Obraz ręcznie malowany (OLEJ PŁÓTNO) 50x70 (7016189574)

zakończona

parametry

  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • czas powstania: po 2000
  • rama: z ramą
  • rodzaj podobrazia: podobrazie płócienne
  • szerokość (cm): 50 [см]
  • temat: martwa natura
  • waga (z opakowaniem): 5 [kg]
  • wysokość (cm): 70 [см]

opis

WITAM

przedmiotem aukcji jest obraz ręcznie malowany farbami olejnymi. Wykonany na najwyższej jakości blejtramie firmy Talens (płótno len-bawełna). Obraz został zabezpieczony werniksem. Obraz jest sprzedawany w widocznej na zdjęciach ramie, gotowy do zawieszenia (rama drewniana).

Pytania proszę wysyłać na maila. Ubezpieczona przesyłka Pocztą Polską z opcją "ostrożnie".

 

wymiary płótna: 50 cm x 70 cm, wymiary wraz z ramą: około 55 cm x 75 cm 

Dostawa i płatność
od 35,00 zł

Lokalizacja: Szczecin, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Paczka24
pierwsza sztuka
35,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
O sprzedającym
v-skyy
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

1

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Informacje o sprzedającym

Jesteś na aukcji osoby fizycznej. Na aukcji wystawiam pojedyncze przedmioty (za zwyczaj używane). Sprzedawany przeze mnie przedmiot nie posiada wad fizycznych (chyba że jest o tym mowa w treści aukcji lub na załączonych zdjęciach jest widoczna wada przedmiotu). Posiadam tylko jedyny taki przedmiot na który nie udzielam gwarancji.Jednocześnie oświadczam, że byłem właścicielem przedstawionego przedmiotu dłużej niż sześć miesięcy, a po wylicytowaniu nie będą przyjmowane reklamacji oraz zwroty.

Pozostałe informacje

Nie wysyłam sprzedanych przedmiotów za pobraniem. Przedmiot zostanie wysłany do Kupującego tylko po otrzymaniu wylicytowanej kwoty i kosztów dostawy przez system płatności PayU. Przedmioty wysyłam tylko za pośrednictwem Poczty Polskiej. Allegrowiczom mających ma koncie powyżej trzech negatywów od Sprzedających dziękuję za zainteresowanie aukcją, ale nie przyjmę ofertę kupna. Po wygranej aukcji proszę wypełnić formularz dostawy i wybrać sposób wysyłki. Na wpłatę czekam siedem dni kalendarzowych, po zakończeniu tego terminu i braku wpłaty zwracam się do serwisu o zwrot prowizji i wystawiam odpowiedni komentarz kupującemu. Gwarantuję solidne opakowanie wysyłanych przeze mnie przedmiotów. Po odesłaniu przesyłki odpowiedzialność za transport oraz dostawę przyjmuje na siebie dostawca. Wszelkie pytania lub wątpliwości proszę wyjaśnić przed złożeniem oferty i zakończeniem aukcji. Po zakończeniu transakcji (zgodnie z zasadami serwisu Allegro) Kupujący wystawia komentarz jako pierwszy, Sprzedający - jako drugi.
email: cobalt.skyy@wp.pl W razie pytań proszę kontaktować się przy pomocy poczty elektronicznej.