Nóż Spyderco Temperance 2 (6950744960)

zakończona
699,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa gratis
Zakupy od 200 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Szczecin, Polska

Termperance 2 Spyderco to nóż typu fixed przeznaczony do ciężkich prac, posiadający wykonaną z mikarty rękojeść oraz głownię o pełnym płaskim szlifie.

Temperance w języku polskim oznacza wstrzemięźliwość i niewątpliwie zgodnie z tym zamysłem stworzone nóż Temperance 2 firmy Spyderco. W jego konstrukcji skupiono się bowiem na najważniejszych w nożu elementach: funkcjonalności, wytrzymałości i prostocie. 

Klingę noża Temperance 2 wykonano ze stali nierdzewnej VG-10 o parametrach zbliżonych do ATS-34. Głownia posiada wysoki płaski szlif oraz zwężającą się ku czubkowi konstrukcję co minimalizuje opór i tarcie podczas cięcia i penetracji. W górnej części głowni znajduje się thumb ramp ( karbowany odcinek ) dający pewne oparcie dla kciuka. Minimalistyczną konstrukcję noża upiększono wykonaną z micarty rękojeścią, polerowaną w stylu "słojów drzewa ". Okładziny mocowane są do szkieletowego tang'a biegnącego przez całą długość rękojeści.

Do transportu otrzymujemy pochewkę z systemem g-clip, pozwalającym na przenoszenie noża w pozycji wertykalnej, horyzontalnej lub ukośnej. Klips można montować po dwóch stronach pochwy dzięki czemu nóż może być wygodnie użytkowany zarówno prawo jak i leworęczne osoby.

Nóż zakupiony 4 marca bieżącego roku za kwotę 1399 złotych. Posiadam fakturę i oryginalne opakowanie. Nóż lekko używany. Ma trochę rysek na ostrzu i nic więcej. Brak innych śladów użytkowania. Nóż jest piękny i wspaniale wykonany - w końcu "made in Japan" zobowiązuje. Nóż posiada fenomenalne właściwości tnące, najlepszy slicer jaki kiedykolwiek posiadałem. Świetna pochwa, idealnie dopasowana, nóż można nosić w dowolnej pozycji. Bardzo ergonomiczna i przyjemna rękojeść z micarty. Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego o niespotykanych właściwościach tnących, to jest to oferta dla Ciebie.

Przesyłka priorytetowa w cenie. 

Dane techniczne:

- producent: Spyderco

- stal: VG-10

- nóż typu fixed

- szlif: pełny płaski

- materiał rękojeści: mikarta

- długość całkowita: 247 mm

- długość głowni: 124 mm

- długość krawędzi tnącej: 122 mm

- grubość głowni: 4 mm

- masa: 192 g

- w zestawie polimerowa pochwa z montażem na pas

Pozdrawiam

Bartosz

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Bartoluch za co najmniej 200 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje