ODKURZACZ DMUCHAWA DO LIŚCI ELEKTRYCZNA CHORZÓW (6541364532)

zakończona
95,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

 • stan: używany
 • producent : inny producent
 • zasilanie: elektryczne
Wszystkie aukcje | Komentarze | Strona "O mnie" | Wyślij wiadomość | Dodaj do ulubionych

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:

ODKURZACZ DMUCHAWA DO LIŚCI ELEKTRYCZNA

ODKURZACZ DMUCHAWA DO LIŚCI ELEKTRYCZNA
STAN: UŻYWANY
W stanie bardzo dobrym używane sporadycznie.
W komplecie worek na liście.
Telefon kontaktowy 601 255 551
Dmuchawę sprzedaję jako osoba prywatna.
W skład zestawu wchodzą:
 • Odkurzacz Dmuchawa

Kontakt:

x-pert1@o2.pl

604 255 551

Wysyłka:

Wszystkie przesyłkipocztą wysyłane są paczkami priorytetowymi z zadeklarowaną wartością (ubezpieczone) podane ceny są zgodne z cennikiem poczty polskiej.

25zł - kurier

35zł - poczta polska

0zł - odbiór osobisty

Odbiór:
Wszystkie prawa zastrzeżone - kopiowanie szablonu, treści aukcji i zdjęć zabronione.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • mBank 15 1140 2017 0000 4102 0505 3741
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 25,00 zł
kolejna sztuka: 25,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

kontakt

 • 32 771 88 71
  czynne od poniedziałku do piątku 10:00-18:00, sobota 10:00-14:00, niedziela nieczynne

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na nasz adres e-mail.Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na nasz adres. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Adresat X-pert s.c. ul. Dworcowa 2 41-500 Chorzów Ja niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej rzeczy numer oferty data zawarcia umowy to data odbioru Imię i nazwisko Login Allegro Adres Data Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem x-pert1@o2.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.