Odkurzacz piorący KARCHER SE 4001 Specjal (6482206691)

zakończona
629,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 16,00 zł
 • lokalizacja: Złotów
 • czas wysyłki: do 2 dni
Zdjęcie poglądowe:
Odkurzacz piorący KARCHER SE 4001 Specjal 1.081-136.0

PRODUKT WYPRZEDAŻOWY: Może nosić ślady użytkowania lub posiadać uszkodzenia.
UWAGA:
Przedmiot sprzedaży stanowi wyłącznie towar oraz wyposażenie, uwzględnienione w dokumentacji fotgraficznej, uwzględnionej na aukcji.


Szczegółowy opis poniżej:
Towar posiada uszkodzone opakowanie, ryski na obudowie.
 • Pojemność zbiornika na wodę [l] 4
 • Dodatkowe funkcje Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu
 • Zasięg pracy [m] 10
 • Index 831080
 • 37716
Zobacz opis urządzenia
Cechy

Odkurzacz jest doskonałym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergie oraz dla posiadaczy zwierząt domowych. Wraz z antyalergicznym środkiem czyszczącym RM 519 usuwa 99% roztoczy z dywanów, wykładzin i tapicerek. Czyści skutecznie wykładziny tekstylne i dywany na całej długości runa, w jednym przejściu roboczym. Czyszczenie ekstrakcyjne polega na spryskaniu powierzchni roztworem środka czyszczącego i odessaniu go razem z rozpuszczonym brudem. Łatwy do napełniania zamykany zbiornik wody czystej wykonany z przeźroczystego tworzywa pozwala kontrolować poziom wody. Funkcja WATER STOP automatycznie wyłącza turbinę odkurzacza, gdy poziom wody w zbiorniku wody brudnej osiągnie maksimum. Urządzenie może też pełnić funkcję odkurzacza na mokro/sucho (odkurzacz należy w tym celu doposażyć w filtr kartridżowy). Do zbierania suchych śmieci należy stosować worki filtracyjne. Wersja Special posiada w wyposażeniu standardowym dodatkowo uniwersalną - przełączaną ssawkę podłogową, długą ssawkę szczelinową (350 mm) oraz ssawkę spryskująco-odsysają­ca do tapicerki.

Zastosowanie
- Dywany,
- Tapicerka i meble tapicerowane,
- Schody wyłożone dywanem,
- Materace,
- Tkaniny dekoracyjne,
- Siedzenia samochodowe.

Cechy i zalety
* Dysza ekstrakcyjna Kärcher
Redukuje czas schnięcia o 50%.
* Zdejmowany zbiornik wody czystej
Przeźroczysty i odporny na uderzenia.
* Łatwość opróżniania i napełniania urządzenia.
* Ergonomiczny uchwyt
Umożliwia wygodne przemieszczanie oraz opróżnianie odkurzacza.
* Hak na przewód zasilający
Wygodne przechowywanie kabla zasilającego.
* Możliwość przechowywania akcesoriów na odkurzaczu
Akcesoria "pod ręką", łatwo dostępne.
* Obudowa odkurzacza i zbiornik na wodę czystą wykonane z odpornego na uderzenia plastiku.
Wyjątkowo wytrzymała.

Załączone wyposażenie:
* Ssawka spryskująco-odsysają­ca do tapicerki (doskonała do dogłębnego czyszczenia np. foteli, sof, kanap oraz foteli samochodowych) – w SE 4001 nie ma tej ssawki. Wartość tego akcesorium to ok. 105,00 zł.

* Uniwersalna przełączana ssawka podłogowa (może zbierać suche zabrudzenia oraz wodę, przeznaczona zarówno do odkurzania podłóg twardych jak i wykładzin tekstylnych) – w SE 4001 jest tylko ssawka uniwersalna
* Długa ssawka szczelinowa (350mm) (do czyszczenia trudnodostępnych miejsc takich jak szczeliny, otwory np. pomiędzy fotelami) – w SE 4001 jest krótka ssawka szczelinowa

Numer katalogowy: 1.081-136.0

Normal021falsefalsefalsePLX-NONEX-NONEMicrosoftInternetExplorer4

· Ssawka spryskująco-odsysają­ca do tapicerki (doskonała do dogłębnego czyszczenia np. foteli, sof, kanap oraz foteli samochodowych) – w SE 4001 nie ma tej ssawki. Wartość tego akcesorium to ok. 105,00 zł.

Zdjęcia produktu
Specyfikacja techniczna

Parametry

Kolor Żółto-czarny

Fizyczne

Wymiary WxSxD 44.1x38.6x53.7

Funkcje

Dodatkowe funkcje Przechowywanie wyposażenia na urządzeniu

Filtry

Rodzaj filtrów Piankowy

Techniczne

Pojemność zbiornika na wodę [l] 4
Automatyczny zwijacz przewodu nie
Długość przewodu [m] 7.5
Zasięg pracy [m] 10

Wyposażenie

Standardowe Ssawka szczelinowa,Ssawka do tapicerki,Dysza spryskująco-odsysają­ca,Papierowa torebka filtracyjna,Wąż spryskująco-odsysają­cy z uchwytem,Rura do ekstrakcji,RM 519 Środek do czyszczenia dywanów
Informacje dodatkowe
Ceny towarów oraz kosztów logistycznych nie podlegają negocjacjom.
Nie odopowiadamy na pytania, dotyczące rabatów i upustów, oraz nie dotyczące bezpośrednio oferowanego towaru.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 16,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 16,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Właścicielem konta Terg_agd_rtv i Sprzedającym jest TERG S.A. z siedzibą w Złotowie, przy ul. Za Dworcem 1d, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym – Rejestrze Przedsiębiorców pod nr KRS0000427063 Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Spółka posiada kapitał zakładowy w wysokości 37 000 000 zł, NIP Nr 767-10-04-218 Regon 570217011

kontakt

 • 22 122 33 09
  Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
TERG S.A - Magazyn Reklamacji
Za dworcem 1D
77-400 Złotów
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: sprzedajemy.allegro@gmail.com. Przesyłkę należy nadać na adres TERG S.A.- Magazyn Reklamacji, ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów. Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

reklamacje

Reklamacje prosimy składać drogą mailową na adres: sprzedajemy.allegro@gmail.com. W mailu prosimy podać numer aukcji bądź numer zamówienia oraz dokładnie opisać zgłaszaną reklamację. W przypadku wystąpienia uszkodzeń mechanicznych towaru, prosimy przesłać dokumentację zdjęciową, uwzględniającą zaistniałe nieprawidłowości oraz protokół szkody, spisany z przewoźnikiem.

pozostałe informacje

FINALIZACJA TRANSAKCJI: Skuteczna finalizacja transakcji może być przeprowadzona wyłącznie po wybraniu sposobu płatności i wskazaniu adresu wysyłki w formularzu dostawy. Na realizację powyższego, oczekujemy przez okres 7 dni, licząc od daty zakończenia aukcji. Zastrzegamy sobie prawo do anulowania złożonego zamówienia (bez wcześniejszego powiadomienia), jeśli powyższy termin zostanie przekroczony. Informujemy, że faktury za zakupione towary, każdorazowo wysyłane są w formie elektronicznej (plik PDF) na adres mailowy konta Allegro, z którego dokonano zakupu - bezpośrednio po wysyłce zamówionego produktu. SZYBKA WYSYŁKA: Towar wysyłamy tylko i wyłącznie kurierem. Nie ma możliwości odbioru osobistego zakupionego towaru. Jeżeli nie otrzymamy innej dyspozycji - zawsze wysyłamy przesyłkę na adres przypisany do konta użytkownika w serwisie aukcyjnym. Jeśli chcesz wysłać na inny adres -koniecznie poinformuj nas o takiej okoliczności. Kurier przesyłki powyżej 31.5 kg dostarcza do granicy posesji. Przewidywalny czas realizacji zamówienia to 3 dni robocze od momentu potwierdzenia wymaganych danych i dopełnienia formalności niezbędnych do wysyłki towaru przez Klienta. POZOSTAŁE: Aukcje dla konta terg_agd_rtv prowadzone są przez Terg s.a .z siedziba w Złotowie, wpisano do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego pod numerem KRS 0000302726, NIP 7671004218, REGON 570217011. W PRZYPADKU PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT MAILOWY SPRZEDAJEMY.ALLEGRO@GMAIL.COM SERDECZNIE ZAPRASZAMY