Obrona Warszawy 1939, fotografia Fikus Wileńska (6483721797)

zakończona
499,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 5,00 zł
  • Niemcy 16,00 zł
  • Wielka Brytania 16,00 zł
  • lokalizacja: Ręczno
  • data: do 1945
  • oryginał / Reprodukcja: oryginał
  • waga (z opakowaniem): 0.35 [kg]
  • znaczek: nie

Oryginalna fotografia z poddrukiem linii adresowych, odbitka wykonana w 1940 roku, zdjęcie przedstawia ulicę warszawską( Praga?) z okresu obrony miasta w 1939r., Unikat. format 13,3x 8,4 cm. Rzeczywiste fotografie oferowanego dokumentu, stan jak na zdjęciach.

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 5,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
Niemcy 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Wielka Brytania 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Czechy 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Irlandia 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Rosja 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
Zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

reklamacje

Standardowa przesyłka polecona jest ubezpieczona do ok. 100 zł i taką maksymalnie kwotę zwracam kupującemu po POZYTYWNYM rozpatrzeniu reklamacji przez przewoźnika towaru. Dotyczy to zaginięcia przesyłki. PREFERUJĘ PRZESYŁKI UBEZPIECZONE . Podstawą do uwzględnienia reklamacji związanej z kradzieżą zawartości lub zniszczeniem zawartości przesyłki jest stwierdzenie uszkodzenia przesyłki i sporządzenie protokołu w obecności pracownika poczty. UWAGA przewoźnik NIGDY nie uwzględni reklamacji zniszczenie przedmiotów szklanych czy porcelany ... jeżeli nie zostały wysłane przesyłką z opcją ostrożnie, wynika to z przepisów prawa transportowego. Podstawą do reklamacji jest protokół sporządzony przy odbiorze przesyłki, reklamacje składa w tym przypadku ODBIORCA. ( jeżeli odebrał przesyłkę).

pozostałe informacje

Informacja o numerze rachunku dołączona jest do powiadomienia z Allegro o wygraniu aukcji, proszę doliczyć do wylicytowanej sumy koszt wysyłki i w terminie do 7 dni kalendarzowych wpłacić na podany rachunek bankowy. Brak wpłaty automatycznie powoduje mój wniosek o zwrot prowizji.Według przepisów prawnych obowiązujących od 2007.01.01 obowiązek opłaty skarbowej ( 2 procent od transakcji pow. 1000 zł ) spoczywa na kupującym. Nie odwołuję złożonych ofert, proszę licytować rozważnie, jeżeli mają Państwo jakieś pytania czy sugestie dotyczące oferowanego przedmiotu proszę o kontakt mailowy, telefoniczny utrudniony .WYSYŁKA PRZEDMIOTÓW. w zasadzie korzystam z usług Poczty Polskiej -- WYSYŁKI realizuję przeważnie dwa razy W TYGODNIU, niestety jedna osoba otrzyma przesyłkę na drugi dzień po ZAKSIĘGOWANIU wpłaty na rachunku bankowym (UWAGA - PayU + 2 dni robocze) , inna po dniach sześciu.