OBRAZ W ZŁOTEJ RAMIE ZDOBIONA RAMKA UNIKALNY (7112755199)

9 dni do końca
cena kup teraz
3 199,00 zł
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Dostawa
  • Przesyłka kurierska 29,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 29,00 zł
  • lokalizacja: Białystok, Polska

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Ceramiche Sonda

Unikalny obraz z okrągłą ramą

W przypadku personalizacji produktu, towar wysyłamy tylko po otrzymaniu przedpłaty na konto.
3 199,00 zł

Ceramiche Sonda - włoskie piękno w twoim domu

Sonda Ceramika została założona w 1974 roku przez Domenico Sonda. Od tamtego czasu zyskała ona ogromną popularność na całym świecie tworząc stylowe i ekskluzywne produkty ceramiczne.

W 1980 roku do zarządzania firmą dołączyło czworo dzieci Sondy, projektując coraz to nowsze i bardziej oryginalne towary ceramiczne, w tym: wazony, lustra, stoły, lampy, zegary, akcesoria do łazienki, ramki, fontanny, oraz inne subtelne i stylowe akcesoria wyposażenia wnętrz.

Ta włoska fabryka to połączenie najwyższego kunsztu rzemieślników, oraz piękna przez duże P. Wszystkie wyroby wykonane są z ogromną precyzją i dbałością o szczegóły.

Obraz z ceramiki:

Rzeźba w środku wykonana jest ręcznie z ceramiki, natomiast rama z drewna pokrytego złotem, co tworzy niepowtarzalny i bardzo stylowy produkt.

Producent: Ceramiche Sonda

Model: Art. 823 ORO

Rozmiary: 62x78 cm.

Materiał: ceramika , drewno , złoto

Czas realizacji: do 30 dni roboczych

Wysyłka/Prezent: na życzenie wysyłka pod wskazany adres, w eleganckim prezentowym opakowaniu, z możliwością dołączenia karty z dedykacją lub życzeniamiZobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcjeNazwy firmy oraz znaki towarowe zostały użyte w celu informacyjnym i są własnością firmy . Informujemy, iż jakiekolwiek ich kopiowanie, powielanie jest czynnością niezgodną z prawem i czynność taka zgłaszana będzie odpowiednim organom.

1. Dokonując zakupu na naszych aukcjach akceptujesz warunki i regulamin. Pełny regulamin znajduję się na stronie o mnie 2.Podana cena jest ceną brutto i zawiera podatek Vat.
3. Do każdego zamówienia dołączamy fakturę Vat, lub paragon fiskalny.
4. Sposób płatności należy określić, bezpośrednio po zakupie – poprzez formularz opcji dostawy, lub maila do nas.
5. Wszystkie wysyłki realizujemy tylko kurierem UPS i DPD.
6. W tytule przelewu należy podać dane, nr aukcji, oraz swój login na allegro.
7. Składając ofertę zawierają Państwo prawnie wiążącą umowę kupna/sprzedaży.
8. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe i nie posiadają wad fizycznych.

9) Skorzystanie z prawa odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni jest możliwe, jeśli Kupujący spełnia poniższe warunki:

  • produkt nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób uszkodzony,
  • towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone i nie będą nosiły oznak użytkowania
  • dołączony zostanie wypełniony formularz zwrotu
  • produkt nie był grawerowany, oznakowany, spersonalizowany do wymagań Kupującego na jego specjalne zamówienie.

( zgodnie z art. 38. ust. 4 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

10) W przypadku, gdy Kupujący zwróci produkt, który nie spełnia powyższych wymagań, LuxuryProducts zastrzega możliwość odesłania produkt na koszt Kupującego.

11) Zwrot i wymiana towaru nie dotyczy podmiotów prawnych i osób prowadzących działalność gospodarczą - w przypadku zakupu towaru na fakturę VAT.

USZKODZENIE PRZESYŁKI KURIERSKIEJ W TRANSPORCIE

1. UWAGA! W sytuacji, gdy przesyłka kurierska została uszkodzona podczas transportu należy w obecności kuriera spisać protokół uszkodzenia, a następnie skontaktować się z nami. Protokół uszkodzenia jest podstawą reklamacji.

2. Jeżeli uszkodzenie zostało zauważone po odjeździe Kuriera, należy niezwłocznie skontaktować się z firmą kurierską i umówić się na przyjazd Kuriera w celu spisania protokołu.

3. Do momentu spisania protokołu nie wolno wyrzucać jakichkolwiek elementów opakowania np. folii bąbelkowej, a nawet papieru pakowego. Może to bowiem skutkować automatycznym odrzuceniem reklamacji przez firmę kurierską.

4. Protokół uszkodzenia należy pilnie do nas odesłać wraz z resztą dokumentów reklamacyjnych, tak abyśmy mogli w terminie 7 dni od zdarzenia zgłosić reklamację firmie doręczającej przesyłkę. Prosimy nie składać samodzielnie reklamacji, ponieważ uniemożliwi nam to wysyłkę nowego towaru bez oczekiwania na odpowiedź na reklamację ze strony firmy kurierskiej( procedura reklamacyjna UPS/DPD może być rozpatrywana w czasie 14-21dni).

Kurier UPS

Płatność przelewem --- 29zł
Wysyłka za pobraniem --- 29zł

PKO BP

46 1440 1387 0000 0000 1726 9585

Luxury Products Cylwik Spółka Jawna
ul. Marczukowska 6
15-724 BIAŁYSTOK

600 686 320

allegro@luxuryproduc­ts.pl
Dostawa i płatność
od 29,00 zł

Lokalizacja: Białystok, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
29,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
29,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
Dodatkowe informacje

Możliwość płatności w Euro.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Luxury Products Cylwik Spółka jawna
Marczukowska 6
15-724 Białystok
Dodatkowe informacje

Warunkiem uwzględnienia reklamacji jest posiadanie paragonu lub faktury. W razie reklamacji kupujący pokrywa koszt odesłania towaru. Reklamacje zgłasza się mailowo z dokładnym opisem i zdjęciami. Na jej rozpatrzenie sprzedający ma 14 dni.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Luxury Products Cylwik Spółka jawna
Marczukowska 6
15-724 Białystok

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Kupujący ma 10 dni od momentu otrzymania towaru na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy. Przysługuje mu kolejne 14 dni na odesłanie towaru. W razie zwrotu kupujący pokrywa koszty wysyłki. Jeżeli towar posiadająca indywidualne cechy określone przez Klienta tj.: grawer, nadruk itp. lub produkt został sprowadzony na specjalne zamówienie klienta, to nie przysługuje mu prawo do odstąpienia od umowy. Nie można zwrócić towarów z licytacją ceny, czyli tych kupionych na aukcji z licytacją.

O sprzedającym
LuxuryProducts
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

5

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Pozostałe informacje

Udział w aukcji jest równoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu. Składając ofertę zawierają Państwo prawnie wiążącą umowę kupna/sprzedaży. Podana cena jest ceną brutto i zawiera podatek Vat. Wszystkie oferowane przez nas produkty są nowe i nie posiadają wad fizycznych. Do każdego zamówienia dołączamy fakturę Vat lub paragon fiskalny. Sposób płatności należy określić, bezpośrednio po zakupie – poprzez formularz opcji dostawy, lub maila do nas. Każde przyjęte przez nas zamówienie zostanie potwierdzone w trakcie wypisywania listu przewozowego. W razie braku informacji prosimy o kontakt. W tytule przelewu należy podać dane, nr aukcji, oraz swój login na allegro. Przesyłka jest ZABEZPIECZONA PRZED USZKODZENIEM PODCZAS TRANSPORTU. Warunkiem szybkiej wysyłki jest poprawne wypełnienie formularza opcji dostawy zaraz po zakupie. W przeciwnym wypadku realizacja zamówienia może się znacząco wydłużyć. Czas realizacji zamówienia jest określony w aukcji. Przesyłkę wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty lub otrzymania informacji o wysyłce pobraniowej. Z przyczyn od nas niezależnych np. opóźnienia leżące po stronie firmy kurierskiej, czas oczekiwania może się wydłużyć. W takim przypadku Klient zostanie o tym fakcie poinformowany. Koszt przesyłki kurierskiej jest naliczany jednorazowo. W przypadku paczki przekraczającej gabaryty wysyłka podlega indywidualnej wycenie. Nazwy firmy oraz znaki towarowe zostały użyte w celu informacyjnym i są własnością firmy . Informujemy, iż jakiekolwiek ich kopiowanie, powielanie jest czynnością niezgodną z prawem i czynność taka zgłaszana będzie odpowiednim organom. Niezgodne z zasadami Allegro oraz regulaminem aukcji jest wystawienie komentarza negatywnego z powodu opóźnienia w doręczeniu przesyłki oraz z powodu jej zaginięcie - doręczaniem przesyłek zajmuję się firma zewnętrzna. Przesyłki są wysyłane z zagranicy lub Polski (zależnie od aukcji) są ubezpieczone i w przypadku zaginięcia przesyłki Klient otrzymuje całkowity zwrot pieniędzy ) bez kosztów wysyłki) albo możliwość ponownego wysłania towaru.
Numer oferty:7112755199
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii