OBUDOWA FILTRA POWIETRZA ALFA ROMEO 156 1.9JTD (6948208750)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
250,00 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 17,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
  • lokalizacja: Pleszew, Polska
  • czas wysyłki: 24 godziny
  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT


691-17-60-77

505-82-92-54


KURIER: 17zł

KURIER POBRANIE: 23zł

Cena obejmuje paczki do 30kg i sumie boków nie przekraczającej 220cm. Paczki ponad gabarytowe są wyceniane indywidualnie!

Części zakupione w naszej firmie objęte są 30 dniową gwarancją rozruchową (liczy się data odbioru towaru). Wszystkie podzespoły są sprawdzane pod względem jakościowym. . Podstawą zwrotu jest dostarczenie w stanie nie naruszonym zakupionego przedmiotu wraz z dołączonym dokumentem zakupu (paragon/faktura) oraz pisemną informacja potwierdzająca chęć odstąpienia od umowy zawierającą dane do przelewu. Stan techniczny sprzedawanych przedmiotów wynika z ich dotychczasowej eksploatacji i uwzględnia naturalny stopień zużycia. Nabywca traci uprawnienia wynikające z gwarancji w przypadku: uszkodzenia plomb gwarancyjnych, nieprawidłowego zamontowania części w pojeździe, zastosowania płynów eksploatacyjnych (jeżeli chodzi o stan, parametry i ilość) niezgodnie z zaleceniami producenta. Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa Nabywcy do domagania się zwrotu utraconych zysków lub poniesionych kosztów montażu i wysyłki zakupionego przedmiotu w przypadku gwarancyjnej konieczności wymiany po stwierdzeniu usterki.
Kupując na naszych aukcjach akceptujesz zasady panujące w naszej firmie oraz warunki zawarte w regulaminie.


PRZEDMIOTEM SPRZEDAŻY JEST:

OBUDOWA FILTRA POWIETRZA
CENA ZA KOMPLET JAK NA FOTO

DO SAMOCHODU :

ALFA ROMEO 156 1.9JTD

NA INNYCH MOICH AUKCJACH ZNAJDZIESZ WIĘCEJ CZĘŚCI DO TEGO MODELU


NA WSZYSTKIE CZĘŚCI ZAKUPIONE U MNIE UDZIELAM GWARANCJI 30 dni I ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZWROTU TOWARU W PRZECIĄGU 10 dni.

WYSYŁKA KURIEREM LUB POCZTĄ POLSKĄ

NA ŻYCZENIE KLIENTA WYSTAWIAMY FAKTURĘ VAT

WYSTAWIANIE AUKCJI ZAWDZIĘCZAMY: WWW.WYSTAWIANIE-AUKC­JI.PL

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka kurierska pobraniowa 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

P. H. U. DAVOL
Stefana Batorego 21a
63-300 Pleszew
NIP: 6080083728
REGON: 301581538

 

WSZYSTKIE SZYBY ZAKUPIONE NA NASZY  AUKCJACH WYSYŁAMY NA ODPOWIEDZIALNOŚĆ KUPUJĄCEGO!!!!!,KAŻDĄ SZYBĘ  PAKUJENY NAJLEPIEJ JAK TYLKO MOŻLIWE, OZNACZAMY PRZESYLKĄ TAŚMĄ  "OSTROŻNIE" JEDNAK NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚĆI W WYNIKU SZKÓD  POWSTAŁYCH PODCZAS TRANSPORTU, EWENTUALNE ODSZODOWANIA OD FIRM  KURIERSKICH I WSZYSTKIE KWESTIE Z TYM ZWIĄZANE (SKŁADANIE REKALMACJI  ITP.) ODNOŚNIE USZKODZENIA SZYB NALEŻĄ DO KWESTI KUPUJĄCEGO.      PACZKI PONAD GABARYTOWE tJ. WAGA POWYŻEJ 30KG LUB/I NAJDŁUŻSZY WYMIAR  PACZKI >150CM ORAZ SUMA WSZYSTKICH BOKÓW PACZKI >220CM WYCENIANIE SĄ INDYWIDUALNIE, W PRZYPADKU TAKICH PACZEK  PROSZĘ NIE SUGEROWAĆ SIĘ CENĄ PODANA W AUKCJI, MOŻE ONA ULEC ZMIANIE O  CZYM KLIENT ZOSTANIE POINFORMOWANY TELEFONICZNIE BĄDŹ MEILOWO 

kontakt

  • poniedziałek - piątek 08:00 - 17:00
  • sobota - niedziela zamknięte

pozostałe informacje

WSZYSTKIE SZYBY ZAKUPIONE NA NASZY AUKCJACH WYSYŁAMY NA ODPOWIEDZIALNOŚĆ KUPUJĄCEGO!!!!!,KAŻDĄ SZYBĘ PAKUJENY NAJLEPIEJ JAK TYLKO MOŻLIWE, OZNACZAMY PRZESYLKĄ TAŚMĄ "OSTROŻNIE" JEDNAK NIE PONOSIMY ODPOWIEDZIALNOŚĆI W WYNIKU SZKÓD POWSTAŁYCH PODCZAS TRANSPORTU, EWENTUALNE ODSZODOWANIA OD FIRM KURIERSKICH I WSZYSTKIE KWESTIE Z TYM ZWIĄZANE (SKŁADANIE REKALMACJI ITP.) ODNOŚNIE USZKODZENIA SZYB NALEŻĄ DO KWESTI KUPUJĄCEGO.      


PACZKI PONAD GABARYTOWE tJ. WAGA POWYŻEJ 30KG LUB/I NAJDŁUŻSZY WYMIAR PACZKI >150CM ORAZ SUMA WSZYSTKICH BOKÓW PACZKI >220CM  WYCENIANIE SĄ INDYWIDUALNIE, W PRZYPADKU TAKICH PACZEK PROSZĘ NIE SUGEROWAĆ SIĘ CENĄ PODANA W AUKCJI, MOŻE ONA ULEC ZMIANIE O CZYM KLIENT ZOSTANIE POINFORMOWANY TELEFONICZNIE BĄDŹ MEILOWO 

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
DAWID UCIECHOWSKI
LUDWINA 34
63-300 PLESZEW
PL
Dodatkowe informacje

W przypadku zwortu zakupionego towaru, prosimy o odesłanie go na adres podany w formularzy, towar należy zwrócić w stanie takim w jakim został dostarczony wraz z załączonym oryginalnym dokumentem sprzedaży, do środka paczki należy dołączyć formularz odstapienia od umowy(wypełniony czytelnym drukiem) oraz dane do zworu pieniędzy. NIE ODBIERAMY PACZEK ZA POBRANIEM! Po otrzyamniu towaru i sprawdzeniu go, zwracamy pieniądze w przeciągu ustawowych 14dni.

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok

Adres do reklamacji:
Dawid Uciechowski
Ludwina 34
63-300 Pleszew
PL
Dodatkowe informacje

CZAS NA REKLAMACJĘ CZĘŚĆI UŻYWANYCH RÓWNOZNACZNY JEST Z CZASEM GWARANCJ.

W pierszej kolejności prosimy o kontakt ze strony kupującego z informacją o reklamacji na zakupiony produkt.

Po informacji o reklamacji prosimy o wysłanie reklamowanego przedmiotu na adres podany w formoualrzu, NIE ODBIERAMY PRZESYŁEK ZA POBRANIEM !!!, do paczki prosimy o włożenie danych do odesłania produktu i danych do zwrotu pieniędzy w przypadku braku towaru na wymianę. Po otrzymaniu reklamowanego towaru i sprawdzeniu go, stwierdzamy czy reklamacja jest zasadna. Jeśli reklamacja zostanie pozywtywnie rozpatrzona wymieniamy towar na inny, w przypadku braku towaru na wymianę zwracamy kupującemu pieniądze w przciągu ustawowych 14 dni. W wyjątkowych przypadkach proces reklamacji możemy przyspieszyć.

gwarancja

Rodzaj Gwarancji: sprzedającego

Okres gwarancji: 1 miesiąc