OCZYSZCZALNIA DRENAŻOWA 3-6OS 3000L 48MB 3 KOMORY! (6910450780)

7 dni do końca
cena kup teraz
3 710,00 zł
z 20 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
KONTAKT

AtmaONE
ul. AtmaOne 1
27-200 Starachowice
tel.: 880 119 600
E-mail: biuro@atmaone.pl

wodmaxat@gmail.com

PŁATNOŚĆ

Przyjmujemy płatności PayU

DOSTAWA

Dostawa na terenie całego kraju - skontaktuj się w celu ustalenia szczegółów.

OFERUJEMY

Gwarancja na zbiornik

Instalacja oczyszczalni u klienta

Wsparcie wykwalifikowanego personelu

Ceny producenta

Szukasz ekologicznej oczyszczalni ścieków?
Chcesz zaoszczędzić pieniądze?
Pomożemy Ci dobrać oczyszczalnie do twoich potrzeb!

Przydomowa Ekologiczna
Oczyszczalnia Ścieków


TERAZ TYLKO 3660zł.

Oczyszczalnia 3000 – 3000l
(48MB DRENAŻU) dLA 3-6 osÓb

!3 KOMORY - WIĘKSZA SKUTECZNOŚĆ!

Oczyszczalnia ekologiczna

Przydomowe oczyszczalnie z układem rozsączającym przeznaczone są do oczyszczania ścieków bytowych na terenach nieskanalizowanych i z powodzeniem zastępują szamba. Oczyszczanie ścieków w przydomowej oczyszczalni ścieków zachodzi w dwóch następujących po sobie procesach. Podczyszczenie, które zachodzi w zbiorniku oczyszczalni drenażowej poprzez procesy dekantacji (separacji) oraz fermentacji osadu z udziałem bakterii beztlenowych, czego efektem jest częściowe upłynnienie ścieków. Drenaż rozsączający stanowi drugi etap doczyszczania w procesie tlenowego ścieków. Parametry ścieku po przejściu obu procesów spełniają rozporządzenia polskie i unijne.

Oferowane wielkośći:
- OCZYSZCZALNIA 2000L (do 4 osób)
- OCZYSZCZALNIA 3000L (do 6 osób)
- OCZYSZCZALNIA 4000L (pow. 6 osób)

Zalety oczyszczalni ekologicznej

 • Oczyszczalnia drenażowa posiada odpowiednio użebrowany zbiornik z pionowymi żebrami na dennicach (unikalne rozwiązanie konstrukcyjne) zapewnia wysoką wytrzymałość mechaniczną;
 • Konstrukcja zbiornika (osadnika) i jego parametry są zgodne z zharmonizowaną normą PN EN 12566-1;
 • Zbiorniki produkowane są na najnowszej maszynie do formowania rotacyjnego (rotomouldingu), która zapewnia pełna kontrolę procesu wygrzewania, zachowanie odpowiedniej temperatury pieca oraz chłodzenia. Tego rodzaju maszyna gwarantuję wysoką wytrzymałość materiałową i powtarzalność produkcji;
 • Osadnik wyposażony jest dwa kominy, jeden do opróżniania zbiornika drugi pozwala na zamontowanie filtra;

Dane oczyszczalni:

Typ oczyszczalni Oczyszczalnia ekologiczna
Pojemność oczyszczalni 3000 L
Przeznaczenie/ilość RLM dla 3-6 osób

Wyposażenie w cenie oczyszczalni

 • Trzykomorowy osadnik gnilny o pojemności 3000L;
 • Pokrywa;
 • Drenaż 48 mb;
 • Geowłóknina 48 mb;
 • Studzienka rozdzielcza;
 • Komplet kształtek potrzebnych do montażu (3 kolanka);
 • Grzybek zamykający drenaż - 3 szt;
 • Wkład filtracyjny książka montażu i eksploatacji gwarancja 30 lat i deklaracja zgodności;

Wyposażenie za dodatkową opłatą

 • Nadstawka nad zbiornik 50 lub 100cm;
 • Nadstawka nad studzienkę rozdzielczą 20 lub 40cm;
 • Przepompownia;
 • Serwis oczyszczalni 24/7;
 • Biopreparat (bakterie);

Cena montażu uzależniona jest od wielu czynników, w związku z czym przygotujemy ofertę pod konkretne zapytanie.

Oczyszczalnia posiada oznakowanie CE – została przebadana przez europejską notyfikowaną jednostkę badawczą na zgodność z normą PN – EN 12566 zapewniająca wysoką skuteczność oczyszczania potwierdzoną badaniami.

30lat gwarancji na zbiornik
i 10lat na wyposażenie
Największa tego typu gwarancja
na rynku

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?
CHCESZ ROZPLANOWAĆ BUDOWĘ NA SWOJEJ DZIAŁCE?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
tel. 880 119 600

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 03 9431 0005 2001 0025 8397 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 300,00 zł
kolejna sztuka: 250,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

WODMAX
Konstytucji 3 Maja 12/31
28-200 Staszów
NIP: 8661258998
REGON: 364775868
Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem przydomowych oczyszczalni ścieków. W naszej ofercie znajdą Państwo również: - instalacje wodno- kanalizacyjne - instalacje centralnego ogrzewania - przyłącza wodne i kanalizacyjne i inne usługi związane z gospodarką wodno-ściekową. WODMAX ul. Konstytucji 3 Maja 12/31, 28-200 Staszów NIP: 866 125 89 98 REGON: 364775868 MASZ WIĘCEJ PYTAŃ? ZADZWOŃ! Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! NIE WAHAJ SIĘ, ZADZWOŃ, ZAPYTAJ! 880 119 600 wodmaxat@gmail.com ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

kontakt

 • 880 119 600
  Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

reklamacje

1.Wszelkie reklamacje dotyczące Usług należy zgłaszać na adres e-mail: wodmaxat@gmail.com lub pocztą na adres: WODMAX Grzegorz Gondek, ul. Konstytucji 3 Maja 12/31, 28-200 Staszów, w terminie 7 dni od daty ujawnienia się przyczyn reklamacji. 2.Rozpatrywane będą wyłącznie reklamacje złożone w języku polskim. 3.Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać informacje w zakresie następujących danych Klienta składającego reklamację: a)imię i nazwisko/firma; b)adres poczty elektronicznej bądź adres zamieszkania i adres do korespondencji; c)przedmiot reklamacji; d)dokładny opis reklamowanej Usługi; e)przyczynę reklamacji. 4.Reklamacje wynikające z nieznajomości niniejszego Regulaminu i/lub przepisów obowiązującego prawa, jak również reklamacje zawierające nieprawidłowe lub niepełne dane wymagane zgodnie z ust. 3 powyżej, a także reklamacje zawierające niecenzuralne lub obelżywe słownictwo, nie będę uwzględniane. 5.Reklamacje rozpatrywane będą przez WODMAX w terminie 21 dni roboczych od daty doręczenia reklamacji. 6.O sposobie rozpatrzenia reklamacji osoba składająca reklamację poinformowana zostanie pocztą elektroniczną lub pocztą zwykłą. 7.Klient będący konsumentem może odstąpić od Umowy w terminie 10 dni od dnia dostarczenia towaru poprzez złożenie pisemnego oświadczenia o odstąpieniu Usługodawcy pod adresem: WODMAX Grzegorz Gondek, ul. Konstytucji 3 Maja 12/31, 28-200 Staszów. Do zachowania terminu wystarczy prawidłowe wysłanie oświadczenia w tym terminie. 8.W przypadku skutecznego odstąpienia od Umowy przez konsumenta, Umowę uważa się za niezawartą, a Strony zwracają sobie nawzajem, to co świadczyły, w niezmienionej formie, w terminie do 14 dni. 9.Uprawnienie do odstąpienia od Umowy nie dotyczy zamówienia towarów na specjalne życzenie, a więc Usług, których właściwości zostały przez konsumenta określone lub które są ściśle związane z jego osobą (stosownie do treści art. 10 ust. 3 pkt 4 i 5 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22 poz. 271 z późn. zm.)).

pozostałe informacje

WODMAX - twój najlepszy instalator! Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem przydomowych oczyszczalni ścieków. W naszej ofercie znajdą Państwo również: - instalacje wodno- kanalizacyjne - instalacje centralnego ogrzewania - przyłącza wodne i kanalizacyjne i inne usługi związane z gospodarką wodno-ściekową. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu możemy określić realne koszty realizacji inwestycji/zakupu oraz wybrać odpowiednie rozwiązanie techniczne. Nasze usługi są wykonane z najwyższą dokładnością - zarówno technicznie jak i wizualnie. Udzielamy również wsparcia w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych na budowę przydomowej oczyszczalni ścieków.