OCIEPLANY GARAŻ TYNKOWANY ocieplony HITcen! garaze (6911198905)

zakończona
6 800,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • materiał wykonania: metalowy tynkowany
  • uszkodzony: nie
  • spad dachu: dach dwuspadowy, spad do tyłu lub przodu, spad na bok

opis

MOJE AUKCJE KOMENTARZE STRONA O MNIE KONTAKT

504-050-764 - kierownik (fachowa pomoc, doradztwo i zamówienia)

(32 ) 43 44 343 - biuro

Godziny kontaktu: 7:30 - 22.00

Garaże lub schowki wykonane są w wymiarach standardowych lub na zamówienie indywidualne klienta. Klient podaje wymiar garażu: szerokość, długość, i wysokość jaka go interesuje. Istnieje możliwość dodatkowych wzmocnień i zastosowania w garażach profili zamkniętych.


Blaszaki standardowe to 3m x 5m z drzwiami dwuskrzydłowymi. Za dopłatą jeśli brama uchylna w garażu. Garaże blaszane wykonujemy z kątownika zimnogiętego, pomalowanego farbą antykorozyjną lub minią. Konstrukcja obłożona jest blachą ocynkowaną trapezową w pierwszym gatunku lub w drugim gatunku. Garaże zaopatrzone są w zamek i dwa uchwyty na kłódki oraz rygle.

GARAŻE TYNKOWANE-OCIEPLONE , JAK MUROWANE

Natomiast garaż tynkowany-ocieplony jest ocieplany styropianem, siatką i klejem. Zastosowana jest odpowiednia technika aby z czasem ocieplenie nie odchodziło, a wcześniej przygotowuje się blachę garażu aby miała lepszą przyczepność. Konstrukcja szkieletu garażu jest powzmacniana. Garaż może być ocieplany tylko z zewnętrznej strony lub dwustronnie (wewnątrz i zewnątrz po 5cm styropianu). Dach jest wzmocniony dodatkowymi poprzeczkami, a za dopłatą można wykonać również ocieplenie dachu. Dajemy tynk gruboziarnisty, a kolor jest do wyboru z renomowanej firmy KABE. Ściany garażu płaskie. Wykończony obróbkami blacharskimi z bramą uchylną (lub inną) w kolorze np. złoty dąb, która ma poziome przetłoczenia blachy lub pionowe. Za małą dopłatą brama uchylna może być już ocieplona. Jest możliwość otwierania automatycznie na piloty. To najbogatsza wersja garażu!

Najszybszy czas realizacji takiego garażu jest na śląsku, przeważnie do 3 tygodni.

Cena 6 300 zł brutto z transportem i montażem na śląsk. Garaż standardowy 3m x 5m ze spadem do tyłu, ocieplony jednostronnie, bez ocieplanego dachu, kolor tynku do wyboru. Brama uchylna w dowolnym kolorze, przetłoczenia blachy na bramie również do wyboru, poziome lub pionowe. Obróbki blacharskie, bez orynnowania. Inne opcje do ustalenia.

tel: 50 40 50 764
tel: (32) 43 44 343

e-mail: roley@interia.pl
4839824

pn.-nd. 8.00 - 22.00
1.PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ DOPIERO PRZY ODBIORZE PO PRZYWIEZIENIU I ZAMONTOWANIU PRZEZ NAS GARAŻU.

2.LUB PRZELEW NA KONTO BANKOWE.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Dodatkowe informacje

NIE TRZEBA WPŁACAĆ ZALICZEK NA NASZE PRODUKTY. PŁATNOŚĆ CAŁOŚĆ NAJLEPIEJ GOTÓWKĄ PRZY ODBIORZE, DOPIERO PO NASZYM (WŁASNYM) TRANSPORCIE LUB PO MONTAŻU.

INFOLINIA: kontakt, pomoc techniczna, zamówienia lub umawianie się na usługę pomiaru i doradztwa u klienta na miejscu: Tel. 50 40 50 764 , (32) 43 44 343, OD PN.-SOB. 8-20 , www.garazebramy.pl

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT