ODKURZACZ BEZWORKOWY DIRT DEVIL DDU01-E01 U (6542043108)

zakończona
99,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 29,99 zł
 • lokalizacja: Łódź
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: używany
 • bezworkowy: tak
 • marka: Pozostałe
 • moc (W): 1000
 • piorący: nie

ODKURZACZ BEZWORKOWY DIRT DEVIL DDU01-E01 U /3/

(cena katalogowa: 309,00 zł)

Dane techniczne:
Filtr HEPA
Długość 1 m węża.
Wąż rozciąga się do 2,3 m
Pojemność kosza na śmieci 1,5 litra
Wskaźnik zapełnienia worka
Nadaje się do dywanów i podłóg twardych
Przewód zasilający 6 m
31 kWh zużycie rocznie
Wymiary:
- Wysokość 108 cm
- Szerokość 48 cm
- Głębokość 30 cm
- Waga 5,5 kg
Elementy zestawu przedstawiono na zdjęciach.
Uwagi:
Produkt objęty 6 miesięczną gwarancją.
Produkt w 100% sprawny, sprawdzony przed wysyłką.
Produkt używany w dobrym stanie technicznym.
Produkt zapakowany w opakowanie zastępcze.
Brak instrukcji w języku polskim.
Angielska wtyczka - przejściówka GRATIS !!!

ZAPRASZAMY NA INNE NASZE AUKCJE !!!

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Przesyłka kurierska pobraniowa 29,99 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Adres magazynu Łódź ul. Maratońska 96B

kontakt

 • 531479592
  Pracujemy od poniedziałku do piątku 7:00 - 15:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Best Elektronic
Maratońska 96B
94-103 ŁÓDŹ
Polska
 
Zgodnie z Art. 27. Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz. U. 2014 poz.827) Konsument, który zawarł za pośrednictwem portalu Allegro umowę na odległość ze sprzedającym, może w terminie 14 dni odstąpić od tej umowy bez podawania przyczyny Zgodnie z artykułem 34 ust. 2 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz. U. 2014 poz. 827) Przedsiębiorca informuje Konsumenta, iż to Konsument ponosi ciężar bezpośrednich kosztów zwrotu. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od dnia, w którym konsument objął towar w posiadanie. Konsument może odstąpić od umowy informując sprzedającego o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia wysłanego drogą mailową na adres: bestelektronic.lodz@gmail.com bądź pocztą na adres: BEST ELEKTRONIC ul. Maratońska 96B 94-103 Łódź Zwrot paczki powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia. Zwrot płatności na konto realizowany jest w terminie do 14 dni od dnia otrzymania towaru przez Przedsiębiorcę. Oświadczenia wysyłane po terminie ustalonym w/w ustawą pozostawiane będą bez rozpoznania, a paczki będą odsyłane na koszt Kupującego zgodnie z art. 32 ust. 1, 2 i 3 Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz. U. 2014 poz. 827). Zwroty prosimy wysyłać TYLKO I WYŁĄCZNIE na adres: BEST ELEKTRONIC ul. Maratońska 96B 94-103 Łódź Wszystkie zwroty wysłane na inne adresy pod którymi spółka prowadzi działalność (niekoniecznie sprzedaży) nie będą przyjmowana i zostaną zwrócone na koszt Konsumenta. Przedmiot należy przesłać do nas wraz z kompletem dokumentów (paragon/faktura, karta gwarancyjna)

reklamacje

Sprzedawca ponosi odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne towaru w zakresie określonym w art. 556 i następne ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku – Kodeks Cywilny (Dz. U. Z 2014, poz. 121). Wada fizyczna towaru polega na niezgodności rzeczy sprzedanej z umową sprzedaży, a wiec jeśli towar nie posiada odpowiednich właściwości, które powinien mieć ze względu na cel umowy, wynikający z okoliczności lub z przeznaczenia. Jeśli towar nie posiada właściwości, o których sprzedawca zapewnił klienta, nie nadaje się do celu o których Klient poinformował Sprzedawcę przy zawarciu umowy, a Sprzedawca nie zgłosił zastrzeżenia co do takiego przeznaczenia, lub gdy towar został dostarczony Klientowi w stanie niekompletnym, nie jest zgodny z wylicytowanym, nie nadaje się do użytku lub celu w jakim jest używany, nie jest zgodny z jego opisem. Na życzenie klienta wysyłamy drogą mailową formularz reklamacyjny, który należy wypełnić i dołączyć do przesyłki wraz z dowodem zakupu towaru (np. paragon, faktura, skan wpłaty itp. ). Adres pod który należy dokonywać reklamacji to: BEST ELEKTRONIC MARATOŃSKA 96B 94-103 ŁÓDŹ Wszystkie reklamacje wysłane na inne adresy pod którymi spółka prowadzi działalność (niekoniecznie sprzedaży) nie będą przyjmowana i zostaną zwrócone na koszt Konsumenta. Reklamacje rozpatrywane są w przeciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Jeżeli towar ma wadę (nie określoną w opisie aukcji), klient może złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo reklamować towar na podstawie niezgodności towaru z opisem aukcji, co będzie skutkowało naprawą lub wymianą towaru lub zwrotem należności na konto.