnicowe działanie wykorzystując 4-kanałowe przetworniki C/A, odpowiednio dla prawej i lewej strony. Ze względu na wykorzystanie obwodu obróbki analogowego sygnału ze zbalansowaną konfiguracją, przetwornik zapewnia wyjątkowo duże możliwości i wysoką jakość sygnału z ponadprzeciętnym stosunkiem sygnału do szumu.

Funkcje wbudowanego przetwornika C/A USB

C/A USB, który pozwala na bezpośrednie wejście sygnału audio (np. z komputera) za pomocą gniazda USB. Przetwornik C/A USB wykorzystuje opracowany przez Yamahę oryginalny obwód zintegrowany. Wykorzystuje on wewnętrzny zegar główny i wyróżnia się niskim poziomem jitteru opartego na synchronicznej transmisji, czy też odbieraniem sygnałów, które nie zostały zsynchronizowane z zegarem głównym w komputerze PC. Urządzenie jest kompatybilne z dźwiękiem cyfrowym do rozdzielczości maksymalnie 192 kHz/24 bity, a ponadto obsługuje bezpośrednią konwersję sygnałów DSD wykorzystywanych przez Super Audio CD.Zawiera sterownik ASIO 2.0 Yamaha Steinberg

CD-S3000 obsługuje protokół ASIO 2.0, wszystko po to, aby w pełni wykorzystać jakość dźwięku związaną z działaniem przetwornika C/A USB. ASIO 2.0 jest standardowym protokołem przy profesjonalnym wykorzystywaniu dźwięku cyfrowego lub DTM, gwarantującym znaczące korzyści w kwestii jakości dźwięku: możliwość uzyskania mniejszego opóźnienia i większą wydajność niż przy standardowym sterowniku dźwięku dostępnym w systemie operacyjnym. Oprogramowanie sterownika to ASIO 2.0 Yamaha Steinberg USB Driver* umożliwia odtwarzanie w wysokiej jakości dźwięku cyfrowego zgromadzonego w komputerze.

* Do bezpłatnego pobrania ze strony internetowej Yamahy.

Tryb Pure Direct jeszcze bardziej podnosi jakość analogowego dźwięku

CD-S3000 obejmuje specjalny tryb Pure Direct: podczas odtwarzania dźwięku analogowego wyświetlacz oraz cyfrowy obwód wyjściowy zostają wyłączone, co zwiększa jakość wyjścia analogowego. To zapewnia cieplejszy, bardziej naturalny dźwięk ze wspanialszą muzykalnością, jeszcze bardziej zwiększającą wartość w pełni zbalansowanego połączenia z A-S3000.

Skrupulatnie zaprojektowany i z pięknym wyglądem - tak jak muzyczny instrument

Jak przystało na topowe urządzenie audio, CD-S3000 zapewnia prezencję wspaniałego instrumentu muzycznego, całkowicie pozbawionego śrub lub mocowań, które można dostrzec z zewnątrz. Każdy pojedynczy aspekt jego konstrukcji i projektu pokazuje mistrzowskie rzemiosło i odzwierciedla obsesję jakości - prawdziwie muzyczna jakość możliwa tylko dla Yamahy, wiodącego światowego producenta instrumentów muzycznych. Odtwarzacz ze swoim wytwornym projektem został skrupulatnie wykończony poprzez umiejętne wykorzystanie zaawansowanych procesów technologicznych: integrującego połączenie górnego panelu z drewnianymi bokami, wyeliminowanie szczelin bądź różnicy poziomów, mimo zastosowania różnych materiałów wykończeniowych - metalu i drewna. Szczelina znajdująca się pomiędzy tacką na płytę CD i przednim panelem jest precyzyjnie równomierna. Co więcej, szyba wyświetlacza została dokładnie i gładko wpasowana w przedni panel bez pozostawienia szczelin – zapewniając urządzeniu wyjątkowo elegancki wygląd.

Pilot zdalnego sterowania z prostym projektem i doskonałą fakturą

Dołączony pilot zdalnego sterowania cechuje się projektem dopełniającym aluminiowy panel odtwarzacza i wyróżnia prostym, czytelnym układem przycisków i zachwycającą metaliczną fakturą. W dodatku do podstawowego wyboru ścieżki na płycie CD oraz kontroli odtwarzania, można go także wykorzystać do regulowania poziomu głośności oraz przełączania źródeł wejściowych w towarzyszącym wzmacniaczu A-S3000.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

SEKCJA ODTWARZACZA
Odtwarzane formaty płyt CD, CD-R/RW (MP3; WMA), SACD
Odtwarzane formaty plików DSD, MP3, WMA
Przetworniki C/A ESS Technology ES9018 32 bity
Pasmo przenoszenia [CD] 2 Hz-20 kHz, [Super Audio CD] 2 Hz-50 kHz (-3 dB)
Zniekształcenia THD [CD] 0.002% (1 kHz), [Super Audio CD] 0.002% (1 kHz)
Stosunek sygnał/szum 116 dB
Zakres dynamiki [CD] 100 dB, [Super Audio CD] 110 dB

WEJŚCIA / WYJŚCIA
Wyjścia cyfrowe Coaxial, Optyczne
Wyjścia analogowe RCA, XLR
Wejścia cyfrowe Coaxial, Optyczne, USB

ZASILANIE
Pobór mocy (max) 30
Pobór mocy (standby) 0,3

OGÓLNE
Wymiary (S x W x G) mm 435 x 142 x 440
Waga kg 19,2

GALERIA (REALNE ZDJĘCIA):Masz Pytania ?

Zadzwoń już teraz !

660 111 110

Dostawa i płatność
od 100,00 zł

Lokalizacja: Koszalin, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1 dzień roboczy
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Car Audio Media Michał Kolos
Zwycięstwa 40/26
75-037 Koszalin
Dodatkowe informacje

Sprzedawca ma obowiązek dostarczyć towar bez wad. Jeżeli sprzedana rzecz ma wadę, konsument może złożyć Sprzedawcy reklamację; - w postaci elektronicznej e-mail: home.audio.media@wp.pl , - telefonicznie: 660-111-110 790-433-777 - osobiście w siedzibie firmy bądź pisemnie pod adresem siedziby firmy: Car Audio Media Zwycięstwa 40/36, 75-037 Koszalin Reklamacja powinna zawierać: -imię, nazwisko, adres, numer telefonu Kupującego, -datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, -przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, -wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania, informując konsumenta o sposobie rozpatrzenia reklamacji w formie pisemnej, telefonicznej bądź na podany przez konsumenta adres e-mail. Jeżeli kupujący będący konsumentem zażądał wymiany rzeczy lub usunięcia wady albo złożył oświadczenie o obniżeniu ceny, określając kwotę, o którą cena ma być obniżona, a sprzedawca nie ustosunkował się do tego żądania w terminie czternastu dni, uważa się, że żądanie to uznał za uzasadnione.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Car Audio Media Michał Kolos
Zwycięstwa 40/26
75-037 Koszalin

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data zakupu], data odbioru przedmiotów [data otrzymanego towaru] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Numer konta: [ do zwrotu wnioskowanej kwoty ] Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru!!! Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: O świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego indywidualnych potrzeb; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; zawartej w drodze aukcji publicznej; o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. - Wyłączeniem odstąpienia od umowy są w szczególności na naszych aukcjach wszelkiego rodzaju kable, przewody sprzedawane luzem na metry ( np. kable głośnikowe) Jest to towar zamawiany na indywidualne potrzeby klienta.

O sprzedającym
Hurt-CarAudio
95,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

64

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Kontakt

 • 660-111-110
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Nasza firma cieszy się wieloletnim stażem i zaufaniem Klientów. Do każdego Klienta podchodzimy bardzo indywidualnie i staramy się zaproponować komponenty odpowiadające jego potrzebom, oczekiwaniom i możliwościom finansowym. Jako jedna z niewielu firm na rynku zajmujemy się tylko i wyłącznie nagłaśnianiem samochodów. Jesteśmy specjalistami w sprawach profesjonalnego nagłaśniania pojazdów. Jesteśmy autoryzowanym dealerem wielu wiodących firm w dziedzinie car-audio. Mamy kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie car-audio, począwszy od zwykłego montażu głośników w fabryczne miejsca, poprzez wytłumianie drzwi i kabin, profesjonalne zabudowy bagażników, po skomplikowane systemy multimedialne oparte na technice cyfrowej. Zaufało nam już wielu Klientów.

Pozostałe informacje

Nasza firma cieszy się kilkuletnim stażem i zaufaniem Klientów. Do każdego Klienta podchodzimy bardzo indywidualnie i staramy się zaproponować komponenty odpowiadające jego potrzebom, oczekiwaniom i możliwościom finansowym. Jeżeli poszukują Państwo zestawu audio do swojego salonu nasz odpowiednio wykształcony i przeszkolony akustyk dopasuje najbardziej optymalny zestaw do warunków pomieszczenia oraz Państwa kieszeni.
Numer oferty:6999442577
Zgłoś naruszenie zasad