Ocieplenia Docieplenia Elewacje CAŁY ŚLĄSK (6912099751)

zakończona
80,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • uszkodzony: nie
ujiuyghvkv

Historia powstania i stawiane cele

Na rynku usług remontowo-budowlanyc­h istniejemy od roku 2007.

Z biegiem tych ponad 9-ciu lat wiele się zmieniło. Zdobywaliśmy doświadczenie, dokonaliśmy swoje umiejętności, pojawiły się coraz to nowsze technologie, zwiększała się również różnorodność dostępnych materiałów, ale pewne kwestie zawsze pozostawały niezmienne. Nigdy nie zmienił się nasz zapał i sposób podejścia do wykonywanej pracy. Jak na początku działalności tak i dziś, kładziemy olbrzymi nacisk na perfekcję i wysoką jakość przy rozsądnie skalkulowanych cenach. Dzięki takim założeniom, doświadczeniu oraz profesjonalizmowi, udało nam się wyrobić markę i zdobyć solidnie ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym.

Obszar działania i ogólny zakres robót

Działamy głównie na terenie województwa Śląskiego i Małopolskiego oraz za granicami Polski: Niemcy - Austria - Czechy - Słowacja. Wykonujemy docieplenia budynków, remonty, wykończenia wnętrz, brukarstwo oraz wszelkiego rodzaju prace budowlane dla osób prywatnych, firm i instytucji. Nasze usługi świadczymy w sposób kompleksowy-od projektu, przez zakup i dowóz materiałów, do terminowego zakończenia prac z zamierzonym i w pełni satysfakcjonującym efektem. Przy realizacji zleconych projektów służymy radą i fachową pomocą w drodze najbardziej korzystnych dla Klienta rozwiązań pod względem konkurencyjnym, technologicznym i cenowym. Jesteśmy gotowi na wszelkie, nawet najbardziej wymyślne i awangardowe wyzwania.

Zadowolenie Klientów to podstawa !!!

Jeśli wciąż nie jesteś przekonany czy właśnie nam powierzyć remont, docieplenie czy adaptację swoich pomieszczeń, popytaj wśród znajomych, a z pewnością niejedna osoba szczerze poleci nasze usługi.

DOCIEPLENIE BUDYNKU

Jeśli chcesz w znacznym stopniu oszczędzić energię, a co za tym idzie także koszty, powinieneś zadbać o właściwe docieplenie elewacji swojego domu. Nasza firma zajmuje się kompleksowo dociepleniem budynków, stosując przede wszystkim nowoczesne, zewnętrzne systemy takie jak: TERMO - BRAVO, SEMPRE, BOLIX, ATLAS, CAPAROL czy DREIER, które zapewniają długoletnią i wydajną izolację cieplną:

-> docieplenie styropianem białym 0,40

-> docieplenie styropianem grafitowym 0,31

Po zastosowaniu jednego z powyższych mając na uwadze wygląd i estetykę ścian zewnętrznych, stosujemy różnorodne tynki o bogatej kolorystyce i dużej odporności na czynniki atmosferyczne.

--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­-

Chcesz utrzymywać

elewację w czystości ???

Wokół domu warto wykonać opaskę z kamieni ozdobnych. Zaletą opaski jest ograniczenie rozprysków błota w czasie deszczu, co

skutkuje mniejszym zabrudzeniem elewacji.

Ceny wykonania opaski z kamienia ozdobnego zaczynają się od 60 zł/mb w zależności od rodzaju kamienia, koloru obrzeży oraz szerokości opaski.

--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­-

CERTYFIKATY

Dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy do kontaktu.......

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje