Ocieplanie Poddaszy PIANKĄ PUR Łopuszno (6542356853)

zakończona
1,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: nowy

Witam

Oferuje Ocieplanie PIANKĄ Poliuretanową

zamknięto komórkową i otwarto komórkową

Pianę można zastosować między innymi
- domy jednorodzinne
– budynki gospodarcze
– garaże, wiaty
– obiekty budownictwa przemysłowego
– przechowalni owoców i warzyw
– obory, kurniki
Izolację natryskową warto stosować ze względu na:
-Izolacja bez spoin i przerw
-Doskonała przyczepność do podłoża
-Przedłużenie żywotności budynków
-Szybkość układania izolacji
-Maksymalne właściwości izolacyjne przy niewielkiej grubości
-Izolacja trudno dostępnych części budowli
-Niewielki ciężar materiału
Izolacje wykonujemy polską Pianką o wysokiej jakości i parametrach firmy Purinova
Firma Handlowa MAL-MET
Sylwester Kowalczyk
29-100 Włoszczowa
ul. Partyzantów 190
Zapraszamy
Rzeczywista cena jest ustalana indywidualnie z klientem ogłoszenie proszę traktować jako informację
tel. 500 181 330
https://www.youtube.­com/results?search_q­uery=ocieplanie+mal+­met

płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Firma handlowa MAL-MET działalność swoją rozpoczęła w 2000 roku w Łopusznie,a następnie w 2002 roku siedzibę firmy przeniesiono do Włoszczowy,gdzie działa do dziś.Oferujemy państwu szeroki asortyment produktów przeznaczonych do ogólnego budownictwa mieszkaniowego,wykończeń i remontów.Staramy się również zapewnić państwu fachową pomoc w zakresie doradztwa technicznego.Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów,zamówienia przyjmujemy osobiście lub telefonicznie,a także zapewniamy transport zamówionego towaru. Oferowane przez nas towary produkowane są przez renomowane przedsiębiorstwa. Są to nowoczesne produkty z gwarancją najwyższej jakości,które posiadają wszystkie wymagane certyfikaty.W 2013 roku rozpoczęliśmy produkcję siatki ogrodzeniowej z drutu oc i PCV+ oc.W 2014 roku poszerzyliśmy swoją działalność o ocieplenie natryskowe pianką pur.

kontakt

  • 606 135 337
    czynne od poniedziałku do piątku w godz.07:00-18:00 ; w sobotę 07:00-14:00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Reklamacja-wadliwość materiałów budowlanych: Za wadę każdego sprzedanego towaru uważa się jego niezgodność z umową sprzedaży. W przypadku materiałów budowlanych,z wadą można mieć,gdy: - produkt nie nadaje się do celu,do jakiego został wyprodukowany i jest powszechnie użytkowany np.:zaprawa klejowa -nie klei. - właściwości produktu nie odpowiadają właściwościom,jakie powinny cechować wyrób tego typu np.:wkręty-łamią się. - cechy produktu nie są zgodne z publicznymi zapewnieniami producenta lub sprzedawcy udzielanymi np.:w reklamie - instalacja produktu oraz jego uruchomienie było niepoprawnie przeprowadzone przez sprzedawcę (wadliwość dotyczy także instlacji przeprowadzonej przez kupującego,jeśli postępował on zgodnie z udostępnioną mu przez producenta instrukcję obsługi).

pozostałe informacje

Wystawiamy paragon lub fakturę VAT.