OBUDOWA FILTRA POWIETRZA HONDA CIVIC UFO 1.4 IDSI (6999646182)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
209,00 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 19,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
 • lokalizacja: Szczecin, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • producent części: honda (oryginalne OEM)
 • typ samochodu: samochody osobowe
 • typ silnika: benzyna

opis

 • ul. Długa 23 f , 72-006 Szczecin-Mierzyn
 • +48 91 431 83 77 | +48 668 746 798
 • poczta@mat-auto.pl

ZAPRASZAMY DO MONTAŻU CZĘŚCI W NASZYM WARSZTACIE.
Przy zakupie części na ich montaż promocyjne ceny.

Dodatkowy opis

Witamy na naszych aukcjach Mat-Auto.pl z używanymi częściami samochodowymi do aut wszystkich marek.Nasza firma działa na terenie woj. zachodniopomorskiego­, na terenie caіej Polski, a także na obszarze Europy. Główną siedzibę mamy w Szczecinie - Mierzyn. Części samochodowe wysyłamy na całą Polskę a 99% paczek dochodzi na drugi dzień.Na wszystkie części samochodowe udzielamy gwarancji pisemnej. Zapraszamy również do odbioru osobistego i montażu części w naszym punkcie sprzedaży w Mierzynie przy ulicy Długiej 23f. ( mapka )

Specyfikacja techniczna

RODZAJ CZĘŚCI : OBUDOWA FILTRA POWIETRZA

MARKA : HONDA

MODEL : CIVIC 1.4 IDSI BENZYNA

SYMBOL :

UWAGI : GWARANCJA

Regulamin

Sprzedajemy oryginalne części używane i nowe. Części są oplombowane. Oferujemy gwarancję na zakupiony towar.
Na silniki i skrzynie biegów, udzielamy dwu miesięcznej pisemnej gwarancji.
Na nowe części udzielana jest gwarancja producenta.
Kupując na naszej aukcji zgadzasz się z regulaminem aukcji podanym na stronie O mnie.
Nasza firma posiada oznaczenie KONTO FIRMA.Na wszystkie części wystawiamy dowód sprzedaży w formie paragonu lub rachunku.

Galeria produktu

Krok po kroku

MATauto
ul. Długa 23f
72-006 Szczecin - Mierzyn
dojazd: tutaj mapka woj. zachodniopomorskie
Tel. 91 431 83 77
Tel. 668 746 798
poczta@mat-auto.pl

1. Płatność ALLEGRO PayU

2. Przelew na konto
27 1950 0001 2006 0021 8633 0001 MATauto ul. Długa 23f 72-006 Szczecin - Mierzyn
3. Płatność przy odbiorze

(zamówienia do 14.00 wysyłka w tym samym dniu)
4. Odbiór osobisty
Zapraszamy do siedziby firmy pon-pt 9.00 - 17.00

sobota 9.00 - 14.00

Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie towar wysyłany jest natychmiast.


99% paczek dochodzi na drugi dzień.Po wysyłce dostaną Państwo SMS z numerem przesyłki i godziną doręczenia.

Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń
 • poczta@mat-auto.pl
 • 668 746 798

Informacje dotyczące wysyłki i płatności

Zakupy dokonane do godz. 14.00 nadawane są w tym samym dniu.

Czas dostawy:
Kurier 1 dzień
Paczkomaty InPost 1-2 dni
Poczta Polska priorytet 1-3 dni
ekonomiczna 2-4 dni

PŁATNOŚCI:

 • PayU
 • Przelew tradycyjny
 • Pobranie

Numer konta:
27 1950 0001 2006 0021 8633 0001

Informacje

Dostawa i płatność
od 19,00 zł

Lokalizacja: Szczecin, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
19,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

MATauto
Długa 23f
72006 Mierzyn-Szczecin
woj. zachodniopomorskie
email: poczta@mat-auto.pl
tel.: 914318377

 • poniedziałek - piątek 09:00 - 17:00
 • sobota 09:00 - 14:00

płatność tylko gotówką
do odbioru natychmiast
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

Na drobne części udzielamy gwarancję rozruchową.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

MATauto
Długa 23 F
72-006 Mierzyn
Dodatkowe informacje

 1. Firma  MATauto udziela gwarancji na używane silniki i skrzynie biegów na okres 2 miesięcy od daty zakupu. 2. Stan techniczny silników i skrzyń biegów wynika z ich dotychczasowej eksploatacji i uwzględnia naturalny stopień zużycia. 3. Gwarant zapewnia zamianę silnika lub skrzyni biegów w przypadku uznania reklamacji przez Gwaranta. 4. Nabywca po stwierdzeniu usterki zobowiązany jest powiadomić niezwłocznie Gwaranta o zaistniałym fakcie i dostarczyć część pod adres firmy. 5. Gwarancja nie obejmuje: -wszelkich uszczelnień wodno-olejowych   -drobnego osprzętu   -wszelkich regulacji. 6. W przypadku braku części na zamianę Gwarant zwraca Nabywcy kwotę zakupu. 7. Nabywca traci uprawnienia wynikające z gwarancji w przypadku: -uszkodzenia plomb gwarancyjnych, -nieprawidłowego zamontowania silnika lub skrzyni biegów -zastosowania olejów (jeżeli chodzi o stan i ilość niezgodnie z zaleceniami producenta) -niewymienienia na nowe uszczelniaczy półosi w przypadku skrzyni biegów . 8. Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa Nabywcy do domagania się zwrotu utraconych zysków ,lub poniesionych kosztów montażu silnika lub skrzyni biegów w przypadku gwarancyjnej konieczności wymiany, po stwierdzeniu usterki. 9. Nabywca nie może przed uruchomieniem silnika wymienić zaplombowanego przez firmę Made In Japan paska rozrządu. Po uruchomieniu i sprawdzeniu silnika nabywca zobowiązany jest powiadomić firmę Made In Japan o dokonanej czynności,a następnie  pod rygorem utraty gwarancji,wymienić pasek rozrządu i pompę wody na nową.   10. W przypadku uszkodzenia silnika powstałego przy wymianie paska rozrządu nabywca traci gwarancję. 11.Reklamacja rozpatrzona będzie tylko po okazaniu dowodu zakupu oleju,filtra i pompy wody-dot. Silnika lub oleju i uszczelniaczy w przypadku skrzyni biegów. Reklamacja rozpatrzona będzie po okazaniu dowodu montażu części w autoryzowanym serwisie. 12. Objęte gwarancją zespoły napędowe nie są częściami nowymi o czym Nabywca musi być świadomy w związku z powyższym przedmiot sprzedaży może konsumować olej bądź płyny w ilościach analogicznych do przebiegu i wskazań producenta.   
 
 
          MATauto www.mat-auto.pl Długa23D , 72006 Mierzyn Tel. 914318377        poczta@mat-auto.pl 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

MATauto
Długa 23F
72-006 Mierzyn

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY :

1.  Konsument, który zawarł umowę sprzedaży na odległość może odstąpić od  niej bez podawania jakiejkolwiek przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z  wyjątkiem kosztów, o których mowa poniżej.

2. Termin do  odstąpienia od umowy sprzedaży na odległość wygasa po upływie 14 dni od  objęcia towaru w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego  osobę trzecią, inną niż przewoźnik, a w przypadku gdy umowa sprzedaży na  odległość obejmuje wiele towarów, które są dostarczane osobno, partiami  lub w częściach – od objęcia w posiadanie ostatniego towaru, partii lub  części, dla pozostałych umów – od dnia ich zawarcia.

3.  Uprawnienie do odstąpienia od umowy sprzedaży na odległość może zostać  zrealizowane przez konsumenta poprzez przesłanie jednoznacznego  oświadczenia o odstąpieniu na adres:

MATauto Długa 23F 72006 Mierzyn poczta@mat-auto.pl

Oświadczenie  o odstąpieniu można złożyć na prezentowanym wzorze formularza, jednak  nie jest to obowiązkowe. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie  oświadczenia przed jego upływem. 

4. W przypadku  odstąpienia od umowy sprzedaży na odległość Sprzedawca zwraca wszystkie  otrzymane od konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia towaru (z  wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez konsumenta  sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia  towarów oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku  nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany  o decyzji konsumenta o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży  na odległość. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich  samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez konsumenta w  pierwotnej transakcji, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inne  rozwiązanie; w każdym przypadku konsument nie ponosi żadnych opłat w  związku z tym zwrotem.

5. Sprzedawca wstrzyma się ze  zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru lub do czasu dostarczenia  Sprzedawcy dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie  nastąpi wcześniej.

6. Towar należy odesłać lub przekazać na adres: MATauto Długa 23F 72006 Mierzyn poczta@mat-auto.pl,  niezwłocznie.Termin jest zachowany, jeżeli konsument odeśle towar przed  upływem terminu 14 dni. 

7. Konsument ponosi  bezpośrednie koszty zwrotu towaru. W przypadku odstąpienia od umowy  sprzedaży na odległość towaru , który ze względu na swój charakter nie  może zostać w zwykły sposób odesłany pocztą konsument ponosi  bezpośrednie koszty zwrotu towaru w wysokości: dla towarów o wadze do 30  kg do 40 zł, a dla towarów o wadze ponad 30 kg do 200 zł. 

8.  Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości towaru wynikające z  korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania towaru. 

9. Jeżeli  konsument zażądał rozpoczęcia świadczenia usług przed upływem terminu do  odstąpienia od umowy sprzedaży na odległość zobowiązany jest do  uiszczenia ich ceny proporcjonalnie do zakresu świadczeń spełnionych do  chwili, w której poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od umowy  sprzedaży na odległość. 

10. W chwili odstąpienia przez  konsumenta od umowy sprzedaży na odległość wygasają powiązane z nią  umowy dodatkowe zawarte przez konsumenta, jeżeli na ich podstawie  świadczenie jest spełniane przez Sprzedawcę lub osobę trzecią na  podstawie porozumienia ze Sprzedawcą. Konsument nie ponosi kosztów  związanych z wygaśnięciem tych umów, z wyjątkiem kosztów określonych  powyżej. Jeżeli umowa dodatkowa została zawarta z osobą trzecią,  przedsiębiorca informuje tę osobę o odstąpieniu przez konsumenta od  umowy sprzedaży na odległość.

O sprzedającym
ads11
91,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

32

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,7

Czas wysyłki

4,7

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Kontakt

 • 668 746 798
 • 91 431 83 77
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
09:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

MATauto

Długa 23 F

72-006 Szczecin-Mierzyn

Nip 845-172-54-94

Pozostałe informacje

Przed zakupami użytkowników z zagranicy, prosimy o kontakt poczta@mat-auto.pl !! Before shopping users from abroad, please contact us by e-mail poczta@mat-auto.pl !!