Odtwarzacz Apple iPod touch 32GB (za 40% ceny) (6986919189)

zakończona
479,00 zł
sprzedaż zakończona
Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
 • lokalizacja: Gdańsk, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • formaty dźwięku: MP3
 • pojemność dysku (GB): 32
 • złącze HDMI: nie

opis

MOBILE2.pl - Zobacz naszą ofertę na Allegro

Zakupy nowej generacji
tel. 585203819 wew. 226
(pon. - pt.: 9:00 - 17:00)


Apple iPod touch 32GB. Okazja! tylko 40% ceny!

cena: 479 zł


Przedmiotem aukcji jest Apple iPod touch 32GB 5 generacji w kolorach: 1 szt. różowy, 1 szt. srebrny.

Wszystkie egzemplarze to sprzęt poekspozycyjny z Autoryzowanych Salonów Apple, kompletny, w oryginalnych pudełkach, z polskiej dystrybucji.

Sprzęt posiada drobne ryski na obudowie. Niektóre egzemplarze mogą mieć delikatne odbarwienia w kształcie kółka od zabezpieczenia antykradzieżowego.

Wersja Demo bez słuchawek w komplecie.

Sprzęt po przeglądzie w Autoryzowanym Serwisie Apple

Na urządzenia udzielamy 3 miesięczną gwarancją rozruchową.

Wystawiamy fakturę VAT 23%.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego lub za pośrednictwem formularza Allegro.OPIS PRODUKTU

Apple iPod touch 32GB

Przenośny odtwarzacz multimedialny o pojemności 32GB wyposażony w wyświetlacz Retina Multi-Touch o przekątnej 4 cale i rozdzielczości 1136x640 pikseli. Obsługiwane formaty audio: AAC, AIFF,MP3, Apple Lossless, HE-ACC i WAV. 8-megapikselowa tylna kamera iSight pozwala na nagrywanie wideo w jakości HD (1080p) do 30 klatek na sekundę wraz z dźwiękiem, które można przesłać bezprzewodowo przy pomocy technologii AirPlay na telewizor za pośrednictwem Apple TV.

Dokładny opis urządzenia i dane techniczne na stronie:

http://idream.pl/ipo­d/apple-ipod-touch-3­2gb-niebieski.html
GALERIA ZDJĘĆ

Egzemplarze srebrne
Egzemplarze różowe
Zakupy nowej generacji
tel. 585203819 wew. 226 e-mail: handlowy@eurotel.pl
(pon. - pt.: 9:00 - 17:00)
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Gdańsk, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

    

Gwarancja i serwis:


Wszystkie produkty sprzedawane przez Nas posiadają jedną z poniższych gwarancji:


- gwarancje producenta

- gwarancje dystrybutora

        W przypadku wykrycia wady w sprzęcie objętym gwarancją producent i dystrybutora, skontaktuj się z najbliższym punktem serwisowym, wskazanym w karcie gwarancyjnej lub na stronach internetowych producentów. Jest to bardzo szybki proces reklamacji, który pozwala w najkrótszym czasie doprowadzić sprzęt do sprawności. W przypadku sprzętu marki Apple polecamy kontakt z naszymi własnymi Autoryzowanymi Serwisami Apple. Lista serwisów dostępna na stronie https://serwis.idream.pl . Zgłoszenie najlepiej dokonać w formie elektronicznej za pomocą formatki pod linkiem http://serwis.idream.pl/zgloszenie-naprawy


- gwarancje sprzedawcy 

        W przypadku wykrycia wady w sprzęcie objętym gwarancją sprzedawcy (tzw. gwarancja rozruchowa,  obejmująca okres maksymalnie od 3 do 6 miesięcy, dokładnie podany w opisie aukcji) skontaktuj się z nami za pomocą e-maila: handlowy@eurotel.pl  lub telefonicznie pod nr tel. 58 520 38 19-20, wew. 226


Platforma ODR i polubowne rozwiązywanie sporów:


Chcąc skorzystać z możliwości polubownego i pozasądowego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów w naszym sklepie internetowym, Klient ma prawo złożyć swoją skargę za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR (Online Dispute Resolution), dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Eurotel S.A.
Myśliwska, 21
80-126 Gdańsk
Dodatkowe informacje

  

Reklamacje dotyczące Towarów


Dotyczy Klienta będącego Konsumentem:

Zobowiązani jesteśmy dostarczyć towar wolny od wad. Obowiązuje ustawowe prawo odpowiedzialności za wady rzeczy sprzedanej (rękojmia za wady) w zakresie określonym w art. 556 oraz art. 556[1]-556[3] i kolejnych Kodeksu Cywilnego.

Reklamacje można składać na piśmie na adres: Eurotel S.A., ul. Myśliwska, 80-126, Gdańsk lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: handlowy@eurotel.pl.

W przypadku wykonywania uprawnień z tytułu rękojmi – o ile uznamy to za niezbędne do rozpatrzenia reklamacji, zobowiązani są Państwo na nasz koszt dostarczyć wadliwy towar pod wskazany powyżej adres pocztowy. Jeżeli ze względu na rodzaj towaru lub sposób jego zamontowania, dostarczenie towaru byłoby nadmiernie utrudnione, zobowiązani są Państwo udostępnić go nam w miejscu, w którym się on znajduje. Zobowiązujemy się ustosunkować do reklamacji niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia jej złożenia.

Odpowiadamy z tytułu rękojmi jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od dnia wydania towaru Państwu. W przypadku, gdy przedmiotem sprzedaży jest używana rzecz ruchoma, odpowiedzialność z tytułu rękojmi wynosi jeden rok od momentu jej wydania.

W składanej reklamacji zaleca się (1) podanie informacji dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady; (2) określenie żądania dotyczącego sposobu usunięcia wady (wymiana towaru na nowy, naprawa towaru, obniżenie ceny, odstąpienie od umowy – o ile wada jest istotna); oraz (3) podanie danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Nas. Określone w zdaniu poprzednim zalecenia mają formę jedynie niezobowiązujących wskazówek i w żaden sposób nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem podania zalecanych informacji.


Dotyczy Klienta niebędącego jednocześnie Konsumentem:

W przypadku Umowy sprzedaży zawieranej z Klientem niebędącym jednocześnie Konsumentem, na podstawie art. 558 § 1 Kodeksu Cywilnego, Nasza odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady Towaru zostaje wyłączona. Wyłączenie to jest bezskuteczne w przypadku podstępnego przemilczenia przez nas wady.

Dodatkowe gwarancje przy sprzedaży Towarów: 

Eurotel S.A. nie jest producentem Towarów i na sprzedawane produkty nie udziela dodatkowej gwarancji. Producent może ponosić odpowiedzialność z tytułu gwarancji sprzedanego Towaru na warunkach oraz przez okres wskazany w karcie gwarancyjnej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może również zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w karcie gwarancyjnej. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Klienta wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.


Reklamacje w zakresie świadczenia usług drogą elektroniczną:

1. Eurotel S.A. podejmuje działania w celu zapewnienia w pełni poprawnego działania własnych aukcji internetowych, w takim zakresie, jaki wynika z aktualnej wiedzy technicznej i zobowiązuje się usunąć w rozsądnym terminie wszelkie nieprawidłowości zgłoszone przez Klientów.

2. Klient może powiadomić nas o wszelkich nieprawidłowościach w działaniu Naszych własnych aukcji internetowych. Nieprawidłowości związane z ich funkcjonowaniem prosimy zgłaszać drogą elektroniczną na adres: handlowy@eurotel.pl

Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:

1. Informujemy, że istnieją możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Skorzystanie z nich ma charakter dobrowolny i może mieć miejsce wyłącznie, gdy obie strony sporu wyrażą na to zgodę.

- Konsument może zwrócić się z wnioskiem o wszczęcie postępowania w sprawie pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich dotyczących zawartej Umowy sprzedaży do Inspekcji Handlowej, zgodnie z art. 36 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. 2001 Nr 4, poz. 25 ze zm.).

- Konsument może również wystąpić z wnioskiem o rozpoznanie sporu dotyczącego zawartej Umowy sprzedaży przez stały sąd polubowny działający przy odpowiednim wojewódzkim inspektoracie Inspekcji Handlowej, zgodnie z art. 37 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. 2001 Nr 4, poz. 25 ze zm.).

- Komisja Europejska udostępnia również platformę do internetowego rozstrzygania sporów między Konsumentami i Przedsiębiorcami (platforma ODR). Jest ona dostępna pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

2. Szczegółowe informacje dotyczące rozstrzygania sporów konsumenckich w tym możliwości skorzystania przez Konsumenta z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji, dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach oraz na stronach internetowych wojewódzkich inspektoratów Inspekcji Handlowej oraz pod adresem internetowym: https://uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php.

3. Informujemy, że zobowiązujemy się do korzystania z pozasądowego rozwiązywania sporów z Konsumentami w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 września 2016 r. o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich. Podmiotem uprawnionym do pozasądowego rozwiązywania sporów między www.idream.pl a Konsumentem jest: Platforma ODR i polubowne rozwiązywanie sporów dostępny pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Konsument może do tego podmiotu złożyć wniosek o wszczęcie postępowania w sprawie pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich.


Postanowienia końcowe:

1. Sądem właściwym dla rozstrzygania sporów z Konsumentami jest sąd właściwy miejscowo według obowiązujących przepisów Kodeksu postępowania cywilnego.

2. Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy www.idream.pl a Klientem, który nie jest Konsumentem zostaje poddane sądowi właściwemu ze względu na naszą siedzibę.

3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy obowiązującego prawa, a w szczególności przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tekst jednolity Dz. U. z 2014, poz. 121 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (DZ. U. z 2014 r., poz. 827). W przypadku jakichkolwiek sprzeczności niniejszego Regulaminu z prawami Klientów i postanowieniami wynikającymi z powszechnie obowiązujących przepisów, zastosowanie znajdują powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.


Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Eurotel S.A.
Myśliwska 21
80-126 Gdańsk

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

Zwrot produktu - od 07.03.2017


Każdy Klient ma prawo odstąpić od umowy zgodnie z następującymi zasadami: Klientowi będącemu Konsumentem przysługuje 14 dniowy termin do odstąpienia od umowy. Zgodnie z art. 22 (1) Kodeksu cywilnego za Konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.


Prawo do odstąpienia od umowy:

Klient ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie produktu lub ostatniej z zamówionych rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie produktu lub ostatniej z zamówionych rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient musi poinformować nas (tj. Eurotel S.A., ul. Myśliwska, 21, 80-126 Gdańsk, e-mail: handlowy@euroteel.pl, telefon: 58 520 38 19-20 wew. 226) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Klient może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Klient wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.


Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Klientowi wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Klienta w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Klient nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Klient zobowiązany jest niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował nas o odstąpieniu od umowy dostarczyć zakupiony towar do nas (Eurotel S.A., ul. Myśliwska, 21, 80-126 Gdańsk)

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 


Koszty:

Klient ponosi jedynie bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy (czyli odesłania towaru, dostarczenia do nas).

Klient odpowiada tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:

Umowy, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Umowy, w których przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.


Zgłoszenie zwrotu / odstąpienie od umowy:

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient musi poinformować nas (tj. Eurotel S.A., ul. Myśliwska, 21, 80-126 Gdańsk, e-mail: handlowy@eurotel.pl, telefon: 58 520 38 19-20 wew. 226)  o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia np. poprzez:

wysłanie wiadomości email z treścią oświadczenia na adres handlowy@eurotel.pl (koniecznie podaj nr aukcji/zamówienia, data odbioru przesyłki, jaki towar zwracany).

przesłanie oświadczenia na papierze, w paczce, razem ze zwracanym towarem.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Klientowi prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
MOBILE2_PL
98,2%
kupujących poleca tego sprzedającego

58

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 585203819 (226)
 • 585203820 (226)
poniedziałek - piątek
09:30 - 16:30
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Eurotel S.A. powstał w 1996 roku, a zadebiutował na głównym rynku GPW w 2006 roku. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną, prowadząc sieci łącznie ponad 250 salonów sprzedaży dla różnych zleceniodawców. Naszymi klientami są operatorzy telefonii komórkowych T‑Mobile o raz Play (przez spółkę zależną), telewizja satelitarna nc+. Współpracujemy również z Apple prowadząc sieć salonów sprzedaży i serwis pod własną marką iDream.

Pozostałe informacje

email: handlowy@eurotel.pl
telefon: 585203819 (226)
telefon: 585203820 (226)